رفتن به مطلب

قوانین فیلترینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام. یه سوال داشتم که خیلی واسم جالبه.

این سایت قسمتی رو اختصاص داده به دانلود آهنگ و فیلتر نشده!!! در صورتی که من دقیقا همین آهنگ هایی که این سایت

گذاشته بود رو هم منم تو سایتم قرار داده بودم که بعد از دو روز ایمیلی از طرف "کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرامانه" برام

اومد که فلان صفحه رو پاکسازی کن . حالا کسی میدونه جریان چیه؟ چرا اون سایت فیلتر نشد ولی زود به من تذکر داد؟ ممنون

لینک به ارسال

سلام

خب شما میتونید برید به سایت ساماندهی و گزارش اون سایت رو بدید.

در صورتی که برای مطالب مجوز کتبی نداشته باشه و متن موجود در فوتر (تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.) دروغ باشه, فیلتر میشه.

لینک به ارسال

يه قانون هست كه ميگه : همه سايت ها فيلتر ميشن مگر اينكه خلافش اثبات بشه :دي

ببينيد كسي سايت شما رو نميبينه همه اينكار ها رو يه ربات انجام ميده و ربات هم هوش نداره و حتي يك كلمه تفاوت ميتونه يه سايت رو در ليست ف*لتر قرار بده و اون يكي رو نده !

شما بايد دقت كنيد كه آهنگ خارجي نزاريد و آهنگ داخلي هم در حد لهراسبي و اينا باشه نه ياس !

لینک به ارسال

يه قانون هست كه ميگه : همه سايت ها فيلتر ميشن مگر اينكه خلافش اثبات بشه :دي

ببينيد كسي سايت شما رو نميبينه همه اينكار ها رو يه ربات انجام ميده و ربات هم هوش نداره و حتي يك كلمه تفاوت ميتونه يه سايت رو در ليست ف*لتر قرار بده و اون يكي رو نده !

شما بايد دقت كنيد كه آهنگ خارجي نزاريد و آهنگ داخلي هم در حد لهراسبي و اينا باشه نه ياس !

آخه روبات از کجا میدونه خواننده ای که من آهنگ ازش گذاشتم داخلیه یا خارجی ؟ یاسه یا لهراسبی؟ من دقیقا آهنگ هایی که اون سایت که عرض کردم رو تو سایتم قرار داه بود و الان www.morahem.ir فیلتره!! تازه این موضوع مال 5 ماهه پیشه که من دیدم این سایت آهنگ منتشر میکنه و فیلتر نمیشه منم آهنگهای اون سایتو منتشر میکردم که به من ایمیل دادن و من دیر متوجه شدم و فیلتر شدم. ولی این سایت هنوزم که هنوز فیلتر نشده!!!!

لینک به ارسال

من بعنوان رکورد دار وبلاگ و یا وب سایت های هیلتر شده خدمتتون بگم که معمولاً بر دو اساس اقدام به هیلترینگ میشه

1 - روبات

2 - شکایت و گزارش مردمی

2- الف: صاحبان اثر و یا سازمان ها که بعنوان شکات خصوصی مطرح می شوند

2- ب: هر آدم مصلح و اینای دیگه که خدا رو شکر فراوونن این آدما

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

آخه روبات از کجا میدونه خواننده ای که من آهنگ ازش گذاشتم داخلیه یا خارجی ؟ یاسه یا لهراسبی؟ من دقیقا آهنگ هایی که اون سایت که عرض کردم رو تو سایتم قرار داه بود و الان www.morahem.ir فیلتره!! تازه این موضوع مال 5 ماهه پیشه که من دیدم این سایت آهنگ منتشر میکنه و فیلتر نمیشه منم آهنگهای اون سایتو منتشر میکردم که به من ایمیل دادن و من دیر متوجه شدم و فیلتر شدم. ولی این سایت هنوزم که هنوز فیلتر نشده!!!!

روبات رو دست كم نگيريد . گوگل هم با روبات تمام سايت ها رو crawl ميكنه !!!

البته مي تونيد از اينجا اقدام كنيد

http://rafefilter.internet.ir

ولي خيلي دردسر داره !

لینک به ارسال

پنج ماه پیش مراحلش رو رفتم ولی خیلی گرفتاری داره منم منصرف شدم. ولی اون سایته هم دوستم گزارشش رو داد ولی یه هفته الان میگذره و فیلتر نمیشه فقط دلیلش رو نمیدونم از کی بپرسم شاید کارش ایرادی نداره

لینک به ارسال
این سایت قسمتی رو اختصاص داده به دانلود آهنگ و فیلتر نشده!!! در صورتی که من دقیقا همین آهنگ هایی که این سایت

دوستان یه سری اطلاعات رو ارائه دادند که برخی شون تا حدودی درست بوده .

