• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
OfflineBaz

راهنمای در مورد ایجاد سایت با وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام به دوستان عزیز چند تا سوال دارم و اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم سوالهای رو با درج عدد به ترتیبی میگم شما هم با درج عدد پاسخ بدیدممنون میشم با تشکر از شما دوستان پاسخگو

1: سایتی میخوام ایجاد کنم که دکمه خرید داشته باشه و به صورت جاوا یا ایجکس بدون رفرش صفحه محصول اضافه بشه به سبد و در سبد هم دکمه حذف محصول باشه که اگه محصولی اشتباه انتخاب کردند حذف کنند و گزینه دیگه اینکه به درگاه های مختلف انلاین متصل کنم (حالا یا به صورت مستقیم سایت ریدکت شه به بانک مذکور یا از این سایتهای درگاه بده مثل زرین پال)

2: چطور میتونم بعد اینکه قالب طراحی کردم بدونم کدهای قالب درست هستد (یعنی اینکه ظاهر قالب درسته ولی برنامه نویس حرفه ای کدها رو نگاه کنه میبینه کلی مشکل داره چه در زمینه کد نوشتن و چه سو) البته من در حال یاد گیری قالب هستم و میتونم قالبی ایجاد کنم ساده در حد رفع نیاز دوست دارم خودم قالبشو طراحی کنم از قالبهای اماده زیاد خوش نمیاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- بستگی به نوع سایت ( نوع خرید ) از woocamerce و یا EDD استفاده کنید و برای ajax کردن هم پلاگین براش هست و هم موقع کد نویسی میتونید اینکار انجام بدید و کمی جستجو کافیست

2-این مورد بیشتر به تجربه خود شخص بستگی داره و یه بحث درباره بهینه سازی کدهاست که هم مقالات بسیاره و یه مقداری جستجو کافیست 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از دوستان عزیز تشکر میکنم بابت جوابتون:)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری