• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
civileng

خریداری پوسته اصل و جایگزینی فایل های ترجمه و راست چین در پوسته اورجینال

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من یه پوسته خریداری کردم می خواستم بدونم که امکان این هستش که اینپوسته رو از وب سایت اصلی خریداری کنم و بیام فایل های زبان و فایل تنظیمات راستچین رو جایگزین در فایل های پوسته اصلی کنم و به جای پوسته خریداری شده از تمینو از این پوسته استفاده کنم؟
در اینصورت ایا خود پوسته و افزونه ها همیشگی برام اپدیت میشن یا خیر؟ و زبان فارسی سایت به هم می خوره یا نه؟
واقعیتش تازه دارم این پوسته رو یاد می گیرم و یکی از افزونه ها به تازگی (ویژوال کامپوزر) این پیغام زیر رو نمایش داد
Hola! Would you like to receive automatic updates and unlock premium support? Please activate your copy of Visual Composer.
که می ترسم افزونه های دیگه و یه روز خود پوسته از کار بیوفته مجبور شم یه پوسته دیگه مهاجرت کنم ( این هم اصلا شدنی نیست ،وقتشو ندارم) 
خلاصه می خوام بدونم که این کار شدنیه به صورتی که عرض کردم یه سری فایل ها رو جایگزین کنم و تبدیل به یک پوسته فارسی سازی شده بشه و بصورت کاملا قانونی،اکتیو و به روز استفاده کنم که فردا هی پیغام خطایی نمی دونم 30 روز مهلت داری،اکتیو نیستش، فعال نیستش... دیگه این دردسرهارو نداشته باشه و با خیال راحت بشه ازش استفاده کرد.
با تشکر فراوان
این هم لینک تصاویر فایل های داخل پوسته .

http://uupload.ir/files/7it6_1.gif
http://uupload.ir/files/g8qx_2.gif
http://uupload.ir/files/ww1l_3.gif
http://uupload.ir/files/g4sz_4.gif
http://uupload.ir/files/uboz_5.gif
http://uupload.ir/files/oea2_6.gif

http://uupload.ir/files/58r_7.gif

ویرایش شده در توسط civileng
0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

با طراح پوسته تجاری مشکل را در میان بگذارید 

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست