mohandes1900

ثبت سایت در موتور جست و جوی بایدو baido

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام کسی میتونه کمک کنه بهم میخوام سایتم رو توی موتور جست و جوی بایدو baido.com ثبت کنم....

آدرس سایتم https://www.fooji.ir

کمک لطفا ......

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

موتور جستجو مذكور باز نمي شه

در ضمن همه سايتها تقريبا اكثرشون از گوگل طبعيت مي كنن اونجا ايندكس بشه بقيه حل هستند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون که پاسخ دادین دوستان آره منظوره موتور جسجوی baidu هستش ولی برای ثبت سایت در بایدو میگه شماره تلفن چین لازم دارید برای ارسال پیامک و تاید کد اما من شماره چین از کجا بیارم براش؟

میخواستم بدونم راه حل دیگه ای دارید بهم بگید برای ثبت سایت در بایدو؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر شما دوست عزیزم، اگر به شماره چین احتیاج دارید میتونید از سرویس های پیام کوتاه آنلاین استفاده کنید که شماره تمام کشورها در اونها هست، اما توجه داشته باشید اگر اکانت شما نیاز به شماره تلفن دایمی داره از شماره های اشتراکی استفاده نکنید و یک شماره دایمی خریداری کنید تا مشکلی در آینده پیش نیاد، 

پیروز باشید،

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chaishpish
      سلام دوستان یک بخش هست تو ورد پرس من میخوام بدونم این بخش چه کاری انجام میده تو قسمت تنظمات نوشت آخر صحفه یک بخش هست با این موضوع
      آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت
      این بخش چیه به چه دردی میخوره دوستانی ک اطلاع دقیق دارن توضیح بدن ممنون میشم

عکس زمیمه میکنم که بدونید مجا رو میگم

• توسط techpersia
      سلام دوستان بنده مشکلی دارم در بی بی پرس پس از نصب و ایجاد انجمن دیگر کار ها
      این مشکل اینه که موضوع ها رو نمایش نمیده
      http://techpersia.ir/forum/
      این ادرس انجمن
      http://techpersia.ir/forums/topic/sony/
      اینم ادرس یک تاپیک
    • توسط سافت سرا
      این سری آموزشی شامل آموزش کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و مدیریت وب سایت در سطح مبتدی و به زبان فارسی است.
      در این مجموعه آموزشی تمام موارد لازم برای راه اندازی یک وب سایت بر پایه CMS وردپرس نظیر ثبت دامنه و هاست، ایجاد دیتابیس، دانلود و نصب وردپرس و ایجاد محتوا توسط آن، با زبانی ساده و بر پایه هر دو ویرایش انگلیسی و فارسی وردپرس توضیح داده شده است، که البته تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و به نوعی مکمل و در برخی موارد تکرار و مرور مباحث موجود می باشند.
      دانلود کنید
    • توسط !Mojtaba

به نام خدا

به نظر من تو این مدت تاپیک های موازی یکم زیاد شده و این همون مسئله جستوجو نکردن قبل از ایجاد تایپک هست.
      این تاپیک رو زدم تا خودم و دوستان بیان و تو هر پست ، مهم ترین تاپیک ها و آموزش های انجمن رو با یکمی توضیح قرار بدن ؛ مدیران عزیز هم میتونن این تاپیک رو مهم کنن تا دوستان تازه وارد هم این صفحه رو add bookmark کنن تا کارشون راحتتر بشه
      *فقط یه تذکر که برای ادامه تاپیک ها و یا اینکه سوالی داشتید حتما یه تاپیک جدید باز کنید
    • توسط احمد وردپرس
      سلام دوستای من
      کسی آموزشی سراغ نداره که با نرم افزار Adobe Dreamweaver CC بشه قالب وردپرس درست کنیم.
      ممنون میشم راهنمایی کنید.