ببینید سایت ها رو به دو طریق دارن بررسی میکنند یکی وظیفه روبات ها هستش که خب گزارش تهیه میکنند و ارسال میکنند اما این روبات ها هیچ وقت فیلتر نمیکنند ( به جز موارد کاملا مشهود رو مثل سایت های پورنو )

و روش دیگه که بیشتر برای سایت های بزرگ و مهم کشوری هستش روش انالیز انسانی هستش که خب احتمال اینکه بیان و اینجور سایت هایی که هیچ جایگاهی تو وب ایران ندارند رو دونه دونه گیر بدن ! ( برای مثال سایت خود بنده که مذهبی و شناخته شده هستش تا الان 7 بار اخطار برای فیلترینگ داده شده حتی یه روز صبح زنگ زدند گفتند اگر فلان مطلب رو تا نیم ساعت دیگه حذف نکنی فیلتر میشی )

روبات هم درصد اشتباه داره و شما هم نباید انتظار برخورد یکسان با همه رو داشته باشید بهرحال اینجا ایرانه (پاسخ از این قانع کننده تر دیگه چی میخواین؟) :D

باز وضعیت فیلترینگ کشور بهتر شده گرچه خودم 90% با سیاست ها مخالف هستم اما حداقل اینه که الان شما میتونید تماس بگیرید و پیگیری کنید و مشکلتون رو رفع کنید.

نمونه اش همین آدرسی که اقا ارمان عزیز دادند http://rafefilter.internet.ir

یا

تلفن تماس: 88031531 - 88053265 - 88053266

لینک به ارسال

منظور من این نیست که رفع فیلتر بشم. من میخوام بازم در قسمتی از سایتم آهنگ منتشر کنم و میخواستم ببینم کسی میدونه چرا سایت هایی که ذکر کردم آهنگ منتشر میکنند و فیلتر نمیشن ؟ که منم از روش اونا استفاده کنم و فیلترم نکنن

لینک به ارسال

اصلا اینطوری که فکر میکنید نیست دوستان خیلی وقتا عشقی فیلتر میشن بعضی سایتا یا خیلی وقتا عشقی فیلتر نمیشن ! مثل مجع موزیکی که خودم استفاده میکنم ازش :

http://www.mp3crank.com/

به نظر خواندده هاش داخلی میان ؟ ( البته آدام لمبرت که داخلیه ! ) نه ! ما رفیق داشتیم دامین رو ثبت کرده فیلتر شده چی برسه به این حرفا ! در کل من شما در سطحی نیستیم که ببینیم اینا حرف حسابشون چیه !

لینک به ارسال

کلا فیلترینگ قانونی نداره. کدکس وردپرس قیلتر هست. علتی داره؟ خیر.....

لینک به ارسال

البته برای من از فیلتری در اومده ، برای شما همچنان فیلتره ؟

لینک به ارسال

اینقدر فیلتر بود که دیگه عادت کردم بنویسم فیلتره. درسته چند وفته باز شده.

همون مدتی که توی لیست فیلتر قرار داشت منظورم بود....

لینک به ارسال

:D مرتضی جان اپدیت نشده دیتابیست ظاهرا . !

من همیشه ارزوم بوده که خود وردپرس.کام رفع فیلتر بشه.

یادش بخیر یه زمان باز بود حیف که یه سری جنبه نداشتند .روزی صدتا وبلاگ پورن روش میساختند :blink:

لینک به ارسال

ولی اون سایته هم دوستم گزارشش رو داد ولی یه هفته الان میگذره و فیلتر نمیشه

بابا کم آدم فروشی کنید

تا حد امکان بهمون محدودیت قائل هستند شما دیگه چرا ....

لینک به ارسال

آخه

بابا کم آدم فروشی کنید

تا حد امکان بهمون محدودیت قائل هستند شما دیگه چرا ....

