1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان .

من یک سایت وردپرسی زدم که از افزونه wpml استفاده کرده ام و سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی هست ولی زمانی که سایت را رو هاست آوردم اول  سایت را به زبان دوم انگلیسی باز میکند و زمانی که F5 را میزنم دوباره درست میشود! لطفا راهنمایی کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammad123
      سلام دوستان .
      من یک سایت وردپرسی زدم که از افزونه wpml استفاده کرده ام و سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی هست ولی زمانی که سایت را رو هاست آوردم اول  سایت را به زبان دوم انگلیسی باز میکند و زمانی که F5 را میزنم دوباره درست میشود! لطفا راهنمایی کنید .
    • توسط Hamsaryabi
      باسلام، بنده افزونه 2.9.1 wpml را روی سایت وردپرسی www.Temporary-marriage.com نصب کردم، تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی پیوندهای یکتا (لینک نوشته ها) کلیک می کنیم وارد صفحه 404 میشه و پست نمیاد.
      دقت کردم اگه پست فارسی باشه و fa رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و پست میاد اگرم مطلب انگلیسی باشه و en رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و مطلب میاد.
      می خوام بدونم برای اینکه اتوماتیک fa و en و ar به پیوندهای یکتا اضافه شود باید چیکار کنم؟ روی سایر لینکها مثل برچسبها، کاتگوری، نمونه کارها و منوها این کار اتوماتیک اتفاق افتاده اما برای پیونهای یکتا خیر.
      آقا مرتضی چند جا تو وب دیدم که شما به wpml اشراف دارید برای همین مزاحم شما شدم.
      ممنون می شم کمکم کنید مشکلم حل بشه.
      سال خوبی هم براتون آرزو می کنم.