رفتن به مطلب

مشکل حذف شدن از نتایج گوگل

313313

پست های پیشنهاد شده

سلام

من روی یک دامنه وردپرس نصب کردم. منتها این دامنه قبلا روی سایت دیگه ای بوده که تعداد زیادی ایندکس داشته. رتبه سایت روی کلمه کلیدی تا چند ماه خوب بود منتها بعدش به کل از نتایج حذف شد و فقط موقع آپدیت سایت چند ساعت صفحه 2 هستش.

توی وبمستر هم تعداد زیادی ایندکس هستش که داره کم میشه ( از 700 هزار رسیده به 200 هزار) و تعداد صفحات 404 هم از 400 هزار رسیده به 100 هزار.من سعی کردم با 301 این ارور ها کم بشه. منتها روندش خیلی آرومه.

پست های قبلی هم نگاه کردم که مرتبط بود ولی اون راهکارها جواب نداد. ممنون میشم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم

www.mileh.com

لینک به ارسال
در در 6/11/2017 at 20:11، mohammad moradi گفته است :

درود

چك كنيد سايتتون در گوگل پنالايز نشده باشه

چک کردم نبود

lc7q_22.jpg

این عکس رو ببینید

توی این صفحه کلی ارور دارم

پارامترهای آدرس برای سایت قبلی هستش. چطوری اینارو برطرف کنم. ریست زدم ولی اتفاقی نیفتاد

لینک به ارسال

يكي از عوامل كاهش ورودي از گوگل وجود ارور در گوگل وبمستر تولز است كه اين امر بخوبي اثبات شده است همگي بايد حذف شوند.

اما در خصوص تصوير الصاقي شما

بهتره که اصلا به این بخش دست نزنید! این کار خیلی تخصصی است و شما باید ساختار آدرس هارو بخوبی بشناسید. این قسمت خیلی خوب توسط روبات های گوگل انجام میشه معمولا.

همونطور که مشخصه آدرس تکراری هست و فقط یک پارامتری در صفحه تغییر کرده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...