factworld

محدودیت برای لاگین کاربران بر اساس تعداد دستگاه

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

بنده یه سایت دارم که مطالب فنی داخلشه و اعضا باید پول واریز بکنند تا براشون اکانت کاربری بدم و بعدش اونا باید وارد سایت بشن تا مطالب رو بتونن ببینن. حالا مشکل من اینه که یه نفر که اکانت میخره به چند نفر دیگه هم میده رمزش رو و باعث میشه که اون افراد به من پرداختی جهت دریافت اشتراک نداشته باشند. بنابراین میخوام یه افزونه ای معرفی کنید یا استارت طراحی (البته باید بگم که قیمتش رو هم بگین) یه پلاگین جهت رفع این مشکل برام انجام بدید.

پیشاپیش از پیگیری شما سپاس گذارم...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میتونین از افزونه های فروش فایل استفاده کنین

افزونه edd رو نمیدونم ولی ووکامرس یه امکان داشت که یه لینک داینامیک به کاربر میده و لینک اصلی رو به کاربر نمیده ، همچنین برای تعداد دانلود میتونین محدودیت بزارین که بعد از یکبار ، دوبار یا هر چند بار دانلود لینک دیگه کار نکنه و منقضی بشه

محدودیت در دستگاه ها برای لاگین هم منطقی نیست ، ممکنه کاربر سیستمش رو عوض کنه (بفروشه ، خراب بشه یا هر چی) یا چند تا سیستم داشته باشه و بخواد از هر کدوم استفاده کنه. البته اینکار شدنیه ولی توصیه نمیشه و باید براش برنامه نویس بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس

اما مشکل توی این که کاربر بخواد دستگاهشو تعویض کنه نیست.

من میخوام که هر طور شده این محدودیت اعمال بشه.

یا یه کار دیگه هم اگه بشه که خیلی عالی میشه. اینکه با ورود توسط یه نام کاربری، هر دستگاهی که با اون نام کاربری وارد شده، خارج بشه و فقط با هر نام کاربری یه دستگاه بتونه آنلاین باشه.

بعدشم ممنون میشم کمک کنید که کجا سفارش کد نویسی شو بدم و...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط neda299
      سلام دوستان
      میخوام کد بخش ثبت نام سایت و لاگین رو طوری تغییر بدم که به جای ایمیل با شماره موبایل کار کنه یعنی هم ثبت نام کنه هم برای ورود شماره موبایل رو بگیره لاگین کنه
      کدشو اگر کسی دارین ممنون میشم بدین یا اینکه راهنمایی کنین چطوری تغییرش بدم در حد متوسط یا خوب خود وردپرس و کدنویسیشو بلدم
    • توسط milad2
      سلام دوستان
      وقت بخیر
      خسته نباشید
      در زمان ورود چند بار رمز رو اشتباه وارد کردیم این ارور رو داد
      چه کار کنیم؟

• توسط alirezax2
      با سلام
      مشکل:
      لاگین وردپرسم یوزر و پسورد و میزنم فقط صفحه ریفرش میشه و دوباره لاگین میاد بدون هیچ خطایی ... بدون هیچ تغییراتی در سایت بوجود اومده!!!
      راه حل هایی که رفتم:
      1- غیر فعال کردن کلیه افزونه ها از طریق هاست
      2- تغییر theme
      3- تغییر htaccess
      4 - آپدیت دستی وردپرس
      5- و ...
      متاسفانه مشکل حل نشد!! به ادمین هاستمم گفتم همون راه حل های بالا رو داد گف نشد دوباره wp نصب کن!!
      من نمیخوام دوباره نصب کنم چون مشکلات زیادی میخورم تنظیمات قالبم، دیتابیس و...
      کسی میدونه چه راه دیگه ای هست؟؟ یا مشکل مشابه داشته؟؟ چطوری حل کنم؟ دارم روانی میشم
    • توسط kalleh0121
      سلام
      من میخوام برای ورود به سایتم یه رمز ورود بزارم یعنی برای ورود به سایت درخواست یه رمزی داشته باشه
      و هر کی که اون رمز رو داشته باشه وارد سایت بشه
      ممنون
    • توسط Diamond
      سلام
      بنده یه سایت با رتبه نسبتا خوبی دارم ولی یه دوستی هست ارادت خاصی به سایت داره از تغریبا 5 ماه پیش تا الآن پسورد های مختلفی رو برای 5 تا نام کاربری اول ریجیستر شده توی سایت استفاده میکنه که شاید کرک بشن.
      پلاگین کپجا دارم ولی نمیدونم چطوری از کپچا رد میشه طوری که توی مقادیری که پست میشه کلا کپچا فرستاده نمیشه.
      پلاگین بلک لیست هم دارم ولی از پروکسی استفاده میکنه هر دفعه که پسورد جدید میزنه ای پیش هم عوض میشه.
      اساتید اگه راه حلی برای این مشکل دارین لطفا بگین خیلی ممنون میشم.
      سایت: MadCraft.ir 
      داخل عکس ضمیمه شده توضیحات دقیق تری هست.