رفتن به مطلب

استفاده از متاتگ سئو در کنار تگ خود وردپرس

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید. دوستان میتونیم از متاتگ keywords افزونه سئو yoast و برچسب ها ( tag ) خود وردپرس باهم و در کنار هم استفاده کنیم ؟! 

تداخلی با هم ندارن که ؟! و یا احیانا از نظر جستجوگرها تخلف بحساب نمیاد این کار ؟!

چون ما از قسمت برچسب ها برای بکلینک داخلی بین پست هایی مرتبط استفاده می کنیم

Capturezxxzasqw12112qq.JPG

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

سلام

دوست گرامی همانطوری که برچسب ها بسیار مفید هستند ( استفاده بیش از حد هم ضرر داره ) .

حتی در بعضی اوقات خیلی از برچسب ها ایندکس نمیشند ...

حدود 5 برچسب اختصاصی انتخاب کنید که طبق همونها برنامه چیدید سایت توسط اون کلمات کلیدی بیاد بالا .

( این مورد رو من در چندین سایت سئو خوندم و تجربه خودم هم هستش )

لینک به ارسال

تشکر از شما. اما سوال من در مورد استفاده از دو روش بالا کنار هم بود. 

اگه لطف کنید دقیقا به سوالم جواب بدید ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام

تکرار کلمات کلیدی به صورت زیاد مشکل دارد .

از اسپم شدن و کاهش رنک اون کلمه گرفته تا مسائل دیگه.

این مسئله خیلی ساده هستش .

ببینید استاندارد های جهانی چی میگند...

میگند در صفحه باید یک متاتگ keyword باشه و متاتگ های دیگه ، مثلاً میگند 1 یا 2 تگ h1 باشه و ....

اینها به صورتی هستش که همه جا گفتند و 99% هم همینطوری انجام میدهند ...

حالا بعضی ها و بعضی موارد ممکنه شما از 2 یا 20 تا افزونه و روش مختلف استفاده میکنی که متاتگ ها اضافه بشند ( یک متاتگ یهو 2 تا یا 20 تا داخلش صفحه دیده میشه ) ، ممکنه ! ممکنه ! نمیگم 100% چون جایی نخوندم و ندیدم کسی اینکار رو بکنه ، ممکنه یه مدت کوتاه جواب خوبی بگیره اما 100% توی آپدیت های گوگل سایت به مشکل میخوره .

به صورت استاندارد استفاده کنید.

ضمناً مطالب بالا فقط یک توضیح کوتاه بود بابت اینکه اگر این مشکل رو داشته باشید .

به صفحه های ادامه مطلب و صفحه اصلی خودتون بروید و سورس صفحه رو بررسی کنید ببینید متاتگ keyword ، همون کلمات کلیدی که انتخاب میکنید داخل صفحه کدوم رو نشون میده ، اونی که با وردپرس ست کردید یا اونی که افزونه هستش ...

اگر 1 کی رو نشون داد مشکلی نداره ، اما اگر جفتش داخل صفحه نشون دادش به نظر من 100% مشکل داره و باید این موضوع رو حل کنید فقط یکیش رو نشون بده اون یکی هم حالا هرکاری میخواید باهاش انجام بدید باید کدنویسی بشه طبق خواسته شما و ...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...