mehrshadm

نمایش دسته ها در برگه ها

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.

من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.

جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.

میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟

سپاس

ویرایش شده در توسط mehrshadm
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدید دوست عزیز

https://wordpress.org/plugins/list-category-posts/

با برچسب: https://wordpress.org/plugins/display-posts-shortcode/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behradhidden
      با سلام 
      بنده سایتم را دسته بتدی کرده ام مشکلی نداشت و به درستی مطالب را در دسته ها تقسیم بندی می کردم 
            و نشان می داد اما الان وقتی در قسمت دسته برفرض مثال روی دسته قالب html کلیک می کنم پیجش لود نمی شه یا هر دسته دیگه 
             می خواستم ببینم کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
      Website: www.bteq.ir
    • توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.
      حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
    • توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      آیا افزونه ایی برای حذف سایدبار از صفحات خاص وجود دارد؟ نمی خواهم سایدبار بطور کامل حذف گردد.
    • توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      در زمینه ارسال و دریافت تیکت که دارای قابلیت ارسال ایمیل به مدیریت سایت ( هنگام ثبت تیکت ) افزونه ایی رایگان سراغ دارید؟
    • توسط Ali Brm
      سلام خدمت دوستان
      امکان کپی گرفتن از یک نوشته در "همه نوشته ها" وجود داره؟
      میخوام مجبور نباشم هر سری برای یک نوشته تنظیماتش رو انجام بدم. مخصوصا تنظیمات مربوط به صفحه در پایین. راهی وجود داره؟