رفتن به مطلب

مشکل با تصاویر بند انگشتی

rey

پست های پیشنهاد شده

سلام
من یک سایت گالری دارم ک حاوی عکسهای زیادی است .
بعد از آپلود هر عکس ، خود وردپرس هم از همون عکس هفت هشت تا عکس دیگه با سایزهای مختلف تحت عنوان عکسهای بند انگشتی میسازه ک این مسئله واسه یک سایت گالری ک حاوی عکسهای زیادیه ، زیاد مناسب نیس و باعث میشه حجم سایت ب شدت بره بالا و هاست پر بشه ...

1 - من چطور میتونم جلوی ساخت عکسهای بند انگشتی رو بگیرم ؟؟
2 - اگه جلوی ساخت تصاویر بند انگشتی رو بگیرم چ مشکلی بوجود میاد ؟؟
3 - کلا کاربرد این عکسهای بند انگشتی چیه ب جز اشغال کردن فضای هاست ؟؟

لینک به ارسال

سلام. برش زدن تصاویر به در سایزهای مختلف هم باعث میشه توی صفحاتی که مورد نیاز نیست تصویر اصلی لود نشه و حجم صفحه بیاد پایین و هم باعث بهبود سئو میشه، چون دیگه نیاز نیست با html تصاویر ریسایز بشن. سایزها هم توی فایل فانکشن پوسته تعریف شدن و میتونید اونهایی که مورد استفاده نیستن رو حذف کنید. باید دنبال این تابع بگردید : add_image_size

بعد از حذف سایزهایی که مورد نیازتون نیستن می تونید با افزونه های موجود سایزهایی که دیگه مورد نیاز نیستن رو حذف کنید.

به عنوان مثال این افزونه:

https://wordpress.org/plugins/dnui-delete-not-used-image-wordpress/

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۳/۵ ه‍.ش. at 01:09، فرحان گفته است :

سلام. برش زدن تصاویر به در سایزهای مختلف هم باعث میشه توی صفحاتی که مورد نیاز نیست تصویر اصلی لود نشه و حجم صفحه بیاد پایین و هم باعث بهبود سئو میشه، چون دیگه نیاز نیست با html تصاویر ریسایز بشن. سایزها هم توی فایل فانکشن پوسته تعریف شدن و میتونید اونهایی که مورد استفاده نیستن رو حذف کنید. باید دنبال این تابع بگردید : add_image_size

بعد از حذف سایزهایی که مورد نیازتون نیستن می تونید با افزونه های موجود سایزهایی که دیگه مورد نیاز نیستن رو حذف کنید.

به عنوان مثال این افزونه:

https://wordpress.org/plugins/dnui-delete-not-used-image-wordpress/

سلام .

ممنون بابت پاسختون و معرفی افزونه .

آیا امکانش هست تعداد عکسها از طریق ساخت تصاویر بند انگشتی ، مدام بیشتر بشه ؟؟
درواقع عملا هیچ عکسی ب سایت اضافه نشه ولی تعداد تصاویر بند انگشتی بیشتر بشه .

آخه مسئله ای ک هست اینه ک حجم سایت مدام درحال افزایشه . در حالی ک هیچ فایلی ب سایت اضافه نشده و من فقط حدسم ب افزایش تعداد تصاویر بند انگشتی میره .

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، rey گفته است :

سلام .

ممنون بابت پاسختون و معرفی افزونه .

آیا امکانش هست تعداد عکسها از طریق ساخت تصاویر بند انگشتی ، مدام بیشتر بشه ؟؟
درواقع عملا هیچ عکسی ب سایت اضافه نشه ولی تعداد تصاویر بند انگشتی بیشتر بشه .

آخه مسئله ای ک هست اینه ک حجم سایت مدام درحال افزایشه . در حالی ک هیچ فایلی ب سایت اضافه نشده و من فقط حدسم ب افزایش تعداد تصاویر بند انگشتی میره .

در حالت عادی و بدون وجود کد مخرب نه وردپرس چنین کاری نمیکنه.

اما اگر افزونه کش داشته باشید بعید نیست که کار اون باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...