رفتن به مطلب

ترجمه views به نظر در تب نظرات

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من چند روز اتس که به دنبال راه حلی می گردم تا بتوانم این مشکل را حل کنم اما تا کنون موفق نشده ام.

در صفحه هر محصول، دو تب وجود دارد

1-توضیحات

2-نظرات

در بخش نظرات من این جملات و عبارت ها رو می بینم:

viewsها

هیچ viewsی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که viewsی را ارسال می کنید برای “محصول جدید”
views شما

زیر عنوان محصول در همین صفحه من چنین لینکی را می بینم: (views کاربر 1)
چگونه Views را به نظر یا دیدگاه تبدیل کنم؟
لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، اعظم گفته است :

با سلام. من چند روز اتس که به دنبال راه حلی می گردم تا بتوانم این مشکل را حل کنم اما تا کنون موفق نشده ام.

در صفحه هر محصول، دو تب وجود دارد

1-توضیحات

2-نظرات

در بخش نظرات من این جملات و عبارت ها رو می بینم:

viewsها

هیچ viewsی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که viewsی را ارسال می کنید برای “محصول جدید”
views شما

زیر عنوان محصول در همین صفحه من چنین لینکی را می بینم: (views کاربر 1)
چگونه Views را به نظر یا دیدگاه تبدیل کنم؟

سلام

فایل زبان افزونه ووکامرس رو باز کنید و views را به نظرات تغییر بدید. احتمالا ترجمه نشده

یا اینکه از فارسی ساز افزونه ووکامرس استفاده کنید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، اعظم گفته است :

با سلام و تشکر از پاسخ شما

فایل زبان افزونه ووکامرس رو کجا باید پیدا کنم؟

من از فارسی ساز افزونه ووکامرس استافده می کنم

آدرس سایت رو بدید من ببینم این کلمه مربوط به کدام بخش هست. لطفا ریپلای کنید که من از پاسخ شما مطلع بشم

لینک به ارسال

با سلام

من فعلاً روی لوکال هاست دارم تست می کنم

در این بین آمدم و واژه نگار را غیر فعال کردم و دیدم درست شد. نمی دونم چه برگردان نادرستی قبلاً انجام داده بودم که اینجوری شده بود.

ولی این موردی که شما عنوان کردید هم برام جالب شده تا بدونم چگونه از طریق فایل زبان افزونه ووکامرس می شه این مشکلات را حل کرد

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، اعظم گفته است :

با سلام

من فعلاً روی لوکال هاست دارم تست می کنم

در این بین آمدم و واژه نگار را غیر فعال کردم و دیدم درست شد. نمی دونم چه برگردان نادرستی قبلاً انجام داده بودم که اینجوری شده بود.

ولی این موردی که شما عنوان کردید هم برام جالب شده تا بدونم چگونه از طریق فایل زبان افزونه ووکامرس می شه این مشکلات را حل کرد

ببینید ، اگه شما فارسی ساز ووکامرس رو دارید ، پس احتمالا این کلمه ی views مربوط به افزونه نیست.

هر افزونه ، قالب و ... یک فایل زبان داره با فرمت po. که داخل پوشه ی languages یا lang هست. تمام کلمات و جملاتی که فراخوانی شده ، داخل این فایل قرار داره و شما میتونید ترجمه زبان مورد نظر خودتون رو انجام بدید.

بازهم اگه با انجام همه این مراحل یک متن یا کلمه ترجمه نشد میشه مستقیم از فایل موردنظر ، یونیکد فایل رو روی utf8 قرار داد و عبارت رو به فارسی ترجمه کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...