رفتن به مطلب

اضافه کردن برچسب به مطالب قدیمی

نگار صادقی

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر.

دوستان یه سوال مهم داشتم. ما میخوایم مطالب قدیمی سایت رو یه سازماندهی کنیم و برای مطالب مشابه برچسب های یکسان بزاریم. مثلا مطالبی که درباره شیرینی بوده رو واسه همشون تگ "شیرینی پزی" اضافه کنم و آهنگ ها رو تگ "پاپ" و بعضیاشونو تگ "رپ" و ...

همینجوری میخوام مطالب سایت رو سازماندهی کنم چون قبلا تگ های چرت و پرت گذاشتیم. (نمیخوایم هیچ تگی رو حذف کنیم فقط میخوایم بهشون اضافه کنیم) آیا این کار برای سئو بد نمیشه؟

خواهشا افرادی که توی این زمینه تجربه دارن کمک کنن خیلی مهمه چون چیزی حدود 40 هزار مطلب ر باید ویرایش کنیم. مرسی

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

سلام وقت بخیر.

دوستان یه سوال مهم داشتم. ما میخوایم مطالب قدیمی سایت رو یه سازماندهی کنیم و برای مطالب مشابه برچسب های یکسان بزاریم. مثلا مطالبی که درباره شیرینی بوده رو واسه همشون تگ "شیرینی پزی" اضافه کنم و آهنگ ها رو تگ "پاپ" و بعضیاشونو تگ "رپ" و ...

همینجوری میخوام مطالب سایت رو سازماندهی کنم چون قبلا تگ های چرت و پرت گذاشتیم. (نمیخوایم هیچ تگی رو حذف کنیم فقط میخوایم بهشون اضافه کنیم) آیا این کار برای سئو بد نمیشه؟

خواهشا افرادی که توی این زمینه تجربه دارن کمک کنن خیلی مهمه چون چیزی حدود 40 هزار مطلب ر باید ویرایش کنیم. مرسی

صفحات جدیدی با چگالی کلمات کلیدی مناسب و سئو خوب ایجاد خواهد شد خیلی هم خوبه 

لینک به ارسال

درود

من هم موافقم با كاربر عزيز 4M!R

ولي فكر كنم از حوصله خارج بشه اين فرآيند براي اين تعداد پست منتها پيشنهاد مي كنم پست هايي را كه بازديد بالايي دارند و كليك خور هستند و از گوگل ورودي دارند را انتخاب كنيد

لینک به ارسال

ممنونم از راهنمایی تون.

یه سوال دیگه هم دارم ممنو میشم جواب بدید.

ما توضیحات متا (افزونه Yoast) رو  توی خط اول مطلب هم میزاریم (به خاطر اینکه گوگل به خط اول مطلب توجه زیادی داره) به این شکل:

نقل قول

عکس های جشنواره فیلم فجر ، گزارش تصویری از جشنواره فجر 2017 ، عکس های جدید هنرمندا در جشنواره فیلم فجر 96

اینجوری برای سئو خوبه ؟ (بعضی وقتا برچسب ها رو هم توی خط اول میزاریم)

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

ممنونم از راهنمایی تون.

یه سوال دیگه هم دارم ممنو میشم جواب بدید.

ما توضیحات متا (افزونه Yoast) رو  توی خط اول مطلب هم میزاریم (به خاطر اینکه گوگل به خط اول مطلب توجه زیادی داره) به این شکل:

اینجوری برای سئو خوبه ؟ (بعضی وقتا برچسب ها رو هم توی خط اول میزاریم)

توظیحات متا : وقتی موردی جست و جو میشه زیر عنوان مطلب توظیحات کمی درباره پست داده میشه که کاربر بهتر بفهمه

توصیه میشه همیشه در مورد همان پست بنویسید

در پست هایتان عنوان اصلی را تیتر 2 و تیتر 3 حتما بنویسید

برای مثال عنوان :  دانلود سریال The 100  به صورت تیتر 2 در پست نوشته بشه

لینک به ارسال

به نظر من سعی کنید تمام نکات مهم در دوخط اول بنویسید و همون دوخط اول رو در تگ توضیحات بزارید . برچسب گذاشتن در توضیحات دیگه فکر نکنم جواب بده .

برای کاربران هم فکر کنم همینجوری باشه . مثلا من خودم در گوگل توضیحات یک سایت رو میخونم بعد روش کلیک میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...