رفتن به مطلب

سايت بانك قوامين هك شد ؛ باز هم سورنا

پست های پیشنهاد شده

دوستان اين هكر سايت بانك قوامين رو هم هك كرده البته بعد از هك چند سايت غول ديگه از جمله اپن كارت فارسي ، پي سي دانلود (2 بار) ، دانلود ها ، ميهن دانلود و ... اينم عكس الان هم سايت هنوز هكه !

http://ghavamin.com/Menu/

nf00178931-1.JPG

البته من يكي نگران اين دوستمونم ، بگيرنش ....

• امتیاز 6
لینک به ارسال

ولی به نظر من فقط برای این داره هک میکنه که بگه سرور هاشون هیچی امنیت نداره وقصد دیگه ای نداره

ای کاش من هم بلد بودم

داداش خیلی راحت میتونی هک رو یاد بگیری اما دنبالش نرو .چون شخصیتت 180 درجه برمیگرده ;)

ویرایش شده توسط ℳiℒȺD
  • امتیاز 8
لینک به ارسال

نگرانش نباشید ، تاحالا چندبار گرفتنش ، پوستش کلفت شده ;) . هر چند وقت یک بار با یک اسم جدید میاد :ph34r: . قبلا هم بود و همین سایت هارو هم قبلا هک کرده بود :)

هدف خاصی هم نداره ، اون الان تو قدرته ....

ویرایش شده توسط ialireza
  • امتیاز 5
لینک به ارسال

داداش خیلی راحت میتونی هک رو یاد بگیری اما دنبالش نرو .چون شخصیتت 180 درجه برمیگرده ;)

اگر هک بلد باشیم مضیتی داره که راه هایی رو که هکر ها می تونن سایتت رو هک کنند می فهمی چی هست و می تونی جلوی هکر ها رو تا هدی بگیری

• امتیاز 6
لینک به ارسال

با توجه به اخبار گذشته در مورد سورنا .

عقل من میگه اطلاعات سرورها رو داره و بهش نفوذ میکنه .

در حقیقت از روش نفوذ به برنامه هیچ سایتی رو هک نکرده .

با توجه به تفاوت تارگت های این گروه/فرد ، حدس میزنم فقط سایتهایی رو هک میکنن که بتونن هک کنن ، یعنی اطلاعاتی از سایت رو دارن ، دسترسی به سرور دارن و ...

ویلا نمیتونن هر سایت رو بخوان هک کنن .

• امتیاز 8
لینک به ارسال

معلوم نیست از چه روشی استفاده میکنه که اینطوری داره همه رو میزنه!

ورذپرس : وطن دانلود و دانلود ها و.... که خبر دیگه ندارم

مووبل تایپ : پی سی دانلود

ویبولتین : فروم پی سی دانلود

امروز هم که زد بانک قوامین رو ....

رفته روی خط هک کردن

باید جلوشو بگیرن وگرنه دیگه....

بابا اون بزرگ های هک هم اینقدر دیگه غده ای نیستن بیان هک کنن سایت هارو همینطوری

حالا به فرض محال که اقای مدیر پی سی دانلود به شما فحش داده شما باید اعصاب خودتو کنترل کنی چرا اینکارو میکنی زحمت کشی مردم رو به هدر میدی؟

هر کی اینو میشناسه بهش بگه که عاقبت خوبی نداره

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام

رضا جون درست میگی

یه دقتی کرده باشی سایت هاییرو که هک شدرو نگاه کن همگی یا از یک سرور بودن یا یکی از همکارانشون

آدم جالبیه برید ازش بپرسید چرا داری هک میکنی میگه میخوام ایرانیا بدونن سورنا ( سردار ایرانی کی بود ) !!!!

البته آدم جالبتری هم هست چون وقتی دسترسی به یک سروری نداره و بهش میگی فلان سایت رو اگر ادعات میشه هک کن میگه فعلن سرم شلوغه !!!

از برنامه نویسی تحت وب هیچی بارش نمیشه و فقط بلده با دسترسی به خود سرورها اونارو هک کنه

نمیدونم چرا اما مطمعنم اگر هکر بود میرفت سراغ سایت های خارجی نه اینکه با دسترسی به چند تا سرور بیاد سایت های زیر مجموعشو هک کنه !!!

• امتیاز 6
لینک به ارسال

همه رو از سرور میزنه ، اما ربطی نداره ، اینی هم که داره میهن دانلود، پی سی دانلود ، دانلود ها و ... رو هک میکنه بخاطر این هستش که چند وقت پیش مدیران همین سایت ها شاکی خصوصی اش بودن و ...

