رفتن به مطلب

محدودیت برای لاگین کاربران بر اساس تعداد دستگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده یه سایت دارم که مطالب فنی داخلشه و اعضا باید پول واریز بکنند تا براشون اکانت کاربری بدم و بعدش اونا باید وارد سایت بشن تا مطالب رو بتونن ببینن. حالا مشکل من اینه که یه نفر که اکانت میخره به چند نفر دیگه هم میده رمزش رو و باعث میشه که اون افراد به من پرداختی جهت دریافت اشتراک نداشته باشند. بنابراین میخوام یه افزونه ای معرفی کنید یا استارت طراحی (البته باید بگم که قیمتش رو هم بگین) یه پلاگین جهت رفع این مشکل برام انجام بدید.

پیشاپیش از پیگیری شما سپاس گذارم...

لینک به ارسال

سلام

میتونین از افزونه های فروش فایل استفاده کنین

افزونه edd رو نمیدونم ولی ووکامرس یه امکان داشت که یه لینک داینامیک به کاربر میده و لینک اصلی رو به کاربر نمیده ، همچنین برای تعداد دانلود میتونین محدودیت بزارین که بعد از یکبار ، دوبار یا هر چند بار دانلود لینک دیگه کار نکنه و منقضی بشه

محدودیت در دستگاه ها برای لاگین هم منطقی نیست ، ممکنه کاربر سیستمش رو عوض کنه (بفروشه ، خراب بشه یا هر چی) یا چند تا سیستم داشته باشه و بخواد از هر کدوم استفاده کنه. البته اینکار شدنیه ولی توصیه نمیشه و باید براش برنامه نویس بشه

لینک به ارسال

سپاس

اما مشکل توی این که کاربر بخواد دستگاهشو تعویض کنه نیست.

من میخوام که هر طور شده این محدودیت اعمال بشه.

یا یه کار دیگه هم اگه بشه که خیلی عالی میشه. اینکه با ورود توسط یه نام کاربری، هر دستگاهی که با اون نام کاربری وارد شده، خارج بشه و فقط با هر نام کاربری یه دستگاه بتونه آنلاین باشه.

بعدشم ممنون میشم کمک کنید که کجا سفارش کد نویسی شو بدم و...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...