medisds2008

انتشار سایت از لوکال هاست برروی اینترنت

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من این سوال رو پیدا نکردم . 

یک سایت در لوکال هاست طراحی کردم الان میخوام سایت مورد نظر را  بر روی اینترنت منتشر کنم و انلاین شود ولی بنا به دلایلی نمیخواهم از هاست های موجود استفاده کنم و هاست بخرم Cpanel . ممنون میشم کسی راهنماییم کنه چجوری میتونم سایت لوکال هاست رو به این روش منتشر کنم 

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آیپی اینترنت خودتون رو پیدا کنید بعد از اون در تنظیمات برنامه ای که باهاش کار میکنید ( مثلاً xampp ) در قسمت کانفیگ فایل httpd.cof باز میکنید سپس در خط ServerName localhost:80 اون localhost رو با آیپی اینترنت خودتون جایگزین میکنید ، بعدش ایپی رو هرکسی وارد کنه سایتی که شما اوکی کردید باز میشه ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من IP رو بصورت ServerName xx.xx.xx.xx:80 , وارد کردم ولی از بیرون از سرور و داخل سرور نمیتونم سایت رو ببینم 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما باید یک ای پی استاتیک خریداری کنید. بعد سایت رو روی سیستم تون با این ای پی آنلاین کنید.

در ضمن نیاز به سرعت اینترنت بالا و حجم زیاد دارید برای بازدید خوردن سایت.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammadrezaom

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
      سیستم عامل من لینوکس(کالی) میباشد و با نرم افزار xampp لوکال هاستم را مدیریت می کنم.
      اولین بارم هست که این کار را میکنم.
      با هزار تا زحمت تونستم صفحه phpmyadmin رو بیارم ولی حالا ۴ تا ارور می ده!!!
      اگر میشه راهنمایی کنید(۱۲ ساعته یک سره دارم روش کار میکنم اما درست نشدش :|

• توسط loppyshiraz
      سلام
      من با ویژوال کامپوزر نحوه قرار گیری مطالبم رو مشخص کردم اما برای وارد شدن به ادامه مطالب باید روی تصویر کلیک شود و کلا سه اکشن در ویژوال کامپوزر بیشتر تعریف نشده
      مشکلم اینجاست که با سیستم وقتی موس برروی تصویر قرار میگیره صفحه مطلبم تغییر میکنه و با کلیک کردن برروی آن وارد ادامه مطلب میشه اما در گوشی این اتفاق نمیفته و وقتی روی مطلب کلیک میکم وارد ادامه مطلب نمیشه. آیا میشه اکشن دیگری به اون اضافه کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط bam3nter
      سلام وقت بخیر 
      بنده داخل یک مجموعه با تعداد کاربر 2000 تا در حال فعالیت هستم
      میخوام داخل این مجموعه یک سایت بیاریم بالا و فقط در راستای خدمات به مشتریان داخلی خودمون باشه 
      چه چیزی پیشنهاد میدید هاست بخریم یا یه کیس خودمون بزاریم بیاریم بالا
      ممنون میشم کسی قشنگ منو راهنمایی کنه 
    • توسط reportday
      یکی از هیجان انگیزترین مسائل در مورد تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی رایگان بودن آن است، اما واقعاً این تماس های صوتی برای شما رایگان می افتد؟ جواب هم منفی است و هم منفی نیست!
      در واقع درست است که شما هزینه ای در خصوص ارتباط صوتی پرداخت نمی کنید، اما باید هزینه اینترنت مصرفی را برای برقراری این تماس پرداخت نمایید. البته نمی توان برای هر تماس با تلگرام نرخ دقیقی از مصرف اینترنت در نظر گرفت، چرا که کیفیت تماس صوتی در این مقدار تاثیرگذار است؛ اما بطور میانگین در آزمایشی که با اینترنت قابل قبول و به مدت یک دقیقه صورت گرفته، حدود 360 کیلوبایت حجم اینترنت مصرف شد که شامل 200 کیلوبایت صدای ارسالی و 160 کیلوبایت صدای دریافتی است.
      نتیجه این آزمایش نشان می دهد که تماس صوتی با تلگرام مقدار کمی به صرفه تر از تماس با موبایل بوده، اما به هیچ وجه رایگان محسوب نمی شود.
      حالا اگر شما از اینترنت های نامحدود استفاده می کنید و یا در محیط کار خود اینترنت دارید، مسلماً تماس صوتی تلگرام برای شما رایگان محسوب می شود. به عنوان مثال ما در پورتال یو سی، ماهانه حدود 200 هزار تومان بابت هزینه اینترنت نامحدود ADSL پرداخت می کردیم و هزینه ای جداگانه نیز برای قبض های تلفن پرداخت می شد؛ اما حالا با تماس صوتی تلگرام، هزینه اینترنت مان ثابت مانده و هزینه تلفن به شدت کاهش یافته است. اینترنت های ادارجات نیز که دیگر جای خود را دارد!
      همچنین شما می توانید با رفتن به بخش تنظیمات تلگرام وارد Data and Storage Settings شده و گزینه Use Less Data را فعال کنید. این فعالسازی باعث می شود صدای ارسالی از 200 کیلوبایت به 160 کیلوبایت کاهش پیدا کند تا مصرف مقداری پایین بیاید. البته به تبع آن، شما شاهد کاهش کیفیت صدا نیز خواهید بود.
    • توسط کامیار
      سلام خسته نباشید
      بنده وبسایت وردپرسی دارم و دارم با لوکال هاست قالبی رو برای وبسایتم اماده میکنم
      این قالب همون قالب دانلود هاست
      و میخوام بدونم که چطوری باید در بالای سایت دقیقا بقل لوگوی سایت همون قسمتی که دانلود توش
      (برای خوشبخت شدن، مهم نیست که چقدر داشته باشیم، مهم این است که چقدر لذت ببریم. "اسپارجیون" )
      از اینجور جمله ها مینویسه من بجای این نوشته چه کدی بزارم که تایتل یا موضوع نوشته ها وقتی به ادامه مطلب میروند
      رو نشون بده ؟
      ی چیزی تو مایه های همونی که سایت نکس وان موزیک داره
      در صفحه ی اصلی مکان کی ورد هستش و در پست ها
      تایتل اون پست قرار میگیره