ragbook

مشکل ادیتور بعد از بروزرسانی

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

هفته پیش وردپرس 2 بار بروزرسانی داد. جفتش از قسمت ادیتور مشکل دارن و مثل قبلا نیستن

از وقتی بروزرسانی کردم وقتی متنی رو از داخل خود ادیتور کپی میکنم و یک خط پایین تر مینویسم همان رنگ و سایزی که بهش دادم نیست ، باید از اول بردارم سایز و رنگ بندی متن رو درست کنم

همچنین موقع باز کردن ادیتور ارور زیر میاد :

Failed to load content css: http://----------/wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/wysiwyg-rtl.css
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Siaavash
      برای یک سایت داخل مطلب های ارسالی متن به صورت فارسی و انگلیسی همزمان وجود داره و برای این قسمت یک باکس در نظر گرفته شده که در سمت چپ متن یا کلمه انگلیسی و در سمت راست متن یا کلمه فارسی قرار بگیره. (تصویر پیوست).
      برای اینکار به صورت زیر عمل شده:
      <div class="sample"> <span class="en">English</span> <span class="fa">فارسی</span> <div> که  CSS این قسمت هم به شکل زیر هست:
      .sample { width: 93%; font-size: 1em; margin: 10px auto; padding: 5px 10px; border: none; border-radius: 2px; clear: both; } span.de{ float: left } .de { direction: ltr; } .fa { direction: rtl; } وقتی کاربر بخواد پست بنویسه درگیر نوشتن کد های html می شه.

حالا سوال اینه که آیا راهی وجود داره برای کاربری که به کدهای HTML آشنایی نداره این پروسه رو به صورتی تعریف کرد که درگیر کد های HTML نشه؟
      اولین راه حلی که به ذهنم رسید تعریف این کد ها داخل ادیتور وردپرس هست، که کاربر معمولی (نا آشنا با HTML) با استفاده از اون و زدن دکمه (برای مثال) Sample-Box، باکس (کد div به همراه کلاس مربوطه) رو داخل متن قرار بده و بعد از نوشتن متن انگلیسی و فارسی داخل باکس با استفاده از دکمه های En و Fa کد span به همراه کلاس های مربوطه رو به هر کدوم اختصاص بده (شبیه به کاری که در حال حاضر برای Bold و ... در نوشته و یا انتخاب H از طریق Drop-Box تیترها انجام می شه)
      آیا راه حل دیگه ای غیر از این وجود داره؟
      در صورتی که بهترین راه حل همین راه حل بالاست، به چه طریق می شه این کار رو عملی کرد؟

• توسط aliaz
      سلام دوستان چطور میتونم تکست ادیتور پیشفرض ورد پرس رو به niceditor  تغییر بدم یعنی وقتی میخوام تایپ کنم رابط niceditor برام بیاد 

با تشکر
    • توسط ata3929
      سلام
      یه مشکلی که دارم  از دوستان خواش میکنم کمک کنند
      چطور میتونم ادیتور در بخش تنظیمات قالب خودم اضافه کنم ؟

مثلا من در بخش تنظیمات قالب کد textarea دارم میخوام اینو با هر ادیتوری که بر روی وردپرس من فعال میشه استفاده کنم

آیا راهی هست ؟
    • توسط behrooz1371
      سلام دوستان تو قسمت ارسال مطلب ادیتورش بعضی وقت ها لود نمیشه بعضی وقتام قشنگ بالا میاد قسمت های دیگه سایت درست کار میکنه
      ادیتورمCKEditor البته امتحان کردم وقتی اینطور میشه غیر فعال میکنم خود ادیتور وردپرس هم بالا نمیاد افزونه ادیتور دیگه هم نصب نیست که تداخل داشته باشه بعضی  افزونه های دیگه رو هم غیر فعال کردم ولی باز اینطوریه عکس و ضمیمه کردم مرسی دوستان

• توسط Amir.
      سلام
      قبلا میخواستیم فونت و سایز پیشفرض ادیتور رو تغییر بدیم میرفتیم به مسیر زیر

public_html/wp-includes/js/tinymce/themes/advanced/skins/wp_theme/content.css
      و در فایل مربوط تغییرات مورد نظر رو ایجاد میکردیم.
      اما جدیدا چنین مسیر وجود نداره و من میخوام فونت تاهوما پیش فرض با یک سایز خاص برای ادیتورم تعریف کنم

font-family: Tahoma, Georgia, "Times New Roman", "Bitstream Charter", Times, serif;