sanaz456

انتقال از ساب دامین به دامین اصلی

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید

همونطوری که از اسم تاپیک پیداست میخوام یه وردپرس رو از یه سابدامین به یه دامین اصلی انتقال بدم ( یعنی یه دامین دیگه بخرم و کلا از روی هاست به یه هاست دیگه انتقالش بدم ) و خیلی ممنون میشم اگه توضیح بدین

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید از بخش تنظیمات > همگانی

آدرس وبلاگ و سایت را به دامین جدید تغییر دهید

سپس انتقال فایلها به روت سایت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط fz.andishesabz
      من با هر روش و هر افزونه و کدی که شد امتحان کردم ولی وردپرس عکس و فایل های که اپلود میکنم رو به ساب دامین اپلود نمیکنه.یعنی ادرس مشکلی نداره از ساب دامین لود میشه ولی خود عکس و فایل داخل ساب دامین اپلود نمیشه که بخواد لود بشه.
      مشکل از چی می تونه باشه؟مشکل دسترسی فکر نکنم باشه چون پوشه 755 بود به 777 تغییر دادم بازم نشد.خلاصه الان چطور باید من اپلود پیشفرض وردپرس به ساب دامین تغییر بدم.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط __PEYMAN__
      باسلام
      بنده چهار تا سایت دارم با یک سورس و فایل ( همه چهار سایت با همون public_html هستند ) و چهار دیتابیس . یعنی با دیتابیس این چهار تا مجزا شده بودند ( البته دیتابیس هر چهار تا نیز یکی بودند که درون همون دیتابیس با تغییر نام جدول اختصاص داده میشدند مثلا wpd1 .wpd2 و... ) 
      من الان از همه فایل های موجود روی public html کپی گرفتم و در سه سایت دیگر که به صورت ادوانس دامین اضافه کرده بودم انتقال دادم . دیتابیس ها رو مجزا کردم و فایل کانفیگ هر سایت رو جدا گانه مختصب به خودش و در میان فایل های خودش با مشخصات جدید دیتابیسش که درست کرده بودم تنظیم کردم ...
      اما متاسفانه بعد از کلی زور هنوز نتونستم سایت رو با همون اطلاعات قدیم و دیتابیس قدیم بالا بیارم ( اصلا سایتا بالا نمیاد )
      سایت اصلیم arafarin.com
      سه سایت دیگر که با این سایت اصلی یکی بودند ( هم فایل ها و هم دیتابیس ) که از هم جدا کردم arataraz.ir ... arasensor.ir
      این نوع نصب سایت که خیلی افتضاح بود رو یکی از بچه های شرکت حدود دو سال پیش انجام داد که با این روش نصب کلی ما اذیت شدیم و الانم به مشکل برخورد کردیم و اون بنده خدا هم الان دیگه در دسترس نیست ..
      اگه یکی از بزرگان انجمن که میشه بهشون اطمینان کرد و رمز هاست رو بهشون بدم که برام درست کنن یا راهنمایی هم بکنن خودم این کارو کنم که خیلی خوب میشه . آخه هاست برای شخص من نیست برای همین یخورده جنبه مسعولیت پذیری داره . درضمن اگه کسی برام این کا رو درست کنه اگه هزینه ای هم داره بگن که مدیونشون نشیم ...
      باتشکر
    • توسط MRboogh
      با سلام
      من تمام مراحل  ساخت شبکه کردن وردپرس رفتم ولی ازم نمیپرسه که ساب دامین باشه یا ساب داریکشن و خودش رو ساب داریکشن میاد چطور به ساب دامین تغییر پیدا میکنه
      ممنون میشم راهنماییم کنید
    • توسط M a H D i
      با سلام خدمت همه عزیزان

من یک ساب دامین ایجاد کرده ام و آن را بر روی آی پی دیگری ست کرده ام و الان میخوام هر وقت با www زده میشه به ادرس بدون www اون ریدایرکت بشه
      مثال: www.test.domain.ir به test.domain.ir
      هر کاری کرده ام نشد، از یکی شنیدم باید در خود وردپرس این تغییرات صورت بگیره...
      کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    • توسط boysun
      سلام دوستان عزیز،
      من میخوام یه سایت تقریبا مشابه همیار وردپرس طراحی کنم
      الان 12 دامین دارم اما هیچکدوم برای یه وبسایت آموزشی جالب نیست
      اگر امکانش هست ازتون خواهش میکنم برای وبسایتی مثل همیار وردپرس دامین پیشنهاد بدین
      یه اسم جالب و کوتاه میخوام
      اگر پیشنهادی دارید که برای اون هزینه دریافت میکنید ، هزینه رو از طریق پیغام ارسال کنید
      واقعیتش من تو اسم انتخاب کردن کارم افتضاحه 
      پیشاپیش ممنونم از پیشنهادات ارزشمندتون