رفتن به مطلب

کمک برای رفع ارور Serve scaled images

پست های پیشنهاد شده

سلام. من در قسمت Serve scaled images مشکل دارم و باتوجه به اینکه سایت ما نوپا است این یک مشکل جدیه برای شروع کا ما .

اینترنت سرچ کردم ولی به نتیجه ی نرسیدم . از دوستان لطفا کمک کنید تا این مشکل رو حل کنیم .

Capturebbbbbko.JPG

لینک به ارسال

سلام اینکه مشکل خاصی نیست شمادر قسمتی از قالب دارید فایلهای تصویری رو بکه اندازه 150*70 دارند با استفاده از css در ابعاد 64*64 نمایش میدید . باید یا سایز عکس ها رو تغییر بدید و با اندازه مورد نظر آپلود کنید و یا با استفاده از فانکش

add_image_size('custom-thumbnail-size', 64, 64, true);

یک سایز پیش فرض به قالب اضافه کنید که بعد از آپلود فایل این سایز هم در قالبتون از هر عکسی ساخته بشه و در قسمت مربوطه عکس ها رو با این سایز لود کنید .

لینک به ارسال

منظور شما اندازه های زیره؟

میشه راهنمایی کنید الان من باید کدام اندازه رو تغییر بدم ؟ ما پیش فرض این اندازه هارو قرار دادیم ولی بازم اندازه ها درست نمیشن . توی قسمت تنظیمات >> رسانه ، اندازه های تصویر بندانگشتی ، میانه و بزرگ رو صفر قرار دادیم .

Capturexzzxasqw22qqwee.JPG

لینک به ارسال

این مشکل زیاد حادی نیست...

به هر حال شما در قسمت مطالب پربازدید و آخرین مطالب سایتتون (مطالب سایدبار) از عکس های سایز کوچک استفاده میکنید سایز تصاویر مورد استفاده150x70 می باشد اما در قالب این تصاویر به سایز های 64X64 و 144X64 تغییر داده شدند به زبان ساده داره میگه سایز عکس ذخیره شده روی هاست شما با سایز مورد استفاده در قالب یکسان نیست.

به عنوان مثال در هاست شما این تصویر وجود دارد :golfun.ir-122-70x70.jpg اما در نمایش سایت بجای استفاده از این تصویر از این یکی استفاده میشه : golfun.ir-122-150x70.jpg

ولی در سورس از width="150" height="70" استفاده شده

به زبون ساده فایل php قالب داره میگه اندازه برای نمایش 70*70 باید باشه در حالی که توی استایل دهی از سایر 150*70 استفاده شده.

خیلی حرف زدم خودم متوجه میشم مشکل از کجاست اما بیانش را بلد نیستم خخخ

لینک به ارسال

تشکر . حالا چجوری مشکل رو برطرف کنم؟ میشه در این زمینه هم کمک کنید ؟! باید سایز فانکش تغییر بدم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...