رفتن به مطلب

لینک اضاافه با پسوند html در سایت مپ ؟!

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید . سایت مپ چک میکردم به لینکی برخوردم با sitename.ir/sitemap.html . در سایت های دیگه ی که دارم چنین لینکی ندارم . جدیدا اضافه میشه برای سایت های نوپا ؟!

از افزنه سئو yoast استفاده میکنم و از همان ابتدا سایت مپش غیرفعاله .

وقتی هم روش کلیک می کنم سایت مپ سایت رو میاره sitename.ir/sitemap.xml و اتفاق خاصی نمیفته . چندبار در وبمستر پاک کردم مپ رو ولی لینک میاد. 

Captureddddddddddddddft.JPG

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

سلام

والا من دقیق اطلاعات ندارم توی این موضوع ، اما طبق بررسی که کردم ، میگفتند مشکلی نداره و اگر 2تاش هم باشه خیلی بهتره !

مثلاً نظر یکی از سئو کارها :

If you have got a large website with 100's or 1000's of pages then you can prioritise which pages Google should see first in your XML sitemap. Your HTML should sit in the footer of your website and is important to have because it should increase the speed at which Google sees all your pages on the website. I always recommend having both XML and HTML

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

والا من دقیق اطلاعات ندارم توی این موضوع ، اما طبق بررسی که کردم ، میگفتند مشکلی نداره و اگر 2تاش هم باشه خیلی بهتره !

مثلاً نظر یکی از سئو کارها :

If you have got a large website with 100's or 1000's of pages then you can prioritise which pages Google should see first in your XML sitemap. Your HTML should sit in the footer of your website and is important to have because it should increase the speed at which Google sees all your pages on the website. I always recommend having both XML and HTML

تشکر از شما

پس جای نگرانی نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...