رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز ,

من در قالبم از استاندارد های اسکیما (schema markup) استفاده می کنم . همونطور که می دونید این استاندارد ها با تاریخ های میلادی کار می کنند و از تاریخ های شمسی پشتیبانی نمی کنند.

من میخوام در پست هام به کاربر تاریخ شمسی رو نشون بدم اما به موتور های جستجو تاریخ میلادی انتشار پست .

من افزونه وردپرس جلالی رو نصب کردم و تاریخ های سایت همه شمسی شدن و با استفاده از تابع the_time خودش تاریخ رو میگیره .

اما چجوری میتونم تاریخ پست رو به صورت میلادی بگیرم درصورتی که این افزونه نصب هستش ؟!

کسی راهکاری داره ممنون میشم بگه طوری که ساختار محتوایی و کد نویسی افزونه ها و قالب بهم نریزه و با استفاده از تابعی چیزی راهکار بده .ممنون.

لینک به ارسال

سلام و درود

ابتدا تنظیمات افزونه جلالی خود را به شکل زیر کنید:

ssux_jalali.jpg

سپس تابع زیر را در functions.php قالب خود قرار دهید.

function myJalali($format, $pid) {
    echo jdate($format, get_the_time('U', $pid));
}

الان تمام تاریخ های شما میلادی و همچنین با اعداد لاتین هست ولی حالا تاریخ پست ها هم میلادی هست برای شمسی کردن تاریخ پست ها از تابع jdate درون افزونه جلالی استفاده میکنیم به شکل زیر:

در حلقه پست هاتون هر جا که تابع the_time مثلا به شکل زیر بود:

the_time('j F Y');

با تابع myJalali که در functions.php قرار دادید جایگزین میکنید به شکل زیر:

myJalali('j F Y', $post->ID);

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...