رفتن به مطلب

کاهش بازدید ناگهانی سایت

benyamin921

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان بنده حدود 15 ماه میشه که سایت موسیقی دارم اوایل قالب کپی داشتم که بعد از 3 ماه بازدید خوبی کسب کردم و ورودی گوگلم خیلی خوب شده بود الکسا سایتم هم همینطور رتبش بهتر میشد تصمیم گرفتم قالب عوض کنم که از جای معتبر هم قالب سفارش طراحی دادم با سئو کامل اینا حالا حدود 5 یا 6 ماه میشه که سایتم ورودی گوگلش خیلی کم شده شاید بشه گفت در گوگل وبمستر بنده روزانه حدود 4000 ورودی گوگل داشتم اما الان شده روزی 1000 تا رتبه الکسام هم بالا رفته و بازدیدم هم کم شده نمیدونم چرا !! این افت نمیدونم از کجا امده تبلیغات زیاد و مسخره هم ندارم و نمیزارم حتی.لطفا کسی اگر میدونه راهنمایی کنه ممنون

آدرس سایت : http://persianava.com/

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، benyamin921 گفته است :

سلام.دوستان بنده حدود 15 ماه میشه که سایت موسیقی دارم اوایل قالب کپی داشتم که بعد از 3 ماه بازدید خوبی کسب کردم و ورودی گوگلم خیلی خوب شده بود الکسا سایتم هم همینطور رتبش بهتر میشد تصمیم گرفتم قالب عوض کنم که از جای معتبر هم قالب سفارش طراحی دادم با سئو کامل اینا حالا حدود 5 یا 6 ماه میشه که سایتم ورودی گوگلش خیلی کم شده شاید بشه گفت در گوگل وبمستر بنده روزانه حدود 4000 ورودی گوگل داشتم اما الان شده روزی 1000 تا رتبه الکسام هم بالا رفته و بازدیدم هم کم شده نمیدونم چرا !! این افت نمیدونم از کجا امده تبلیغات زیاد و مسخره هم ندارم و نمیزارم حتی.لطفا کسی اگر میدونه راهنمایی کنه ممنون

از کدوم قسمت وبمستر میشه تعداد ورودی روزانه رو مشاهده کرد؟

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، chem گفته است :

از کدوم قسمت وبمستر میشه تعداد ورودی روزانه رو مشاهده کرد؟

همون تعداد کلیک میشه ورودی روزانه گوگل Search Traffic ----------->Search Analytics

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

همون تعداد کلیک میشه ورودی روزانه گوگل Search Traffic ----------->Search Analytics

ممنونم

یعنی روی هر روز که موس نگه دارم اون عددی که نشون میده تعداد ای پی ورودی همان روز هست؟ مثلا واسه من امروز زده 7312 کلیک

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، benyamin921 گفته است :

سلام این مشکل فقط برای شما نیست که اتفاق افتاده مثل اینکه یک سری تغییراتی انجام شده در الکسا و گوگل که معیار رو روی اون گذاشتن و به هیچکس چیزی نگفتین این اولین باره همچین چیزی دیده شده سایتی با بازدید روزانه 20 داره بهترین رتبه رو کسب میکنه بعضی از سایت های بزرگ هم با مشکل جدید افزایش رنک الکسا روبرو هستن

فک کنم در حال حاظر دارن به سایت هایی جلب توجه میکنن در روز بازدید و کارهاش به یک اندازه هستش مثل سیستم ctr شرکت های تبلیغاتی که اگر از اون رد بشید یا کم بیارید امتیازات شما رو کم میکنن شما میتونید همین سایت رو مشاهده کنید که الکسا چه تغییراتی توش انجام شده

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، chem گفته است :

ممنونم

یعنی روی هر روز که موس نگه دارم اون عددی که نشون میده تعداد ای پی ورودی همان روز هست؟ مثلا واسه من امروز زده 7312 کلیک

بله  تعداد ورودی گوگل برای اون روز رو نشون میده می تونین بفهمین چقدرش از عکسه چقدر از کاربر موبایل و .....

لینک به ارسال
در در 06/16/2017 at 16:23، benyamin921 گفته است :

این اتفاق با توجه به اینکه گفتید از شش ماه پیش شروع شده از نظر من می‌تونه بخاطر تلگرام باشه

از وقتی که همه گیر شده سایت ها افت بازدید پیدا کردن

توی حوزه شما هم بیشتر حس میشه

قبلا ما از دوستانی که دانلود کرده بودن می‌گیرفتیم

ولی الان اگر کسی برامون از کانالی بفرسته دانلود میکنیم

دیگه نه اون به سایت سر میزنه نه من

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...