فکر نکنم بانک قوامین بیاد از هاست دی ال سرور بگیره :huh:

• امتیاز 4
لینک به ارسال

فکر نکنم بانک قوامین بیاد از هاست دی ال سرور بگیره :huh:

دسترسی به سرورهای داخلی ایران با دایرکت ادمینی که نصب میشه و اونایی که ویندوز هستن ، در 10 دقیقه امکان پذیره برای یه کس که هاست از دیتا سنتر امن و پایدار ....... داره :)

• امتیاز 5
لینک به ارسال

قدرت به شرطی خوبه که آدم لیاقتش رو داشته باشه :)

دوستانی که آشنایی دارند ، متنی ، گفته ای چیزی ازش ندارن بیشتر باهاش آشنا بشیم ، خودش گفته باشه ها ، سیستم فکری هکرها جذاب هست :D

در مورد دوستمون که گفتن از سرور زده ، به نظر منم جملتون مشکل داره ، بانک قورامین مطمئنا سرور هاش شخصی هستن ، پس ایده ی سرور خدشه دار می شه :D

ویرایش شده توسط mehotkhan
  • امتیاز 4
لینک به ارسال

به هر حال اگه بگیرنش >> !

سایت های ایرانی امنیت چندانی ندارند ... بهتر بود قدرتش رو روی سایت های خارجی نشون میداد ، نه اینکه روی سایت های ایرانی امتحان کنه :)

ویرایش شده توسط f.gh1372
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

کلا نظر هر کس در مقوله هک یک امر کاملا شخصی هست.

هکر ها میتونن کلاه سیاه یا کلاه سفید یا خاکستری باشن. این به خودشون برمیگرده.

در هر صورت بهتره سرورها بجای ادعا بدنبال امنیت بیشتر و وصله کردن حفره های امنیتی خودشون باشن.

• امتیاز 11
لینک به ارسال

هکر ها میتونن کلاه سیاه یا کلاه سفید یا خاکستری باشن. این به خودشون برمیگرده.

خودش رو BlackHat میدونه

.

شرکت های امنیتی همین سایت باید استخدامش بکنند !

یه جا خوندم سایت قوامین رو هاست اشتراکی بوده ! :blink:

• امتیاز 2
لینک به ارسال

به نظر من داره کار خیلی خوبی میکنه

باید سایت های بزرگ ایرانی به فکر امنیتشون باشند،یک ایرانی بیاد و هک کنه و فقط یه دیفیس پیج بزاره خیلی بهتره تا یک خارجی بیاد و هک کنه و هزار تا کار دیگه انجام بده.

این هکر هم مطمئنا باگ خوبی تونسته از وردپرس و موبل تایپ گیر بیاره که هنوز priv8 مونده.

داداش خیلی راحت میتونی هک رو یاد بگیری اما دنبالش نرو .چون شخصیتت 180 درجه برمیگرده

;)

هک یاد گرفتن و هک کردن چه ربطی به شخصیت داره؟؟شما دوست داری میری برنامه نویسی یاد میگیری و برنامه مینویسی یکی مثل این هکر یا امثال این(مثل من!!!)میره برنامه نویسی و راه های پیدا کردن مشکلات برنامه رو یاد میگیره و هک میکنه.

• امتیاز 7
لینک به ارسال

به نظر من داره کار خیلی خوبی میکنه

باید سایت های بزرگ ایرانی به فکر امنیتشون باشند،یک ایرانی بیاد و هک کنه و فقط یه دیفیس پیج بزاره خیلی بهتره تا یک خارجی بیاد و هک کنه و هزار تا کار دیگه انجام بده.

این هکر هم مطمئنا باگ خوبی تونسته از وردپرس و موبل تایپ گیر بیاره که هنوز priv8 مونده.

هک یاد گرفتن و هک کردن چه ربطی به شخصیت داره؟؟شما دوست داری میری برنامه نویسی یاد میگیری و برنامه مینویسی یکی مثل این هکر یا امثال این(مثل من!!!)میره برنامه نویسی و راه های پیدا کردن مشکلات برنامه رو یاد میگیره و هک میکنه.

تایید میشه!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دسترسی به سرورهای داخلی ایران با دایرکت ادمینی که نصب میشه و اونایی که ویندوز هستن ، در 10 دقیقه امکان پذیره برای یه کس که هاست از دیتا سنتر امن و پایدار ....... داره :)

سلام

رضا جون درست میگی

یه دقتی کرده باشی سایت هاییرو که هک شدرو نگاه کن همگی یا از یک سرور بودن یا یکی از همکارانشون

آدم جالبیه برید ازش بپرسید چرا داری هک میکنی میگه میخوام ایرانیا بدونن سورنا ( سردار ایرانی کی بود ) !!!!

البته آدم جالبتری هم هست چون وقتی دسترسی به یک سروری نداره و بهش میگی فلان سایت رو اگر ادعات میشه هک کن میگه فعلن سرم شلوغه !!!

از برنامه نویسی تحت وب هیچی بارش نمیشه و فقط بلده با دسترسی به خود سرورها اونارو هک کنه

نمیدونم چرا اما مطمعنم اگر هکر بود میرفت سراغ سایت های خارجی نه اینکه با دسترسی به چند تا سرور بیاد سایت های زیر مجموعشو هک کنه !!!

با توجه به اخبار گذشته در مورد سورنا .

عقل من میگه اطلاعات سرورها رو داره و بهش نفوذ میکنه .