آخه من با مدیر سایتش صحبت کردم در باره این مسئله و اون گفت که توی سازمان فیلترینگ آشنا داره منم رفتم زیرآبشو بزنم دیدم انگاری حق با اون بود پارتی داشته

لینک به ارسال

آخه

آخه من با مدیر سایتش صحبت کردم در باره این مسئله و اون گفت که توی سازمان فیلترینگ آشنا داره منم رفتم زیرآبشو بزنم دیدم انگاری حق با اون بود پارتی داشته

اتفاقا منم یکی رو می شناسم آشنای نزدیکه همچین حرفی رو میزد

آخه چیه ما پارتی بازی نداره انصافا ؟

لینک به ارسال

اصلا اینطوری که فکر میکنید نیست دوستان خیلی وقتا عشقی فیلتر میشن بعضی سایتا یا خیلی وقتا عشقی فیلتر نمیشن ! مثل مجع موزیکی که خودم استفاده میکنم ازش :

http://www.mp3crank.com/

به نظر خواندده هاش داخلی میان ؟ ( البته آدام لمبرت که داخلیه ! ) نه ! ما رفیق داشتیم دامین رو ثبت کرده فیلتر شده چی برسه به این حرفا ! در کل من شما در سطحی نیستیم که ببینیم اینا حرف حسابشون چیه !

كاملا موافقم . يعني الگوريتم گوگل رو ميشه تشخيص داد ولي الگوريتم ف****ينگ رو ، نه !

يه چيز خيلي مهم كه طي اين مدت فهميدم اينه كه ف****ينگ بيشتر بر اساس كي ورد هاي سايت هست و اينكه چگالي كلمات هدف نبايد از حدي بالاتر بره ...

در مورد اوني كه دامين رو خريده و همون لحظه فيلتر بوده دو حالت داره :

1-كلمات درون دامنه مشكل داشتن !

2-قبلا يه نفر با دامين كار كرده بعد **لتر شده بعد اكسپاير شده !

لینک به ارسال

به نظر من اصلا "کارگاه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه" همش شده روبات و آدم توش نیست چون فقط فیلتر میکنه و هرچی ایمیل میزنی کسی پاسخگو نیست

لینک به ارسال

سلام

کار فیلترینگ تا اونجایی که من میدونم به این شکله :

ربات ها با کلماتی که بهشون داده میشه میگردن و یک لیستی از سایت هارو پیدا میکنن و ذخیره میکنن

بعد دوباره همون لیست رو اسکن میکنن با کلمات مرحله بعدی

در آخر که لیست آماده شد یه چند نفر هستن که میشینن آدرس هارو مرور میکنن و اگر دوست داشتن و از سایت خوششون نیومد میزنن فیلتر میشه !!!

یه سایت داشتم که تالار هم داشت یکی از کاربرا آواتار مایکل جکسون گذاشته بود به همین گیر داده بودن و چند ماهی کشید که از فیل درش بیارن

هرچی ایمیل میزنی کسی پاسخگو نیست

مگه انتظار داری جواب بدن ؟

من به زور بعد از چند روز زنگ زدن تونستم بگیرم که گفتن باید حضوری بیاین تا یه سری چیزا معلوم بشه

اولش ترسیدم گفتم میگیرن سر به نیستم میکنن و فلان اما سایت داشت ضرر میداد و ..... رفتم که اولین سوالی که میپرسن میگن هدفت از راه اندازی همچین سایتی چی بوده ؟

و آخرین سوالشون هم بعد از 2 ساعت اینه : من بالاخره نفهمیدم هدف شما از راه اندازی همچین سایتی چی هست :|

اگه رفتی هدفت رو فقط بگو تجاری و کسب درآمد وگرنه ...... :)

لینک به ارسال

بهترین و ساده ترین راه برای اینکه با روبات های خودکار مسدود کننده روبرو نشید تگ نویسی درست هست مثلا برای یک آهنگ (که قطعا مجاز هم هست) لازمه در تگ هاش قید بشه (موسیقی مجاز, موسیقی محلی , ملی, ...) این تگ ها باید حدودا پنج تگ اول آهنگ را تشکیل بدند ولی این فقط نصف ماجراست ستاد ساماندهی با هر ایمیلی که گزارشی از سایتی بده اونرو مسدود می کنه که دوستان مراحل بازگشایی رو گفتند

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

دوستان یه سایت دارم میخوام رفع فیلتر بشه!

تو ساماندهی ثبتش کردم.... درخواست رفع فیلتر هم تو rafefilter.internet.ir هم دادم دیگه چه کاری مونده؟

الان 2 روزه گذشته و همچنان قیلتره...

لینک به ارسال

دوستان یه سایت دارم میخوام رفع فیلتر بشه!

تو ساماندهی ثبتش کردم.... درخواست رفع فیلتر هم تو rafefilter.internet.ir هم دادم دیگه چه کاری مونده؟

الان 2 روزه گذشته و همچنان قیلتره...

2 روز ؟ اگر تو 2 ماه رفع فیلتر شدید خیلی خوبه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...