رفتن به مطلب

نمایش بیشتر نوشته ها و اضافه کردن "ادامه مطلب"

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تازه از ورد پرس استفاده می کنم و تقریبا هیچی بلد نیستم ! اگه یکی یه خورده راهنماییم کنه ممنون میشم . چون مشکلاتم خیلی زیاده . ولی بیشتر انجمن های ورد پرس یا دیر جواب میدن یا اصلا جواب نمیدن ! نمیدونم چرا اینجوریه

الان هر قالبی نصب میکنم یکی دو خط از نوشته ها رو نشون میده . بعدش چنتا نقطه . میخوام اگه بشه حداقل دو سه خط رو نشون بده و به جای چنتا نقطه هم عبارت " ادامه مطلب " رو بزارم .

لینک به ارسال

سلام

شما اسم پوسته سایتتون رو بگید. یا اینکه فایل ایندکس پوسته تون رو اینجا قرار بدید(توجه کنید کد نه بلکه خود فایل).

لینک به ارسال

دوست عزیز فایل رو پیوست کنید. کد رو اینجا قرار ندید چون خیلی بهم ریخته میشه و بررسی هم مشکل میشه.

لطفا دوباره فقط فایل رو پیوست کنید.

لینک به ارسال

در فایل index.php تابع the_content_limit رو پیدا کنید و مقدار عددی که در تابع نوشته شده رو بیشتر کنید.

لینک به ارسال

ممنون میشه بگید چطور میتونم "ادامه مطلب " رو به اخر نوشته ها اضافه کنم . طوری که با کلیک روی اون یه صفحه دیگه باز بشه . اگه کدش و محل جایگذاریش رو بدید ممنون میشم.

لینک به ارسال

شما از ویرایشگر دکمه more رو بعد از متنی که میخواین به عنوان توضیح کوتاه نمایش داده بشه قرار بدید.

لینک به ارسال

متاسفانه ریخت بهم ! ابتدا این کد شما رو به جای content گذاشتم ارور سرور داد !

بعد که خواستم برش گردونم به حالت قبل دیگه همون نوشته ها رو هم نشون نمیده . الان این کد درسته ؟ the_content_limit (300);

چیزی کم و کسر نداره . الان به جای نوشته هام فقط اینو نشون میده : the_content_limit (300);

لینک به ارسال

فایلی که ویرایش کردید رو اینجا پیوست کنید. لطفا خود فایل نه محتوای داخلش.

لینک به ارسال

حالا فعلا با این کد درستش کردم : <?php the_content_limit(300); ?>

فقط الان میخوام اگه بشه رنگ عنوان نوشته عوض بشه و مثلا آبی بشه . باید چکار کنم ؟

اقا اگه میشه یه توضیحی بدید من کد "ادامه مطلب" رو باید دقیقا و به جای کدوم کد بزارم . که بهم نریزه

اقا مرتضی من تغییر توی کد ها ندادم . همون قالبی هست که تو پست های قبل گذاشتم براتون :)

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان من به جای تابع content این رو گذاشتم :

</div>
<div class="thepart1bpost">
<?php the_excerpt(); ?><a href="<?php echo get_permalink(); ?>"> ادامه مطلب...</a>
</div>

و مشکل برای ادامه مطلب حل شد . اما میخوام مقدار نوشته ها رو کم و زیاد کنم و ادامه مطلب هم بیاد به جای اون سه تا نقطه . الان این جوریه :

عمارت شلپوری

این عمارت دو طبقه با زیر بنای ۸۴۰ متر مربع در باغی به وسعت ۴۶۳۵ متر در مرکز شیراز و در محله قدیمی معروف به انوری، در سالهای ۱۳۱۰تا ۱۳۱۵ هجری قمری ساخته شده است. این خانه متعلق به آقای عبدالصاحب شاپوری و با طراحی و اجرای استاد ابوالقاسم مهندسی بنا گردیده است. این بنا جزو اولین بناهایی است که [...]

ادامه مطلب..

ویرایش شده توسط saeed450
لینک به ارسال

شما میتونی در بخش ارسال پست در باکس توصیح کوتاه نوشته موردنظر رو بنویسید. تابع the_excerpt از اونجا میخونه.

یا اینکه کاراکتر شماری منظورتون هست:

درخواست افزونه نمایش مطالب سایت بصورت خلاصه (همراه با عکس)

لینک به ارسال

اره همون مارک ادامه مطلب رو که توی ویرایشگر میزارم درست میشه .ولی میخوام عبارت " ادامه مطلب "یه خط بیاد بالاتر و یا اینکه بیاد اخر نوشته کوتاه . الان رفته پایین و نزدیک پست بعدی هست

لینک به ارسال

اون از استایل شما هست.

دیگه به کدنویسی مربوط نمیشه.

یک آدرس بدید تا اینمورد رو در سایتتون ببینیم.

لینک به ارسال

الان تابع content رو این جوری جایگذاری کردم و درست شد

</div>
<div class="thepart1bpost">
<?php the_content_limit(124); ?>
<a href="<?php the_permalink() ?>" target="_blank">ادامه مطلب ...</a>
</div>

فقط الان مشکلم اینه ادامه مطلب تو صفحه جدید باز میشه . میخوام توی همون صفحه باز بشه

لینک به ارسال

فقط الان مشکلم اینه ادامه مطلب تو صفحه جدید باز میشه . میخوام توی همون صفحه باز بشه

کد زیر را پاک کنید...#

target="_blank"

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...