در حقیقت از روش نفوذ به برنامه هیچ سایتی رو هک نکرده .

با توجه به تفاوت تارگت های این گروه/فرد ، حدس میزنم فقط سایتهایی رو هک میکنن که بتونن هک کنن ، یعنی اطلاعاتی از سایت رو دارن ، دسترسی به سرور دارن و ...

ویلا نمیتونن هر سایت رو بخوان هک کنن .

خيلي ها ميگن اين هك ها با ورشكستگي اخير هاست دي ال ارتباط داره ولي من نميدونم چه ربطي داره ؟

چه اطلاعاتي از سرور لازم هست كه بشه هك كرد ؟

حتي اگه ميهن دانلود و دانلود ها و ... روي هاست دي ال بودن بانك قوامين كه روي هاست دي ال نبود قطعا سرور اختصاصي ايران داشته ...

اگر امكانش هست بيشتر توضيح بديد كه سطح آگاهي ما هم بالا بره ;)

• امتیاز 5
لینک به ارسال

این هک ها ربطی به هاست دی ال نداره

همیشه حاشیه برای هاست دی ال بوده،حالا هم که بیشتر شده!!!

سایت بانک قوانین واقعا مضخرف بود من خودم تا به حال سه تا از باگ های sql رو بهشون گزارش دادمفاما انگار نه انگار،به نظرم خیلی خوب شد که بانک قوانی هک شد این دومین بار بود امیدوارم ایندفعه یه ذره امنیتشون رو بیشتر کنند

• امتیاز 3
لینک به ارسال

بچه ها خود سورنا تو پیجش اینو کامنت گذاشته بود یه جا :

bezodi ye baianie dar in morede midam , vali ino bedon wordpress hich gone bugi nadare va hostinga sorakheshono gardane wordpress bichare mindazan

امیدوارم حق مارو از این هاستنیگ های ایرانی که همش حرام خوری میکنند بگیره .

• امتیاز 8
لینک به ارسال

پس خداروشکر

من مطمئن بودم که وردپرس باگ چیزی نداره!

باید سرور ها امنیت خودشون رو بالا ببرند.کسانی که هیچی بلد نیستند و فقط پول دارند و برای خوش گذرانی میان هاستینگ میزنن یه عده ای هم از اونا میخرن و اعتماد میکنند که سرور امنیت داره ولی حیف نمیدونن که هیچ امنیتی نداره.

نمیدونم ولی این سورنا هم باید هک بکنه که مردم بدونند به هیچ سروری الکی اطمینان نکنن - طرف میاد میبینه چقد سایت قشنگی پس امنیتش هم خوبه بریم ازش هاست بگیریم.

امروزه مردم فکرشون به چشمشونه.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

هرکی هست دستش درد نکنه. چون معلومه آدم بیکاریه و نشون داده که استعداد های زیادی بیکارن و تو این مملکت جایی براشون نذاشتن

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اگر هک بلد باشیم مضیتی داره که راه هایی رو که هکر ها می تونن سایتت رو هک کنند می فهمی چی هست و می تونی جلوی هکر ها رو تا هدی بگیری

یه برنامه اسکنر باگ دانلود کن و سایتت رو باش اسکن کن وباگ هایی رو که برنامه نشون دارد رو برطرف کن

• امتیاز 2
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

یه برنامه اسکنر باگ دانلود کن و سایتت رو باش اسکن کن وباگ هایی رو که برنامه نشون دارد رو برطرف کن

اين برنامه ها واقعا كند هستن مخصوصا برا كسي كه اينترنت پر سرعت نداشته باشه مث من :(

يه بار حدود 1 ساعت داشت سايتمو اسكن ميكرد 10000 ريكوست هم زده بود او زير نوشته بود فعلا 0.3 درصد :blink:

پ.ن : الان يه فكري به سرم زد (سرم ترك برداشت :دي)

اگه اين برنامه اسكن رو توي وي پي اس نصب كنيم بعد از اونجا اسكن كنيم (كه سرعت بالايي داره) و بعدش نتايج رو در قالب يه فايل از وي پي اس دان كنيم چنين چيزي امكان داره ؟!

ویرایش شده توسط arman100000
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

اين برنامه ها واقعا كند هستن مخصوصا برا كسي كه اينترنت پر سرعت نداشته باشه مث من :(

يه بار حدود 1 ساعت داشت سايتمو اسكن ميكرد 10000 ريكوست هم زده بود او زير نوشته بود فعلا 0.3 درصد :blink:

اگه بخواید میتونید از اسکنر های انلاین استفاده کنید که خیلی خیلی سریع ودقیق هستن اما باید هزینه زیادی برای اشتراک سایت پرداخت کنید

اگه اين برنامه اسكن رو توي وي پي اس نصب كنيم بعد از اونجا اسكن كنيم (كه سرعت بالايي داره) و بعدش نتايج رو در قالب يه فايل از وي پي اس دان كنيم چنين چيزي امكان داره ؟!

اطلاع ندارم :D

ویرایش شده توسط ℳiℒȺD
  • امتیاز 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...