رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

عنوان سوال : ابزارک سفارشی

از وردپرس 3.6-alpha استفاده می‌کنم.

پوسته Responsive نگارش 1.8.4.1 که جزئیات این پوسته در لینک زیر موجود است .

http://wordpress.org...1024&height=800

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

می خواهم چند نا ابزارکم را در بخش نمایش سایت با هم ترکیب کنم

فرض کنید میخواهم سه ستونه نمایش داده شده در صفحه اصلی سایتم را با هم ترکیب کنم و در یک ستون بصورت ترکیبی با هم ادقام کنم .

مثلا ابزارک برچسب و Random search terms و Recent Search Terms و Popular Search Terms را به تعداد معین شده و بصورت رندوم در یک قالب در صفحه اصلی نمایش بدهم

لطفا در صورت امکان مرا راهنمایی بفرمائید . سپاسگزارم

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

خاصیت ابزارک اینه که هر جور بچینیش خودش رو نشون می ده از پیشخوان به صفحه ابزارک ها برید و هر چند تا ابزارک را که خواستید بکشید داخل هر ستون کناری که دلتون خواست

لینک به ارسال

سلام استاد

این عمل درک کردن را من کاملا با موفقیت انجام میدهم و مشکلم در انجام این قسمت نبود . شاید درخواستم را درست بیان نکرده ام !

در مورد این قضیه زیاد فکر کردم و به این نتیجه رسیدم

ببینید ، من یک افزونه یا یک پلاگین یا هر نامی که میخواهید صدا بزنید میخواهم داشته باشم یا بسازم

این افزونه به شکلی کار میکنه که تمام محتویات سه یا چهار ابزارک را با هم ترکیب میکنه که این محتویات در یک قالب نمایش داده خواهد شد

آیا همچین افزونه ای هست ؟ یا باید کدهای آن از ترکیب این افزونه ها نوشته شود ؟

لطفا راهنمای بفرمائید

سپاس بابت توجه و حسن نظر شما

لینک به ارسال

ادغام ابزارک نیاز نیست. ببینید شما میتونید یک موقعیت برای ابزارک ایجاد کنید(آموزشش در انجمن وجودداره). بعد هم در اون هر تعداد خواستید ابزارک قرار بدید.

لینک به ارسال

کاری شما می خواهید با استایل دادن انجام می شه آموزشی که مرتضای عزیز فرمودند را بخوانید و شروع کنید به ساخت ابزارک اضافی هر سئوالی پیش آمد بپرسید

لینک به ارسال

درود بر شما آقا مرتضی و آقا ایمان عزیز

من موفق نشدم آموزش ساخت ابزارک یا موقعیت دهی یک ابزارک را در انجمن پیدا کنم (تنبلی ! :) ). لطفا در صورت امکان لینک این مطلب را در اینجا درج بفرمائید .

با راهنمایی شما هم میتوانم این ابزارک را مطمئنا بسازم . تا اینجا اکی

اما من میخواهم در نهایت این کاری که انجام میدهم این خروجی را ببینم

میخواهم خروجی من به این شکل باشد که :

یک کادر در صفحه اصلی نمایش داده شود که محتوای این کادر ترکیبی باشد از برچسب ها و ورودی های گوگل وارد وب سایت من میشوند و از از طریق ابزارکی که در بالا ذکر کردم به من نشان داده میشود

* نکته مهم اینه که من میخوام این نتایج و محتوا در قسمت کادر نمایش در صفحه اصلی بصورت رندوم و ترکیبی نمایش داده شود .

یعنی با هر بار لود شدن صفحه این محتوا که کلمات کلیدی من هستید و با , از هم جدا شده اند و هر بار در قسمنهای مختلف این کادر و بصورت رندوم و ترکیبی نمایش داده شوند .

در مورد این موضوع خیلی فکر کردم من که به این نتیجه رسیدم که برای انجام این کار این دو تا پلاگین باید باهم ترکیب بشن تا من به هدفم برسم

خوب نظر شما چیه ؟ لطفا راهنمایی بفرمائید

سپاس . سارا امیدوار

لینک به ارسال

منظور تلفیق لینک های این افزونه باهم هست؟

اگر همینه که باد اونها رو با هم یک افزونه کنید یا در حداقل ترین حالت خروجی ها رو باهم یکی کنید.

افزودن قابلیت ابزارک به پوسته

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آره دقیقا میخوام نمایش خروجی ها در سایت با هم در یک کادر بیارم . نکته مهم نمایش رندوم و ترکیبی این لینک ها با همه .

ممکنه در این مورد کمکم کنید که از کجا شروع کنم و چه کارهایی لازمه که انجام بدم ؟

سپاس بابت درج لینک آموزش ، توجه و لطف شما بزرگوار .

