رفتن به مطلب

استایل جعبه دانلود

2raj

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

بنده میخوام برای سایتم مثل سایت سرزمین دانلود جعبه دانلود (نرم افزار های مورد نیاز) قرار بدم این کار رو انجام دادم ولی میخوام مثل سایت سرزمین دانلود بهش استایل بدم که وقتی موس رفت رو هریک از نرم افزار ها به سمت چپ کشیده بشه که متاسفانه نتونستم
حالا از دوستان تقاضا دارم اگر که میتونن راهنمایی کنن چطور جعبه دانلود (نرم افزار های مورد نیاز) رو برای سایت مثل سایت سرزمین دانلود بسازم

باتشکر

Untitled.png

لینک به ارسال

سلام

یه خاصیت

transition:all 0.5s ease 0s;

در نظر میگیرید و بعد با margin یا padding برای وقتی که موس رفت روی اون المان Hover شد اضافه میکنید .

همیشه سعی کنید این موارد ساده که به css یا اسکریپت های سایت ربط داره قبلش خودتون با افزون های firebug یا inspect element خود مرورگر ها اول تست کنید اون بخش رو مثلاً به صورت دستی هاور کنید بعد ببینید چه دستوراتی اضافه یا حذف میشند و ...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

ببخشید منم همین موضوع رو میخوام ، ولی من وقتی که موس hover میشه بلدم بهش بگم که انیمیشنی رو اجرا کنه اما وقتی از روش میره بلد نیستم بهش بگم که انیمیشنی رو اجرا کنه. مثلا بلم بگم که وقتی موس hover شد margin:1px; باشه اما بلد نیستم چجوری بررسی کنم که موش خارج شده که بهش بگم margin:0px; بشه، میشه لطفا کمک کنید.

لینک به ارسال

نگاه کنید به صورت دیفالت یه مارجین داده میشه مثلاً 1px بعد بهش میگید که با حالت انیمیشن وقتی که موس رفت روی اون تگ اون مارجین 1 رو به مارجین 10 تغییر بده ، و وقتی موس از روش برداشته میشه پس یعنی اون هاور از بین میره در نتیجه مجدد میشه مارجین 1 که برای هر جفتش باید انیمیشن در نظر گرفته بشه .

اگر سایتتون بالا هستش آدرس ارسال کنید .

ویرایش شده توسط وردپرس فارسی
لینک به ارسال

درست من همانطور که گفتم برای hover بلدم بنویسم ، مثلا بهم میگم وقتی موس hover شد مارجین از ۱ بشه ۲۰ این بصورت انیمیشن انجام میشه ولی وقتی موس میاد بیرون به طور سریع این مارجین ۲۰ تبدیل به ۱ میشه، چجوری بهش بگم که وقتی موس بیرون اومد، با انیمیشن مارحین کم بشه؟

ممنون میشم اگر بگید کدش رو!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...