• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
sanaz456

انتقال از ساب دامین به دامین اصلی

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید

همونطوری که از اسم تاپیک پیداست میخوام یه وردپرس رو از یه سابدامین به یه دامین اصلی انتقال بدم ( یعنی یه دامین دیگه بخرم و کلا از روی هاست به یه هاست دیگه انتقالش بدم ) و خیلی ممنون میشم اگه توضیح بدین

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید از بخش تنظیمات > همگانی

آدرس وبلاگ و سایت را به دامین جدید تغییر دهید

سپس انتقال فایلها به روت سایت

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Se.MN
      سلام دوستان گل
      پست های مختلفی رو خوندم اما جواب سوالم رو نگرفتم
      میخام واسه سایت یه زبان انگلیسی بزنم چندتا نکته :
      1- رنک و سئو سایت انگلیسی اصلا مهم نیست فقط سایت فارسی قرار رو سئوش کار بشه تا تو گوگل بیاد
      2-سایت جنبه اطلاع رسانی داره و نه یوزری میخاد بیاد ثبت نام کنه نه چیزی
      3- میخام بالای سایتم یه دکمه بشه که یا نوشته باشه EN و یا FA یا عکس پرچم باشه

حالا با این توضیحات میخام بدونم آیا شبکه وردپرس این مواردی که من میخام رو داره ؟
      و اینکه شبکه وردپرس چه تفاوتی با ساب فولدر داره اساسا ؟ چون تو ساب فولدر یه فولدر میسازیم و وردپرس رو میزاریم توش و آدرس ما اینطوری میشه :www.oursite.ir/en و دیدم که تو شبکه وردپرس هم 2 تا حالت داریم یا ساب دامینی یا ساب فولدری که خوب ساب فولدی عین همین میشه
      من فقط میخام سایتم 2 زبانه بشه بدون پلاگین و اینکه نخام دوباره تمام عکس ها و ... رو آپلود کنم و بتونم از همون مدیا یا کتابخانه استفاده کنم واسه قرار دادن عکس ها در سایت انگلیسی و اینکه دکمه ای بالای سایت کنار چپ یا راست باشه واسه سوئیچ کردن بین 2 تا سایت فارسی و انگلیسی
      از چه راهی برم بهتره ؟
    • توسط sepehrsiasat
      سلام
      سایتی که دارم چن بخش داره که برای اینکه قالب های متفاوت و اینا نیاز داره مجبور شدم با ساخت ساب دامین این بخش ها رو جدا کنم ( بخش آموزش/دانلود/آزمون/...)
      حالا میخوام همه اینا بهم وصل باشه و کسی که یک بار لوگین میکنه توی یدونه از اینا دیگه نخواد توی بقیه هم لوگین کنه:
      دو تا راه بهم گفتن:
      1- برای هر ساب دامین یه وردپرس جدا بزنم و بعد همه رو به یه دیتابیس وصل کنم و اسم جداول رو باید یه کم عوض کنم که خیلی بلد نیستم
      2- استفاده از وردپرس شبکه ( که فقز در حالت ساب دامین به من اجازه میداد)
      حالا من وردپرس شبکه روی سایت اصلی ام (doctorabad.com) ایجاد کردم و از قبل توی cpanel ساب دامین ها رو هم تعریف کردم پیشخوان سایت اصلی هم مشکلی نداره ولی وقتی میخوام وارد بخش پیشخوان ساب دامین هام مینویسه:
      Not Found
      The requested URL /wp-admin/ was not found on this server.
      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

خب راست هم میگه وقتی میرم توی cpanel و پوشه مربوط به هر ساب دامین رو می بینم فقط یه فولدر cgi-bin توش هست که توی این فولدر هم خالیه و فولدر wp-admin اصلا نداره 
      یه جاهایی خوندم که انگار به ازای هر ساب دامین توی وردپرس شبکه باید خودش یه فایل .htaccess هم بسازه ولی خب برای من نساخته

یه فیلم هم در زیر ضمیمه کردم ببینید
      واقعا ممنون میشم کمکم کنید
      2017-07-25_23-08-17.mp4
    • توسط sabaghi
      سلام خدمت همه عزیزان و متخصصان وردپرس
      متاسفانه من مشکلی دارم و حدود ۲هفته هست که دارم انجمن رو میگردم اما پیدا نمیکنم هیچی
      من سایتی دارم که دیتابیسش پر شده و به سرور فشار میاره(به خاطر۵۰هزار مطلب) برای همین می خوام کامل منتقلش کنم به ساب دامین روی سرور دیگه.
      و می خوام وردپرس رو دوباره نصب کنم روی سایت فعلی
      خودم راهکارم اینه
      که یا وردپرس جدید روی یک پوشه نصب بشه و از طریق htaccess کل سایت رو به جز اون پوشه دایرکت کنم
      یا افزونه یا چیزی باشه که بشه مطالب قبلی به صورت html ایستاتیک دربیان  و دیگه از دیتابیس استفاده نکنه و جدا بشه از سایت جدید
      نظر شما چیه؟؟
      کدش چی هست؟؟
      باز هم ممنونم
      خواهش میکنم اگر امکان داره سوالم رو زودتر جواب بدین 
    • توسط afshinkalhori
      درود بر شما دوستان و اساتید عزیزم، 
      بنده قصد انتقال فقط تعدادی از پست ها، مدیاها و برچسب های و... سایت رو به یک سایت جدید دارم و همینطور به سایت قبلیم هم احتیاج دارم و فقط میخوام دسته بندی ها و موضوع هارو اصلاح کنم،   خروجی و ورودی رو که از اکسپورت و اینپورت استفاده میکنم، سوال بنده در رابطه با موتورهای جست و جو هست، که چه راهکاری رو شما بزرگان پیشنهاد میفرمایید که این موتورهای جست و جو از دست ما ناراحت نشن و مورد جریمه قرار نگیریم، 
      سپاس،
    • توسط miladd
      سلام
      من یه سایت اصلی با یه ساب دامین دارم، میخواستم بدونم میشه پست هایی که توی هر کدوم از این دوتا میذارم و با ابزارک ها توی سایدبار اونیکی نشون بدم یانه؟اگه اره چطوری؟
      سوال بعدیم اینه که چطور میتونم از خارج وردپرس بدون ورود به پیشخوان از روی دکستاپ توی سایتم پست بذارم؟
      ممنون