ویرایش شده توسط maomidvarim
لینک به ارسال

ببینید اینکه بخواهیداونها را در ادامه هم و در یک کادر نمایش بدید به راحتی ممکنه ولی مثلا اول برچسب ها و در ادامه اش هم کلمات جستجو شده ولی اینکه این دو تا با هم ادغام بشند همونطور که مرتضی گرامی هم گفتند باید توانایی نوشتن افزونه را داشته باشید

توجه داشته باشید در حالت اول هم مخاطب نمی تونه تشخیص بده که تا کجا مربوط به برچسبهاست و از کجا مربوط به جستجوگر

اگر این راه را می پسندید ابتدا از طریق ابزارک ها دو ابزارکی که گفتید را در ادامه یکدیگر قرار بدید بعد صفحه سایت را رفرش کنید و سورس کد صفحه را بگذارید اینجا

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سورس کد صفحه را بگذارید اینجا

متوجه این جمله نشدم !؟

++++++++++++

درسته تازه کار هستم اما میخوام این افز.نه را بنویسم و از شما کمک و راهنمایی میخوام . احتمالا خیلی باید پیچیده باشه چون باید داخل حلقه ها ی مربوط به سورس کد این ابزارک ها کار کنم و کد ها را طوری بپا هم ترکیب کنم که بتونم یک افزونه جدید ترکیبی و منحصر به فرد بسازم

من در اصل میخوام نمایش چند تا ابزارک را در صفحه سایتم در یک کادر داشته باشم طوری که این تعداد به صورت رندوم هر بار به یک شکل نمایش داده بشه

البته دوتا مورد هست

1 اینکه : آیا این افزونه جدید که ساخته میشه تعداد نمایش داده شده را از ابزارک اصلی بگیره ؟

2 اینکه : آیا تعداد نمایش این کلمات را باید در خود افزونه جدید معرفی و تعیین کنیم ؟

سپاس بابت توجه شما ....

ویرایش شده توسط maomidvarim
لینک به ارسال

ببینید شما اول دو افزونه رو باید با هم تلفیق کنید. راه ساده این هست که شما فایلهای خروجی دهنده رو در یک فایل اینکلود کنید و بعد خروجی رو در یک تابع قرار بدید.

در مورد سوال ها:

1- میتونید هم تنظیماتی کنید که در ابزارک بگیره هم اینکه در خود تابع اصلی ست کنید

2- اینهم مثل مورد قبلی هست

لینک به ارسال

شما فایلهای خروجی دهنده رو در یک فایل اینکلود کنید و بعد خروجی رو در یک تابع قرار بدید.

*برای انجام این کار لطفا بفرمائید که چه کار باید انجام دهم ؟

* در صورت اینکه آموزشی در مورد این موضوع وجود دارد را با درج لینک معرفی بفرمائید ؟

در مورد سوال ها:

1- میتونید هم تنظیماتی کنید که در ابزارک بگیره هم اینکه در خود تابع اصلی ست کنید

2- اینهم مثل مورد قبلی هست

* در صورت امکان کد (دستوری) که این کار را ( نمایش محتوای ابزارک برچسب و ورودی های گوگل و ترکیب آنها بصورت رندوم ) میتونه برام اتجام بده را معرفی بفرمائید.

سپاسگزارم

لینک به ارسال

*برای انجام این کار لطفا بفرمائید که چه کار باید انجام دهم ؟

* در صورت اینکه آموزشی در مورد این موضوع وجود دارد را با درج لینک معرفی بفرمائید ؟

* در صورت امکان کد (دستوری) که این کار را ( نمایش محتوای ابزارک برچسب و ورودی های گوگل و ترکیب آنها بصورت رندوم ) میتونه برام اتجام بده را معرفی بفرمائید.

سپاسگزارم

فکر کنم بهتره اول php را در حد مبتدی مطالعه کنید که بتونید از راهنمایی ها نتیجه گیری کنید در بخش آموزش سایت چند مقاله خوب در مورد php هست کاری که می خواهید بکنید کاملا غیر معمول است برای انام آن دو راه بیشتر ندارید یا شما دو سه روز برای آموختن php وقت بگذارید یا ما چند روز برای رفع مشکل شما

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

متوجه این جمله نشدم !؟

منظور از سورس خروجی html صفحه بصورت کد هست اگر از موزیلا استفاده میکنید کلید های کنترل + u را بفشارید یا راست کلیک کنید و View Source بزنید

با سلام خدمت آقا ایمان و آقا مرتضی

چیزی که من از مطالعه ی مطالبی که خانم امیدوار گفته بودند برداشت کردم این بود که

ایشون میخوان یه کوئری از

1) تگ ها

2) سرچ کی ورد ها

بگیرن و بصورت رندوم نشون بدن

مثل تگ کلود ولی رندوم

درسته؟؟

و همون طور که استاد گفت باید یه حداقلی از php و mysql زمینه داشته باشید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...