رفتن به مطلب

راهنمایی برای داینامیک کردن یک پوسته استاتیک!

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من درحال داینامیک کردن یه قالب html هستم برای بخشی از اون به مشکل خوردم به نظر شما برای بخشی که با خط قرمز مشخص کردم از چه روشی باید استفاده کنم آیا یک ویجت برای این منظور میشناسید یا خودم ویجتتی براش بنویسم و یا ...

در حال حاضر از این روش استفاده کردم که یک تگ رو براش ساختم و در قمست توضیحات عبارتی رو نوشتم و با دستور زیر توضیحات تگ رو نمایش دادم ولی مشکل اینجاست که نمیتونم نام تگ رو نمایش بدم و عنوانش رو به صورت استاتیک وارد کردم که نباید اینطور باشه!

اگه دستوری برای نمایش نام تگ یا slug میشناسید لطفا معرفی کنید.

<h4>میکروسکوپ</h4>
<p><?php echo tag_description(2); ?></p>

فایل کامل سایت و براتون گذاشتم لطفا راهنمایی کنید.

Untitled.png

anesthesia-web.zip

لینک به ارسال

سلام

من تقریبا متوجه منظوتون نشدم!

میخواید برچسب رو به این صورت خروجی بدید!؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام

من تقریبا متوجه منظوتون نشدم!

میخواید برچسب رو به این صورت خروجی بدید!؟

سلام

میخوام به هر روشی که میشه این قسمت از سایت رو داینامیک کنم که کاربر راحت بتونه تغییرش بده.

اول اومدم یه تگ براش تعریف کردم و کد php برای نمایش توضیحات تگ رو گذاشتم در قالب و در وردپرس اما مشکل اینه که تو فایل html یه قسمت متن روی عکس تیتر یا عنوانه که داخل تگ h4 نوشته شده و قسمت دیگه هم یک متن کوتاه داخل تگ p حالا نمیدونم چطوری میتونم این بخش و داینامیک کنم؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خب راحتترین روش برای اینکه این قسمت رو کاربر بتونه عوض کنه یا استفاده از ابزارک هست یا اینکه برایش آپشن تعریف کنید.

لینک به ارسال
در در 6/8/2017 at 18:20، Morteza گفته است :

خب راحتترین روش برای اینکه این قسمت رو کاربر بتونه عوض کنه یا استفاده از ابزارک هست یا اینکه برایش آپشن تعریف کنید.

خوب من میخوام از ابزارک استفاده کنم میتونم کدشو قرار بدم اما چه ابزارکی براش مناسبه؟ text یا گزینه بهتری هم هست؟

بعد اگه بخوام از آپشن استفاده کنم دقیقا باید چکار کنم راستش با آپشن آشنا نیستم.

ممنون که راهنمایی میکنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...