• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
nanoks

رفع ارور w3 برای تاریخ شمسی

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به تمام دوستان

پوسته ای دارم که در حالت میلادی در w3 به صورت ولید هست و هیچ اروری رو نشون نمیده
اما در حالت شمسی ارور میگیره

کد نمایش داده شده :

<time  itemprop="datePublished"  datetime="۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۰:۴۳:۵۵">۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶</time>

کد داخل قالب برای نمایش تاریخ :

<time <?php presso_itemprop('datePublished'); ?> datetime="<?php echo esc_attr( get_the_time('c') ); ?>"><?php echo get_the_date(); ?></time>

ویرایش شده در توسط nanoks
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

در مقدار  datetime به این شکل قرار بدید:

<?php echo gregdate('c', eng_number(get_the_time('c')) ); ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/7/2017 at 10:37، Morteza گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

در مقدار  datetime به این شکل قرار بدید:

<?php echo gregdate('c', eng_number(get_the_time('c')) ); ?>

سلام

برای منم ارور میده

$time_string = '<time class="entry-date published" datetime="%1$s">%2$s</time>';
    if ( get_the_time( 'U' ) !== get_the_modified_time( 'U' ) ) {
        $time_string .= '<time class="updated" datetime="%3$s">%4$s</time>';

اینو چجوری درست کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی هیچکی بلد نیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      با سلام
      من یک افزونه رو با POEDIT فارسی سازی کردم.داخل اون بخش تاریخ هست که متاسفانه  تاریخ به صورت میلادی هستش.افزونه ی تقویم جلالی هم روی سایت نصبه ولی بازم تاریخ تغییری نکرده.چکار کنم؟
    • توسط asemon14
      سلام
      بنده افزونه وردپرس پارسی را نصب دارم
      الان که میام از بخش مدیریت وردپرس در بخش مطالب، نوشته ها را بر حسب تاریخ فیلتر کنم. صفحه سفید ظاهر میشه و صفحه ای بارگزاری نمیشه
      روی چند سایتم هم تست کردم این مشکل هست. فیلتر با تاریخ میلادی مشکلی نداره!!
    • توسط محمدحسن
      سلام، اصل مطلب اینه. من یک سایت با افزونه wpml راه اندازی کردم.حالا میخوام تو حالت فارسی با یکی از افزونه های فارسی ساز و شمسی ساز اعداد رو فارسی و تاریخ رو شمسی کنم و در حالت انگلیسی به صورت پیش فرض بشه یعنی این افزونه فارسی ساز غیرفعال بشه ... مثلا یا افزونه جلالی یا افزونه پارسی دیت

لطفا یه کد مناسب یا افزونه مناسب یا اگر کسی تنظیمی در WPML بلد هست بگه ... ممنون میشم
    • توسط absoonoo
      سلام
      یک قالب انگلیسی دارم که از کد زیر برای تاریخ استفاده کرده :
      $cb_date = apply_filters( 'cb_byline_date', '<span class="cb-date"><time class="updated" datetime="' . get_the_time('Y-m-d', $cb_post_id) . '">' . date_i18n( get_option('date_format'), strtotime(get_the_time("Y-m-d", $cb_post_id )) ) . '</time></span>', $cb_post_id ); با فعال کردن wp-jalali  ویا wp-parsidate تاریخ شمسی به درستی در پیشخوان اعمال میشود اما در نمایش تاریخ نوشته تماما تاریخ امروز را نشان میدهد .
      با inspect  وقتی روی تاریخ کلیک میکنم این کد نشان داده میشود و مشخص است تاریخ تغییر یافته اما تاریخ امروز نشان داده میشود :
      <time class="updated" datetime="۱۳۹۵-۰۶-۱۷">۱۳۹۵-۰۶-۳۱</time>  
    • توسط anf-b
      سلام دوستان عزیز
      بر خلاف سایر کابران من نیاز دارم که تاریخ هایی که به شمسی در سایت بنده نمایش داده میشند تماما به میلادی باشند!
      یعنی اصلا من تقویم جلالی و فارسی رو در سایتم نیاز ندارم
      چطور باید این کار رو بکنم و همه تاریخ ها رو به میلادی تنظیم کنم؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید
      با تشکر