نگار صادقی

اضافه کردن برچسب به مطالب قدیمی

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام وقت بخیر.

دوستان یه سوال مهم داشتم. ما میخوایم مطالب قدیمی سایت رو یه سازماندهی کنیم و برای مطالب مشابه برچسب های یکسان بزاریم. مثلا مطالبی که درباره شیرینی بوده رو واسه همشون تگ "شیرینی پزی" اضافه کنم و آهنگ ها رو تگ "پاپ" و بعضیاشونو تگ "رپ" و ...

همینجوری میخوام مطالب سایت رو سازماندهی کنم چون قبلا تگ های چرت و پرت گذاشتیم. (نمیخوایم هیچ تگی رو حذف کنیم فقط میخوایم بهشون اضافه کنیم) آیا این کار برای سئو بد نمیشه؟

خواهشا افرادی که توی این زمینه تجربه دارن کمک کنن خیلی مهمه چون چیزی حدود 40 هزار مطلب ر باید ویرایش کنیم. مرسی

ویرایش شده در توسط نگار صادقی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

سلام وقت بخیر.

دوستان یه سوال مهم داشتم. ما میخوایم مطالب قدیمی سایت رو یه سازماندهی کنیم و برای مطالب مشابه برچسب های یکسان بزاریم. مثلا مطالبی که درباره شیرینی بوده رو واسه همشون تگ "شیرینی پزی" اضافه کنم و آهنگ ها رو تگ "پاپ" و بعضیاشونو تگ "رپ" و ...

همینجوری میخوام مطالب سایت رو سازماندهی کنم چون قبلا تگ های چرت و پرت گذاشتیم. (نمیخوایم هیچ تگی رو حذف کنیم فقط میخوایم بهشون اضافه کنیم) آیا این کار برای سئو بد نمیشه؟

خواهشا افرادی که توی این زمینه تجربه دارن کمک کنن خیلی مهمه چون چیزی حدود 40 هزار مطلب ر باید ویرایش کنیم. مرسی

صفحات جدیدی با چگالی کلمات کلیدی مناسب و سئو خوب ایجاد خواهد شد خیلی هم خوبه 

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

من هم موافقم با كاربر عزيز 4M!R

ولي فكر كنم از حوصله خارج بشه اين فرآيند براي اين تعداد پست منتها پيشنهاد مي كنم پست هايي را كه بازديد بالايي دارند و كليك خور هستند و از گوگل ورودي دارند را انتخاب كنيد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنونم از راهنمایی تون.

یه سوال دیگه هم دارم ممنو میشم جواب بدید.

ما توضیحات متا (افزونه Yoast) رو  توی خط اول مطلب هم میزاریم (به خاطر اینکه گوگل به خط اول مطلب توجه زیادی داره) به این شکل:

نقل قول

عکس های جشنواره فیلم فجر ، گزارش تصویری از جشنواره فجر 2017 ، عکس های جدید هنرمندا در جشنواره فیلم فجر 96

اینجوری برای سئو خوبه ؟ (بعضی وقتا برچسب ها رو هم توی خط اول میزاریم)

ویرایش شده در توسط نگار صادقی
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

ممنونم از راهنمایی تون.

یه سوال دیگه هم دارم ممنو میشم جواب بدید.

ما توضیحات متا (افزونه Yoast) رو  توی خط اول مطلب هم میزاریم (به خاطر اینکه گوگل به خط اول مطلب توجه زیادی داره) به این شکل:

اینجوری برای سئو خوبه ؟ (بعضی وقتا برچسب ها رو هم توی خط اول میزاریم)

توظیحات متا : وقتی موردی جست و جو میشه زیر عنوان مطلب توظیحات کمی درباره پست داده میشه که کاربر بهتر بفهمه

توصیه میشه همیشه در مورد همان پست بنویسید

در پست هایتان عنوان اصلی را تیتر 2 و تیتر 3 حتما بنویسید

برای مثال عنوان :  دانلود سریال The 100  به صورت تیتر 2 در پست نوشته بشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من سعی کنید تمام نکات مهم در دوخط اول بنویسید و همون دوخط اول رو در تگ توضیحات بزارید . برچسب گذاشتن در توضیحات دیگه فکر نکنم جواب بده .

برای کاربران هم فکر کنم همینجوری باشه . مثلا من خودم در گوگل توضیحات یک سایت رو میخونم بعد روش کلیک میکنم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alone121212
      سلام به همه
      من این پوسته رو نصب کردم . مشکلم اینه که قسمت تگ یا برچسب در ارسال فیلم فصل و ... نداره وفقط فقط در قسمت ارسال پست داره می خواستم ایا راهی هست که بشه تگ رو برای همشون فعال کنم

dooplay (2).zip
    • توسط omid3d
      سلام. من تعداد بسیار زیادی دسته و زیر دسته دارم...بعضی هاش سه سطحی هستن...الان میخوام به عنوان منو هم بالا سایت نمایش داده بشن، ولی متاسفانه وقتی میخوام انتقال بدم به قسمت منو ها، همه در یک سطح قرار میگرن، دیگه مادر و زیر مجموعه و ... نشون داده نمیشن... متاسفانه مشکل اینه که مثلا اگه دسته شما یک ادبیات زیر مجوعشه دسته شماره دو هم ادبیات رو داره، همین باعث شده که نتونم تشخیص بدم ادبیات مال کدومه...تعدادشون هم خیلی بالاست...ممنون میشم ره حلی چیزی در اختیارم بزارید
    • توسط logomaster
      سلام
      دوستان ، اگر به پست ها برچسب بدیم اما نمایششون رو در پست مخفی کنیم ، تاثیری روی سئو داره؟
      اگر نمایششون رو مخفی کنیم اما برچسب ها رو در فیلد مخصوص برچسب پلاگین هایی مثل all in one seo قرار بدیم چطور؟
    • توسط arya252
      سلام ، از افزونه سئو یوهاست  + سایت مپ این افزونه دارم استفاده میکنم. سئوال اصلیم اینه که برچسب ها را الان فعال دارم در نقشه ی سایت باشند یا خیر ؟
      چون یه موضوع از سایت را سرچ که میکنم مطالب بی ریط دیگه ی سایت رو میاره .
      ممنون از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.
    • توسط ghalbahang
      سلام
      من بعد اپدیت وردپرس برچسب هام برای مثلا 4 الی 5 ساعتی پاک میشن از تو قالب و بعد باز خودشون برمیگردند
      دوستان کسی میدونه این مشکل بخاطر چیه
      ممنون