رفتن به مطلب

خطای Temporarily unreachable

farhadrohi

پست های پیشنهاد شده

سلام من از ساعت 5 نمیتونم Fetch کنم و خطای Temporarily unreachable رو دریافت میکنم در قسمت robots.txt Tester هم که میزنم پیغام زیر میاد:

robots.txt fetch failed

Latest version seen on 5/29/17, 5:44 AM Failure

You have a robots.txt file that we are currently unable to fetch. In such cases we stop crawling your site until we get hold of a robots.txt, or fall back to the last known good robots.txt file

تیکت پشتیبانی زدم گفتم مشکلی در سرور نیست گفتن مشکلی در ساعات گذشته پیش آمده بود که توسط بخش فنی مرتفع گردید و الان مشکلی نمی باشد.

اکانت وبمستر رو دادم پشتیبانی بررسی کردن و گفتن

طی بررسی های صورت گرفته مشکلی در خصوص لود هاست و سایت نمی باشد و سایت از تمام نقاط در دسترس می باشد. که لینک هاست تراکر بهم دادن و لوکیشن ها قابل دسترس بودن .

بعد  در ادامه گفتن خطای موجود در گوگل ممکن است به دلیل عدم ارتباط هاست با سرویس گوگل به طور موقت باشد

دوستان آیا چنین چیزی رو تجربه کردن؟؟مشکل از چی هست؟

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، menalgeya گفته است :

با سلام

این ارور همان طور که خود شما گفتید به دلیل عدم ارتباط هاست با گوگل هست که همون اپتایم هاست رو بررسی کنید مشکل حل خواهد شد

مشکل زیاد جدی نیست چند ساعتی بگذره دوباره تست کنید به احتمال زیاد مشکل حل شده باشه

موف باشید

هنوز حل نشده الان بیش از 20 ساعت گذشته

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، menalgeya گفته است :

هاست خود رو مانتیور میکنید؟

این مشکل فقط و فقط میتونه از طرف هاست باشه

بله هیچ قطعی وجود نداشت و من احساس نکردم ولی پشتیبانی گفت در سرور مشکلاتی بود که سریع حل شده.الان گفتن چون ممکن است به دلیل عدم دسترسی از داخل ایران به بعضی از آی پی ها باشد و میتونید پنل رو به موقعیت اروپا تغییر بدین

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، menalgeya گفته است :

خب وقتی قبلا قطعی وجود داشته شاید هنوز برای گوگل این مشکل سایت شما رفع نشده است

هاست شما روی سرورهای ایران است ؟

جهت اطمینان سایت خود را به کلود فلر منتقل کنید ببنید مشکل حل خواهد شد یا خیر 

بله روی ایران هست.از دیروز تا الان باید بیش از 35 پست fetch میشد.با توجه به موضوع سایت که اپلیکیشن اندروید هست باید سریع پست ها آپدیت بشن  و منم این مشکل رو دارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...