• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
mohammad533

درخواست پوسته نمونه کار و گرافیک

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام 

یه پوسته برای گذاشتن نمونه کار مخصوصا کاور البوم موسیقی می خوام یه پوسته عالی و حرفه ای ک واقعا خوب نوشته شده باشه و هنری باشه و همچنین قسمت بلاگ هم خیلی مهمه برام قسمت دانلود رایگان هم می خوام . می خوام اسلایدر داشته باشه و حالت پارالاکس داشته باشه 

چه رایگان و چه خریدنی لطفا معرفی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط dayered
      سلام
      خیلی تلاش کردم تا در قسمت فروش ارسال موضوع کنم ، اما متاسفانه امکان پذیر نبود!
       مدتها پیش سایتی رو با وردپرس طراحی کردم که حالا به دلیل سایر مشغله ها قصد فروش و واگذاری اون رو دارم. زمان ، ذوق و مبلغ زیادی رو برای ساختن و تکمیل این وبسایت هزینه کردم و هدفم طراحی متفاوت ، خلاق و پویا بود. 
      قالب و افزونه های زیادی رو از مارکت ها خریداری کرده ام و برای طراحی گرافیک وبسایت هم از گرافیستی مطرح استفاده کردم.
      وبسایت به بالاترین و سریعترین مبلغ واگذار میشه. برای پیشنهاد از طریق همین موضوع و یا پیام خصوصی اقدام کنید
      Logoyeman.ir

• توسط koroush
      با سلام خدمت شما
      برای وردپرس افزونه هایی هست که پست های محبوب را بر اساس بازدید و یا نظرات در سایدبار نشون میده.
      آیا میشه پست تایپ نمونه کار یا portfolio رو هم قابلیت نمونه کار های محبوب بهش داد؟
      کدی یا افزونه ای داره؟
      با احترام
    • توسط امیر مسکنی
      با سلام به همه دوستان
      ---
      من تقریباً 2 سال پیش که کمی وقتم آزادتر بود چندتا از افزونه هایی که به نظر خودم کاربردی بود انتخاب کردم و فایل های زبان فارسیش رو آماده کردم و اکثراً هم ثبت شد توی مخزن وردپرس؛ مثل: All in One SEO Pack - Portfolio - WP Total Hacks
      خب متاسفانه دیگه نتونستم این فایل ها رو به روز کنم.
      امروز یه ایمیلی از طرف BestWebSoft برام اومده که نیاز دارن فایل زبان Portfolio به روز بشه.
      سوالی که برام پیش اومده اینه که این افزونه ارزش وقت گذاشتن داره در حال حاظر؟
      آیا کسی مورد نیازش هست این افزونه یا نه؟
      چون اون زمان من خودم خیلی لازم داشتم ولی در حال حاظر خیلی از پوسته های وردپرس خودشون صفحه نمونه کار دارند و نیاز کمتری حس میشه به این افزونه ها
      ممنون میشم دوستان نظر بدن.
      یا حق
    • توسط Ehsaan
      سلام دوستان،
      راستش من خیلی دوست دارم گرافیک (بیشتر 2 بعدی) را کامل یاد بگیرم و مسلط بشم. اما واقعاً نمیدونم از کجا شروع کنم؟
      روی Photoshop در حد ctrl+n و text tool بلدم. منبع آموزشی خوبی سراغ دارید؟
      هدف من بیشتر طراحی‌هایی مثل طراحی‌های آیکون و... هست.
      ممنون،
      موفق باشید.
    • توسط hamidgraphist
      بسم الله الرحمن الرحیم الرزاق
      سلام
      دوستان یه گرافیست جوونم و برای اینکه به کار خودم رونق بیشتری ببخشم ، تصمیم گرفتم اینجا تاپیک بزنم
      نمونه کارای مختلفی دارم
      سابقه چندساله در زمینه گرافیک و گرافیک وب دارم
      برای شخص بزرگی مث فرزاد فرزین هم کار کردم
      سابقه کار در چندین شرکت تبلیغاتی رو دارم
      با کد نویسی هم اشنایی بسیار خوبی دارم و میتونم جوری طرح بزنم که با کد در بیاد
      بنر جیف ، لوگو ، هدر ، طراحی PSD سایت و رابط کاربری (حتی موبایل)
      پوستر ، صفحه بندی مجله و...
      لینک هم کردم زیر
      http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=c5352a057ca317e0e5e8b8290e4cb6eb
      psd …
      http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=9c898d3758da56ae344dbb6ab37583c5
      nmune kara …
      http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=fc947b7eaa0e40675d253db169404791
      logo …
      http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=105269d04a8bc3ceee2f562e23dc93fd
      gif …
      تعرفه هامم خوبه به نظر خودم
      خوشحال میشم با دوستان کار کنم
      _____________________________طراحی فلت هم انجام میشود____________________________
      تعرفه ها :
      طراحی بنر جیف در هر سایز : 5هزار تومن
      طراحی PSD سایت : قیمت پایه 100 هزار تومن (برای 3 صفحه "خانه" و "مطلب" و "برگه هایی شبیه تماس با ما")
      طراحی لوگو : قیمت پایه 100هزار تومن (بستگی به فکر و ایده کار متغیر است)
      طراحی کارت ویزیت ، پوستر، بروشور، کاتالوگ و ... نیز انجام میشه ... (پیغام خصوصی بدین)
      Hamidgraphist رو در یاهو ادد کنید
      دوستان با تجربه دیگر هم در مورد کارام نظر بدن خوشحالم میکنن ...
      ممنون که وقت گذاشتین تاپیک رو خوندید...