sahmadrezam77

ساخت اپلیکیشن اندروید وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من می خوام برای سایت وردپرسی ام که یک فروشگاه هست یک اپلیکیشن بسازم برای همین چند سوال در این مورد دارم .

افزونه های زیادی برای گرفتن اطلاعات به صورت json در وردپرس هست می خواستم بدونم کامل ترین اون چی هست؟

در مورد نمایش محصولات وردپرس میشه از همین جیسون استفاده کرد اما زمان خرید باید چکار کرد یعنی زمانی که کاربر می خواد محصول رو بخره و به درگاه پرداخت وصل بشه ؟ 

میشه کاری کرد بدون باز کردن سایت داخل همون اپلیکیشن درگاه رو باز کرد و بعد از پرداخت هم سفارش ثبت بشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

براتون اطلاعاتی رو توی پی وی ارسال کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط soshiant
      سلام
      سرچ باکس رو میشه خیلی راحت در ابزارک گذاشت و استفاده کرد
      حالا اگه من بخوام این سرچ باکس رو در یک جای مشخص (مثلا در وسیکی از پست هام) بذارم، چطور میتونم این کار رو بکنم؟ کد html شومنید بهم بدید؟ 
      ممنون میشم
    • توسط soshiant
      دوستان سلام
      راهی هست که بشه از طریق css برای تگهای h1 , h2 و... دستوری رو وارد کنیم که هیچ تغییری در متن نکنن؟ یعنی وقتی من کلیدواژه رو در متن داخل تگ h  میذارم، نه بزرگ بشه، نه کوچیک بشه، نه تغییری بکنه؟ از لحاظ ظاهری انگار که اصلا اون تگ روش لحاظ نشده
    • توسط soshiant
      سلام
      من زیر هر پست سایتم، یه باکسی درست کردم که آدرس کوتاه صفحه رو میده. کدش اینه:
      <div class="box"><i class="icon-unlink"></i>لینک کوتاه: <a href="<?php bloginfo('url'); ?>/?p=<?php the_ID(); ?>" target="_self" title="لینک کوتاه این کتاب"><?php bloginfo('url'); ?>/?p=<?php the_ID(); ?></a> </div> میتونید یه تغییر تو این کد بدید که توی مطالب دسته مثلا 1 و 2 غیرفعال بشه و در اون دو دسته ی خاص این باکس نشون داده نشه؟
    • توسط soshiant
      سلام
      زیر پست های سایت من یک باکسی داریم که سه تا از پست های مرتبط با موضوع رو نشون میده.
      برای نمونه این شاتی که به پیوست میفرستم رو ببینید (سه تا باکسی که دورشو خط کشیدم)
      کدهای اصلی که در single.php قرار گرفته ؛

<div class="posts-container"> <?php $related = get_posts( array( 'category__in' => wp_get_post_categories($post->ID), 'orderby' => 'rand' , 'numberposts' => 3, 'post__not_in' => array($post->ID) ) ); if( $related ) foreach( $related as $post ) { setup_postdata($post); ?> <div class="col-xs-12 col-lg-4 post wow fadeInUp" style="width: 255px;"> <div class="post-title"> <h2><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title(); ?>" target="_self"><?php the_title(); ?></a></h2> </div> <div class="post-line"></div> <a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>"> <?php the_post_thumbnail( 'post-blog' );?></a> <div class="post-foot blog-post-foot"> <p><?php the_content_rss('', TRUE, '', 30); ?></p> <div class="post-shop3"><a href="<?php the_permalink() ?>">دانلود کنید</a> </div> </div> </div> <?php } wp_reset_postdata(); ?> </div></div></div>  

من میخوام مطالب دو تا از کتگوری‌های (دسته‌های) سایتمو در این بخش به عنوان مطالب پیشنهادی نشون نده. 
      میتونید کد بالا رو دستکاری کنید مطالب دو تا از دسته ها از لیست پیشنهادی ها حذف بشه؟

ممنون

• توسط naderi
      سلام .. من یه سایت دارم که سرویس اینترنتی میفروشه .. میخوام زمانی که کاربر روی دکمه انتخاب پلن کلیک کرد ، بره تو صفحه ثبت نام و بعد ادامه رو که زد بره تو صفحه پرداخت .. این کار به چه صورت میشه که انجام بشه ؟