رفتن به مطلب

انتقال اطلاعات وردپرس به یک وردپرس دیگه

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید به دوستان عزیز . بند یک قالب فروشگاه خریدم همراه با بسته نصب آسان که خودشم روش وردپرس هم نصب میشه . ولی سایت من الان خودش وردپرس داره . سوال بند این چه جوری میشه اطلاعات این سایت خودم رو رو  این بسته نصبی انتقال بدم بدون این که چیزی از دست بدم

باتشکر.

لینک به ارسال

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

میتونید قالب رو با بسته آسان یه جایی نصب کنید و از امکان برون ریزی و درون ریزی وردپرس تنظیمات ، ابزارک و هر چیزی که مایل بودید رو روی سایت اصلی اعمال کنید

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۳/۲۲ ه‍.ش. at 09:36، حسین شفیعیان گفته است :

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

میتونید قالب رو با بسته آسان یه جایی نصب کنید و از امکان برون ریزی و درون ریزی وردپرس تنظیمات ، ابزارک و هر چیزی که مایل بودید رو روی سایت اصلی اعمال کنید

سلام مجدد. اول بابت راهنمایی های تون صمیمانه تشکر می کنم .  ولی متسفانه در این روش تصاویر محصول و عکس بند انگشت انقال پیدا نمیکنه . روشی دارید بشه این مشکل رو هم حل کرد ؟ .باتشکر

لینک به ارسال

موقع انتقال باید چک باکس دانلود رسانه ها رو می زدین !

الانم دیر نشده ، میتونید وارد wp-content بشید و فولدر uploads رو از وردپرس قبلی به وردپرس جدید کپی کنید.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، حسین شفیعیان گفته است :

موقع انتقال باید چک باکس دانلود رسانه ها رو می زدین !

الانم دیر نشده ، میتونید وارد wp-content بشید و فولدر uploads رو از وردپرس قبلی به وردپرس جدید کپی کنید.

بند طبق فرمایشات شما عمل کردم هنگام درو ریزی فایل بک آپ رسانه با ارور Failed to import رو به رو شدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...