رفتن به مطلب

اتصال وردپرس به هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز.

دوستان من میخوام ک وردپرسم رو به هاست دانلودم اتصال بدم تا دیگه فایل هام مستقیما روی هاست دانلودم اپلود بشن و روی هاست اصلیم چیزی اپلود نشه.خیلی تحقیق کردم با چند تا افزونه هم آشنا شدم مثل hacklog remote attachment یا  upload to ftp

اما متاسفانه هیچکدوم از این افزونه ها کمکی نکردن البته بگم ک فایل ها اپلود میشن رو هاستم اما نشون داده نمیشن .به پشتیبانی هاستتم گفتم اما اوناهم نتونستن کاری کنن و من همینجوری موندم چیکار کنم.(فایل پیوست)

البته بگم ک هدف من از این کار اینه ک بتونم از تصاویر شاخص توی پست هام استفاده کنم چون الان فقط در شرایطی تصاویر شاخص توی سایتم نشون داده میشه ک عکس هام روی هاست اصلیم اپلود بشن در غیر این صورت مطالب انتشاری من بدون تصویر هستند.

لطفا دوستان کمکم کنید

in.PNG

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

با این افزونه تست کنید:

https://wordpress.org/plugins/featured-image-from-url/

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

با این افزونه تست کنید:

https://wordpress.org/plugins/featured-image-from-url/

از پاسخ شما دوست عزیز ممنونم.بله من این افزونه رو تازگیا نصب کردم و درستم کار میکنه فقز الان مشکلم با این افزونه اینه ک سایز تصاویر رو کوچیک نمیکنه و تصاویر در سایزهای مختلف توی سایتم نمایش داده میشن ک ی مقدار شکل ظاهری سایتم رو بهم میریزه و از اون فرم زیبا میندازه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

بله، کلا استفاده از تصاویر شاخص از آدرس دیگه همچین مشکلاتی رو فعلا داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...