madani3

تغییرات در صفحه اصلی

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک وبسایت  ورد پرس دارم در صفحه اول و اصلی می خوام یک تغییراتی بدم اما نمیدونم کجا رو باید تغییر بدم

آیا کسی هست این کار رو بکنه؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، madani3 گفته است :

سلام

من یک وبسایت  ورد پرس دارم در صفحه اول و اصلی می خوام یک تغییراتی بدم اما نمیدونم کجا رو باید تغییر بدم

آیا کسی هست این کار رو بکنه؟؟

سلام

شما آدرس سایتتون رو قرار بدید. کاری هم که میخواید انجام بدید بگید ، دوستان کمکتون میکنن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ptss.ir

من در صفحه اول قسمتی دارم به نام تخصص ها که 3 مورد نشون میده می خوام این رو به 6 مورد و خانه افزایش بدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، logomaster گفته است :

سلام

شما آدرس سایتتون رو قرار بدید. کاری هم که میخواید انجام بدید بگید ، دوستان کمکتون میکنن

ptss.ir

من در صفحه اول قسمتی دارم به نام تخصص ها که 3 مورد نشون میده می خوام این رو به 6 مورد و خانه افزایش بدم

0
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، madani3 گفته است :

ptss.ir

0

پوسته پنل تنظیمات نداره ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Mr.javad گفته است :

پوسته پنل تنظیمات نداره ؟

چرا  اما کجاش هست باید پیداش کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، madani3 گفته است :

چرا  اما کجاش هست باید پیداش کنم

والا تو تنظیمات پوسته نیست باید بگردم تو ویرایش پوسته صفحه اصلی همش کد هست نمی تونم کجاش تغییر بدم

ptss.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، madani3 گفته است :

والا تو تنظیمات پوسته نیست باید بگردم تو ویرایش پوسته صفحه اصلی همش کد هست نمی تونم کجاش تغییر بدم

ptss.jpg

خب اینطور که معلومه از صفحه ساز visual composer استفاده می کنید

می تونید از ویرایشگر دیداری این افزونه استفاده کنید و اون قسمت رو ویرایش کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/16/2017 at 15:14، Mr.javad گفته است :

خب اینطور که معلومه از صفحه ساز visual composer استفاده می کنید

می تونید از ویرایشگر دیداری این افزونه استفاده کنید و اون قسمت رو ویرایش کنید

روش کلیک می کنم میره  رو لود کردن باز نمیشه شما می تونید انجام بدید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در ویژوال با backend کار کنی بهتره ... قسمت بالای ویرایشگر این گزینه رو داره ... 

در ضمن توصیه برای استفاده از ویژوال اینکه همیشه سورس کامل صفحه رو داشته باشی که اگه خرابکاری شد نتونستی برگردونی سورس رو جایگزین کنی ... سورس رو هم که همینه که میتونی با گزینه ها بالای ویرایشگر تو کلاسیک سورس رو کپی کنی ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط optimus
      با سلام خدمت دوستان
      بنده یک قالب خریداری کردم و روی ورد پرس نصب کردم
      چون تازه کار هستم خیلی نحوه کار با ورد پرس رو بلد نیستم
      میخواستم بدونم صفحه اصلی سایت رو چطور میشه نوشته هاش رو ویرایش کرد
      منظور همون توضیحاتی که اول سایت گفته
      با تشکر
    • توسط nariman.rf
      سلام!
      یک سوال داشتم. من برای قالبم می خواهم صفحه اصلی به صورت شرکتی درست کنم و در یک بخشی از اون، آخرین مطالب منتشر شده رو (مثلا 4 تا) قراربدم.
      حالا میخوام کسی که دوست داره بقیه مطالب تازه منتشر شده رو ببینه، با کلیک روی یه لینک، بره توی صفحه ای که به شکل category درست کردم اما موضوعش درهمه؛ یعنی آخرین مطالب منتشر شده رو نشون میده.
      واسه این باید چیکار کرد؟
      اگر صفحه جدا بسازم و داخل وردپرس نمای اصلی رو روی اون قرار بدم، درواقع اون تک صفحه حکم index رو پیدا می کنه و من بخوام مطالب تازه منتشر شده بیشتری رو ببینم، داخل نیست، مگر با استفاده از شماره صفحات که خیلی جالب نمیشه (صفحه اصلی رو همونطور که گفتم به صورت شرکتی ساختم)
    • توسط SURENA
      سلام روزتون بخیر
      قالب سایت من عکس ها رو در صفحه اصلی نمایش نمیده!! اما در ادامه مطلب نشون میده 
      تو صفحه اصلی فقط تصویر شاخص مطالب رو نمایش میده ...
      چطور میشه این مشکل رو حل کرد دوستان؟!!
    • توسط vahid313
      سلام دوستان
      قالبی که در حال حاضر دارم ازش استفاده می کنم، فقط امکان میده چیدمان گروه های مطالب رو در صفحه اصلی داشته باشم به یک همره اسلایدر. اما من میخوام این قابلیت رو در چندین صفحه داشته باشم. مثلا برای هر استان یک صفحه مانند صفحه اصلی داشته باشم. همچنین امکان ایجاد سایدبارهای مجزا نیز برای همین منظور ندارد.
      قبلا از قالب صحیفه استفاده می کردم و این امکانات رو داشت. اما الان با طراح قالب صحبت کردم گفت این امکان رو نه داریم و نه می ذاریم و باید با تغییرات در کد این کار رو انجام دهید.
      می خواستم ببینم میشه این کار رو انجام داد. اگر راه رو نشونم بدید ممنون میشم.
      با تشکر
    • توسط MohmdM
      عرض سلام و ارادت خدمت دوستان و اساتید عزیزم . 
      بنده سایتی دارم که حدودا یه ماهیه سرپاست و خداروشکر مشکلی نداشته . 
      اما از پریروز با یه مشکل عجیب روبرو شدم ! 
      هر تغییری که میخوام تو سایت ایجاد کنم ، بعد از ذخیره به صفحه اصلی سایتم برگشت داده میشه و تغییر اعمال نمیشه .
      این تغییرات شامل انتشار پست جدید ، حذف افزونه ، تغییر css و کلا هرچیزی که وجود داره هست .
      از دیروز شروع کردم به عیب یابی ، مرورگر رو کاملا پاکسازی کردم (Cache) ، تمامی افزونه هارو غیر فعال کردم ، پوسته رو عوض کردم ، وردپرس رو بروز کردم ولی نشد که نشد .
      وردپرس رو به ورژنای قبلی هم دانگرید کردم بازم نشد . 
      الان دیگه واقعا دانش کاره دیگه ای رو ندارم و دستم به دامن شماست . 
      خیلی ممنون میشم کمک کنین تا این مشکلو برطرف کنم . 
      کوچیک شمام . پیشاپیش متشکر .