رفتن به مطلب

راهنمای در مورد ایجاد سایت با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز چند تا سوال دارم و اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم سوالهای رو با درج عدد به ترتیبی میگم شما هم با درج عدد پاسخ بدیدممنون میشم با تشکر از شما دوستان پاسخگو

1: سایتی میخوام ایجاد کنم که دکمه خرید داشته باشه و به صورت جاوا یا ایجکس بدون رفرش صفحه محصول اضافه بشه به سبد و در سبد هم دکمه حذف محصول باشه که اگه محصولی اشتباه انتخاب کردند حذف کنند و گزینه دیگه اینکه به درگاه های مختلف انلاین متصل کنم (حالا یا به صورت مستقیم سایت ریدکت شه به بانک مذکور یا از این سایتهای درگاه بده مثل زرین پال)

2: چطور میتونم بعد اینکه قالب طراحی کردم بدونم کدهای قالب درست هستد (یعنی اینکه ظاهر قالب درسته ولی برنامه نویس حرفه ای کدها رو نگاه کنه میبینه کلی مشکل داره چه در زمینه کد نوشتن و چه سو) البته من در حال یاد گیری قالب هستم و میتونم قالبی ایجاد کنم ساده در حد رفع نیاز دوست دارم خودم قالبشو طراحی کنم از قالبهای اماده زیاد خوش نمیاد

لینک به ارسال

1- بستگی به نوع سایت ( نوع خرید ) از woocamerce و یا EDD استفاده کنید و برای ajax کردن هم پلاگین براش هست و هم موقع کد نویسی میتونید اینکار انجام بدید و کمی جستجو کافیست

2-این مورد بیشتر به تجربه خود شخص بستگی داره و یه بحث درباره بهینه سازی کدهاست که هم مقالات بسیاره و یه مقداری جستجو کافیست 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...