• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
313313

مشکل حذف شدن از نتایج گوگل

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من روی یک دامنه وردپرس نصب کردم. منتها این دامنه قبلا روی سایت دیگه ای بوده که تعداد زیادی ایندکس داشته. رتبه سایت روی کلمه کلیدی تا چند ماه خوب بود منتها بعدش به کل از نتایج حذف شد و فقط موقع آپدیت سایت چند ساعت صفحه 2 هستش.

توی وبمستر هم تعداد زیادی ایندکس هستش که داره کم میشه ( از 700 هزار رسیده به 200 هزار) و تعداد صفحات 404 هم از 400 هزار رسیده به 100 هزار.من سعی کردم با 301 این ارور ها کم بشه. منتها روندش خیلی آرومه.

پست های قبلی هم نگاه کردم که مرتبط بود ولی اون راهکارها جواب نداد. ممنون میشم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم

www.mileh.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

چك كنيد سايتتون در گوگل پنالايز نشده باشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/11/2017 at 20:11، mohammad moradi گفته است :

درود

چك كنيد سايتتون در گوگل پنالايز نشده باشه

چک کردم نبود

lc7q_22.jpg

این عکس رو ببینید

توی این صفحه کلی ارور دارم

پارامترهای آدرس برای سایت قبلی هستش. چطوری اینارو برطرف کنم. ریست زدم ولی اتفاقی نیفتاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يكي از عوامل كاهش ورودي از گوگل وجود ارور در گوگل وبمستر تولز است كه اين امر بخوبي اثبات شده است همگي بايد حذف شوند.

اما در خصوص تصوير الصاقي شما

بهتره که اصلا به این بخش دست نزنید! این کار خیلی تخصصی است و شما باید ساختار آدرس هارو بخوبی بشناسید. این قسمت خیلی خوب توسط روبات های گوگل انجام میشه معمولا.

همونطور که مشخصه آدرس تکراری هست و فقط یک پارامتری در صفحه تغییر کرده.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری