رفتن به مطلب

نشان ندادن عنوان قالب در سرچ

dreamsss2011

پست های پیشنهاد شده

درود به همه شما دوستان گرامی

در این وب سایت caspian98.com که یک وب سایت خدماتی است. صفحه اولش رو با برگه ساختم و با استفاده از افزونه وردپرس سئو عنوان قالب رو »

تخلیه چاه لوله بازکنی تهران 09127609500 | تخلیه چاه تهران | لوله بازکنی تهران

گذاشتم.

حالا توی سرچ گوگل کلا این عنوان رو نشون نمیده مخصوصا شماره تلفن که برای این شغل ضروری هست.

مثلا برای کلمه تخلیه چاه تهران که توی صفحه اول گوگل هست, فقط این عنوان رو نشون میده » تخلیه چاه تهران | لوله بازکنی تهران

480q_%D8%AA%D8%AE%D9%84%DB%8C%D9%87_%DA%86%D8%A7%D9%87_%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86.png

در تنظیمات سئو و تنظیمات وردپرس و صفحه همه رو بررسی کردم هیچکدوم مشکلی ندارند.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاس *

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، menalgeya گفته است :

با سلام

شما از قسمت تنظیمات افزونه سئو قسمت بازنویسی عنوان هارو فعال نمایید تا تغییرات سایت شما بر اساس افزونه در گوگل نمایش داده شود

بعد از این کار صفحه اصلی وب سایت خود را در گوگل کنسول فیتچ نمایید تا در گوگل نیز تغییرات سریع تر اعمال شود

موفق باشید

سپاس از پاسخ شما

در ورژن جدید این گزینه بازنویسی عنوان هارو نمی بینم در قسمتی که قبلا بود.

6tin_untitled.png

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

شما از قالب صحیفه استفاده می کنید پس صفحه ی اصلی سایتتون با Page Builder ساخته شده

برین در برگه ها و سپس برگه ای که جلوش صفحه ی نخست نوشته رو پیدا کنید و نام اون رو ویرایش کنید.

و یا در افزونه ی سئوی اون برگه نام رو ویرایش کنید فرقی نمی کنه.

لینک به ارسال
در در 6/3/2017 at 00:49، MVahedi گفته است :

شما از قالب صحیفه استفاده می کنید پس صفحه ی اصلی سایتتون با Page Builder ساخته شده

برین در برگه ها و سپس برگه ای که جلوش صفحه ی نخست نوشته رو پیدا کنید و نام اون رو ویرایش کنید.

و یا در افزونه ی سئوی اون برگه نام رو ویرایش کنید فرقی نمی کنه.

درود به شما دوست گرامی

و سپاس از راهنمایی شما.

با اینکه چک کرده بودم ولی باز چک کردم و مورد مشکل داری نبود این عکس تنظیمات سئو تایتل صفحه وب سایت هست »

1xec_55.png

و از ماه پیش تایتل به همین شکل هست و صفحه اصلی سایت رو فچ کردم سه بار و کاملا موفقیت آمیز بوده.

برای تایتل نوشته ها و برگه های دیگه به محض تغییر بعد از چند روز توی سرچ اونها تغییر کردن ولی رو این صفحه اول سایت به مشکل برخوردم و این کلمه کلیدی خیلی پر سرچ هست.

بازم ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس از شما دوستان گرامی.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

درود

خوب خداروشکر خودش همینجوری بعد از چند ماه رفع شد ! کلا بعضی مشکلات خودمونی حل و فصل میشن !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...