sahmadrezam77

ساخت اپلیکیشن اندروید وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من می خوام برای سایت وردپرسی ام که یک فروشگاه هست یک اپلیکیشن بسازم برای همین چند سوال در این مورد دارم .

افزونه های زیادی برای گرفتن اطلاعات به صورت json در وردپرس هست می خواستم بدونم کامل ترین اون چی هست؟

در مورد نمایش محصولات وردپرس میشه از همین جیسون استفاده کرد اما زمان خرید باید چکار کرد یعنی زمانی که کاربر می خواد محصول رو بخره و به درگاه پرداخت وصل بشه ؟ 

میشه کاری کرد بدون باز کردن سایت داخل همون اپلیکیشن درگاه رو باز کرد و بعد از پرداخت هم سفارش ثبت بشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

براتون اطلاعاتی رو توی پی وی ارسال کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ismael
      سلام دوستان
      اول از همه بگم خیلی گشتم هم تو انجمن هم تو اینترنت به نتیجه ای نرسیدم برای همین تاپیک زدم
      دوستان من میخوام لیست دسته بندی هام رو داخل یک برگه نمایش بدم
      یعنی همون جوری که در سایدبار نمایش داده میشه در یک برگه خاص هم نمایش داده بشه
      جایی دیدم که با کد زیر گفتن نمایش داده میشه
      [taxonomy-list tax=”category”]
      ولی اینم کار نکرد
      امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
      پیشاپیش ممنون
    • توسط sindots
      سلام
      تقریبا چندماه پیش در یه موضوع دیگه پرسیدم برای شروع و درآمد زایی چه وبسایت هایی داشتم باشم خوبه من البته مسلط به html5 & css3 /photoshop و کمی php و کار با وردپرس رو کامل مسلط هستم
      و البته الان برای خودم یه قالب + پنل کاربری اختصاصی و واقعا پیشرفته نوشتم به نحوی که محصولاتمو بصورت اشتراکی منتشر میکنم و کاربر باید برای مشاهده یا دریافت محصولات اشتراک داشته باشه حالا نمیشه تمام امکاناتش رو گفت و تعریف از قالب نباشه اما مشابهش در ایران و بین قالب های وردپرس نیست (البته من ندیدم) 
      در موضوع قبلی دوستان پیشنهاد دادن که با وبسایت ارائه هاستینگ شروع کن اما بنده چنین درآمدی ندارم که بخوام با فروش هاست شروع کنم ، می خوام فعلا یه درآمد هرچند کم اما اولیه داشتم باشم
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      پیشاپیش سپاسگزارم 
    • توسط Ali
      سلام
      پوسته پیشفرض 2011 با فونت زیبای فارسی، ویرایش شده وسئو شده میباشد.
      نسخه آنلاین این سایت توی سایت تایپ فعال هست که میتونین سایت رو آنلاین چک کنین. هیدینگ ها تنظیم شده میباشد. و پوسته مختص این سایت ویرایش شده، نسخه ای که فروخته میشه عینا همین نسخه هست و باقی تنظیمات و شخصی سازی اگر خواستید بایستی خودتون زحمتش رو بکشین و ما مسئولیتی نداریم.
      پوسته ساده هست اما خیلی سبک و دارای سئو قوی هست.
      برعلاوه بر صفحه اصلی، بقیه صفحات هم Valid هستند.
      پیش نمایش آنلاین: type74.ir

برای خرید تماس بگیرید  از طریق انجمن پیام خصوصی بدهید. 

0
    • توسط hoseinzr
      دوستان سلام
      من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید
    • توسط najrobotics
      با سلام
      مدتی است که وردپرس برای من پیغام مبنی بر "حجم فایل کش بسیار بزرگ شده است،نسبت به تخلیه آن اقدام کنید." را ارسال میکند.
      میشود بفرمایید که مشکل از کجاست ؟
      باتشکر