• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
arman100000

انتقاد از موتور جستوجوي انجمن

10 پست در این موضوع قرار دارد

حدود سه ماه هست كه توي انجمن فعاليت دارم و تا بحال تنها چيزي كه منو اذيت كرده موتور جستوجو انجمن بوده !

من الان دارم يه قالب طراحي ميكنم و ميخام تصاوير بند انگشتي بهش اضافه كنم و چون تا به حال چنين كاري رو انجام ندادم يه

سرچي توي انجمن زدم با كلمه "بند" كه نوشت :

این عبارت قایل جستجو نیست و شما هم زیر نظر خواهید گرفته شد: بند

یک یا چند تا از کلمه های کلیدی که شما وارد نموده اید غیر مجاز می باشد، لطفا بازگردید و دوباره سعی نمایید.

حالا من خودم بالاي 10 تا تاپيك رو قبلا ديدم كه در مورد همين تصاوير بند انگشتي بوده !

البته من قبلا هم اين مشكلو داشتم ولي با گوگل سرچ زدم حل شده ... ولي واقعا چرا اين موتور هاي جستوجو توي انجمن ها ( نه

تنها اين انجمن كل انجمن هاي موجود ) اينقدر ضعيفه ؟!

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جستجوگر انجمن واژه‌های زیر 3 حرف مورد جستجو قرار نمیده

برای جستجو هم سعی میشه روش بهتری در نظر گرفته بشه، ممنون

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من كلمه انگشتي رو هم سرچ زدم 6 تا تاپيك پيدا كرد كه هيچكدوم اوني كه من ميخاستم نبود .

به نظرم بهتره كه از گوگل براي سرچ در انجمن استفاده بشه يعني يه دكمه اي براي اين كار تعبيه بشه .

پ.ن:

اينو تازه ديدم!

این عبارت قایل جستجو نیست و شما هم زیر نظر خواهید گرفته شد

يعني الانه كه بيان دستگيرم كنن درست ميگم ؟! :D

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يعني الانه كه بيان دستگيرم كنن درست ميگم ؟! :D

بله معمولا این کارو میکنیم :D

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حدود سه ماه هست كه توي انجمن فعاليت دارم و تا بحال تنها چيزي كه منو اذيت كرده موتور جستوجو انجمن بوده !

من الان دارم يه قالب طراحي ميكنم و ميخام تصاوير بند انگشتي بهش اضافه كنم و چون تا به حال چنين كاري رو انجام ندادم يه

سرچي توي انجمن زدم با كلمه "بند" كه نوشت :

این عبارت قایل جستجو نیست و شما هم زیر نظر خواهید گرفته شد: بند

یک یا چند تا از کلمه های کلیدی که شما وارد نموده اید غیر مجاز می باشد، لطفا بازگردید و دوباره سعی نمایید.

حالا من خودم بالاي 10 تا تاپيك رو قبلا ديدم كه در مورد همين تصاوير بند انگشتي بوده !

البته من قبلا هم اين مشكلو داشتم ولي با گوگل سرچ زدم حل شده ... ولي واقعا چرا اين موتور هاي جستوجو توي انجمن ها ( نه

تنها اين انجمن كل انجمن هاي موجود ) اينقدر ضعيفه ؟!

منم کاملا موافقم

جست و گر این انجمن واقعا ضعیف هست و کلی وقت آدم رو تلف می کنه تا بتونه بیاد یه مطلبی اینجا پیدا کنه

منم برای سرچ توی این انجمن از گوگل استفاده میکنم

یه فکری به حال کاربرانی که میان و بهشون می گویید که یه جست و جو کنی توی انجمن پیدا میشه واقعا عذاب هست برای کاربران

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ايست پليس!! دستاتون رو از كيبرد بردارين و بزارين روي مواس و لبخندي بر لب هاي خود بگزاريد!(تنها جهت شاد كردن دوستان)

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من امروز عبارت "فهرست دلخواه" رو سرچ کردم ، با این پیام روبرو شدم :

این عبارت قایل جستجو نیست و

شما هم زیر نظر خواهید گرفته شد

یعنی الان من تحت تعقیب هستم ؟ :ph34r:

یکم این سرچ انمجمن رو بهینه ترش کنید بهتره . البته سرچ گوگل هم گزینه ی خوبی هستش

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای جستجوی بهینه یک ماژول توی سرور کم هست که در انتقال سرور مشکل حل میشه.

همینجا بهتره بگم اکثر مشکلات کاربری دوستان بخاظر ناسازگاری در سرور هست. مطمئنا خودمون هم از این مسائل خبر داریم. :)

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من كلمه انگشتي رو هم سرچ زدم 6 تا تاپيك پيدا كرد كه هيچكدوم اوني كه من ميخاستم نبود .

البته من صاحب نظر نیستم؛ اما فکر می کنم انگشت ما دو تا با هم فرق داره. انگشتي شما عربیه و انگشتی من فارسی

شاید عربی سرور خوب نیست

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من این مشکل به خاطر نوع ورود اطلاعات کاربران هست. به خاطر تفاوت حرف ی (فارسی) و ي (عربی) و ک (فارسی) و ك (عربی) جستجو هم نتایج متفاوتی دارد. افزونه جلالی وردپرس به صورت خودکار این کارکترها را جایگزین می‌کند و موقع جستجو هم کارکترهایی رو که از کاربر دریافت می‌کند تبدیل به استاندارد می‌کند.

برای همین در جستجو، وردپرس مشکلی رو ایجاد نمی‌کند. احتمالا اون افزونه‌ای رو که آقا مرتضی گفتند همچین چیزی باید باشد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری