رفتن به مطلب

تغییر برخی کلمات در فایل زبان انگلیسی در وردپرس

p.akbari

پست های پیشنهاد شده

سلام من تازه دارم با وردپرس کار می کنم و یه سایت دو زبانه با وردپرس ایجاد کردم. تونستم برخی کلمات در فایل پی او     (fa_IR) رو در سایت فارسی ترجمه کنم (یعنی به دلخواه خودم تغییر بدم که این تغییرات در سایت فارسی به درستی اعمال شد)

منتها این کار برای سایت انگلیسی جواب نداد (یعنی من اون فایل po) انگلیسی رو ترجمه می کنم mo هم کنارش ساخته می شه و اون دو تا رو تو هاست قرار می دم ولی اون تغییرات رو کلماتِ سایت اعمال نمی شه و باز به شکل قبلی نشون داده می شه.

ممنون می شم راهنماییم کنین مشکلم از کجاست.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۲/۳۱ ه‍.ش. at 15:54، p.akbari گفته است :

سلام من تازه دارم با وردپرس کار می کنم و یه سایت دو زبانه با وردپرس ایجاد کردم. تونستم برخی کلمات در فایل پی او     (fa_IR) رو در سایت فارسی ترجمه کنم (یعنی به دلخواه خودم تغییر بدم که این تغییرات در سایت فارسی به درستی اعمال شد)

منتها این کار برای سایت انگلیسی جواب نداد (یعنی من اون فایل po) انگلیسی رو ترجمه می کنم mo هم کنارش ساخته می شه و اون دو تا رو تو هاست قرار می دم ولی اون تغییرات رو کلماتِ سایت اعمال نمی شه و باز به شکل قبلی نشون داده می شه.

ممنون می شم راهنماییم کنین مشکلم از کجاست.

درود بر شما دوست عزیز

شما فایل اصلی زبان خود قالبتون رو ترجمه و ویرایش میکنین یا فایل زبان وردپرس تون رو ؟

حتما باید ببینید فایل زبان خود قالب رو دارین ویرایش میکنین یا فایل وردپرس هسته هست و اینکه بفرمائید در کجا ذخیره میکنین این فایل رو؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...