• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

      بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
civileng

خریداری پوسته اصل و جایگزینی فایل های ترجمه و راست چین در پوسته اورجینال

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من یه پوسته خریداری کردم می خواستم بدونم که امکان این هستش که اینپوسته رو از وب سایت اصلی خریداری کنم و بیام فایل های زبان و فایل تنظیمات راستچین رو جایگزین در فایل های پوسته اصلی کنم و به جای پوسته خریداری شده از تمینو از این پوسته استفاده کنم؟
در اینصورت ایا خود پوسته و افزونه ها همیشگی برام اپدیت میشن یا خیر؟ و زبان فارسی سایت به هم می خوره یا نه؟
واقعیتش تازه دارم این پوسته رو یاد می گیرم و یکی از افزونه ها به تازگی (ویژوال کامپوزر) این پیغام زیر رو نمایش داد
Hola! Would you like to receive automatic updates and unlock premium support? Please activate your copy of Visual Composer.
که می ترسم افزونه های دیگه و یه روز خود پوسته از کار بیوفته مجبور شم یه پوسته دیگه مهاجرت کنم ( این هم اصلا شدنی نیست ،وقتشو ندارم) 
خلاصه می خوام بدونم که این کار شدنیه به صورتی که عرض کردم یه سری فایل ها رو جایگزین کنم و تبدیل به یک پوسته فارسی سازی شده بشه و بصورت کاملا قانونی،اکتیو و به روز استفاده کنم که فردا هی پیغام خطایی نمی دونم 30 روز مهلت داری،اکتیو نیستش، فعال نیستش... دیگه این دردسرهارو نداشته باشه و با خیال راحت بشه ازش استفاده کرد.
با تشکر فراوان
این هم لینک تصاویر فایل های داخل پوسته .

http://uupload.ir/files/7it6_1.gif
http://uupload.ir/files/g8qx_2.gif
http://uupload.ir/files/ww1l_3.gif
http://uupload.ir/files/g4sz_4.gif
http://uupload.ir/files/uboz_5.gif
http://uupload.ir/files/oea2_6.gif

http://uupload.ir/files/58r_7.gif

ویرایش شده در توسط civileng
0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

با طراح پوسته تجاری مشکل را در میان بگذارید 

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست