رفتن به مطلب

نمایش ندادن یک صفحه با وارد کردن آدرس آن به صورت دستی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت ما یک برگه داره که از یک برگه ی دیگه به اون ریدایرکت و نمایش داده میشه. چطوری میتونم کاری کنم که اگه کاربر لینک اون برگه رو به صورت دستی در نوار آدرس مرورگر وارد کرد ، وارد اون برگه نشه ؟ مثلا بره به یک صفحه ی خاص

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، Babak_T گفته است :

سلام

لطفا منظورتون را واضح بفرمایین؟

میخواهین ریدایرکت کنین؟

نه ببینید ،

خلاصه بگم! ( آیا من میتونم از باز شدن یک لینک وقتی به صورت دستی داخل نوار آدرس مرورگر وارد میشه جلوگیری کنم؟)

لینک به ارسال

سلام و درود

مورد ساده ای هست باید از اکشن template_redirect استفاده کنید. کد زیر رو درون فایل functions.php باید قرار بدید.

function check_page_referer()
{
    if(is_page(آیدی صفحه ای که نباید به صورت مستقیم دیده بشه)) {
		$referer = $_SERVER['HTTP_REFERER'];
		if($referer != 'آدرس صفحه ای که اگر این صفحه بهش ریدایرکت کنه این صفحه دیده میشه') {
        	wp_redirect(home_url('/'));
        	exit();
		}
    }
}
add_action('template_redirect', 'check_page_referer');

اگر توضیحی احتیاج بود در خدمت هستم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

مورد ساده ای هست باید از اکشن template_redirect استفاده کنید. کد زیر رو درون فایل functions.php باید قرار بدید.

{
		if($referer != 'آدرس صفحه ای که اگر این صفحه بهش ریدایرکت کنه این صفحه دیده میشه') {
        	exit();
		}
    }
}

موفق باشید

این انجمن باید قدر کاربرانی مثل شما رو بدونه...و همچنین آقا بابک، تخصصشونو در تاپیکهای دیگه دیدم. واقعا ممنونم ازتون 

لینک به ارسال
نقل قول

این انجمن باید قدر کاربرانی مثل شما رو بدونه...و همچنین آقا بابک، تخصصشونو در تاپیکهای دیگه دیدم. واقعا ممنونم ازتون 

خواهش میکنم.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

{
        	exit();
		}
    }
}

موفق باشید

همه چی درست پیش رفت ! اما یه مشکلی باز پیش اومد.

اون صفحه ای که میخواستم فقط از اون به صفحه ی مخفی ریدایرکت بشه ! فقط یک بار انجام شد . ینی یک بار این ریدایرکت انجام شد ، بعد از اون دیگه نشد! صفحه کلا مخفیه و دیگه از آدرسی که مشخص کردم هم نمایش داده نمیشه

لینک به ارسال

سلام و درود

نقل قول

همه چی درست پیش رفت ! اما یه مشکلی باز پیش اومد.

اون صفحه ای که میخواستم فقط از اون به صفحه ی مخفی ریدایرکت بشه ! فقط یک بار انجام شد . ینی یک بار این ریدایرکت انجام شد ، بعد از اون دیگه نشد! صفحه کلا مخفیه و دیگه از آدرسی که مشخص کردم هم نمایش داده نمیشه

یعنی دیگه زمانی که از طریق اون صفحه هم ریدایرکت میشه بازم میره به صفحه اصلی و صفحه مورد نظر نمیاد؟

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

یعنی دیگه زمانی که از طریق اون صفحه هم ریدایرکت میشه بازم میره به صفحه اصلی و صفحه مورد نظر نمیاد؟

بله دقیقا

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

نمیدونم مشکل از اینجا بود یا نه!! اما آدرس اون صفحه ای که ازش ریدایرکت میشد به صفحه ی مخفی رو تغییر دادم (فارسی بود به انگلیسی تغییرش دادم) الان دیگه درسته.

مشکل از این میتونست باشه؟

لینک به ارسال

درود مجدد

بله آدرس فارسی همیشه مشکلاتی رو خواهد داشت.

اگر کد جدیدی آماده کردم براتون ارسال میکنم که دیگه مشکل با آدرس فارسی هم نداشته باشید.

موفق باشید

لینک به ارسال

درود مجدد

من الان با فارسی تست کردم شما توی فارسی اگر آدرس پیجی که ریدایرکت میشه روی پیج مورد نظر رو به صورت انکود شده (یعنی حروف فارسی توش نباشه) بزنید درون کد بزنید عمل میکنه کد.

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

درود مجدد

من الان با فارسی تست کردم شما توی فارسی اگر آدرس پیجی که ریدایرکت میشه روی پیج مورد نظر رو به صورت انکود شده (یعنی حروف فارسی توش نباشه) بزنید درون کد بزنید عمل میکنه کد.

ممنونم ولی ببینید ! 

حروف فارسی نبود! میدونید چطور بود؟  آدرس صفحه فارسی بود اما داخل کدی که در فانکشنز قرار دادم به صورت انکد بود . حدس زدم که شاید بخاطر اینکه بخشی از لینک صفحه فارسیه مشکل داشته باشه (همونطور که خودتونم گفتید ، اصولا با فارسی باید انتظار مشکل رو داشت) لینک رو به انگلیسی قرار دادم درست شد. شایدم اگه آدرسی که داخل کدهای فانکشنز گذاشتم به صورت انکد نبود و همون لینک فارسی بود ! به مشکل برنمیخورد. چون برای خودمم عجیب بود  ، یک تابع یا عمل نمیکنه یا عمل میکنه ، در غیر این دوصورت نیست ، ینی وقتی یکبار یک شرطی که بهش دادی رو بدون مشکل انجام داد ، طبیعتا دیگه نباید مشکلی باشه

بازم ممنون از پیگیری شما . واقعا استادید

لینک به ارسال

سلام و درود

نقل قول

ممنونم ولی ببینید ! 

حروف فارسی نبود! میدونید چطور بود؟  آدرس صفحه فارسی بود اما داخل کدی که در فانکشنز قرار دادم به صورت انکد بود . حدس زدم که شاید بخاطر اینکه بخشی از لینک صفحه فارسیه مشکل داشته باشه (همونطور که خودتونم گفتید ، اصولا با فارسی باید انتظار مشکل رو داشت) لینک رو به انگلیسی قرار دادم درست شد. شایدم اگه آدرسی که داخل کدهای فانکشنز گذاشتم به صورت انکد نبود و همون لینک فارسی بود ! به مشکل برنمیخورد. چون برای خودمم عجیب بود  ، یک تابع یا عمل نمیکنه یا عمل میکنه ، در غیر این دوصورت نیست ، ینی وقتی یکبار یک شرطی که بهش دادی رو بدون مشکل انجام داد ، طبیعتا دیگه نباید مشکلی باشه

بازم ممنون از پیگیری شما . واقعا استادید

والا من هر چی فکر کردم کد دیگه ای به نظرم نیومد.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

والا من هر چی فکر کردم کد دیگه ای به نظرم نیومد.

موفق باشید

ممنون از لطفتون ‌، عالی بود، با راهنمایی ها و کد شما، الان بدون مشکل همه چی درست همونطوره که میخواستم...

:)

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 6/23/2017 at 23:40، logomaster گفته است :

ممنون از لطفتون ‌، عالی بود، با راهنمایی ها و کد شما، الان بدون مشکل همه چی درست همونطوره که میخواستم...

:)

سلام مجدد

جناب @naghmesara یه سوال در این مورد داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.

امنیت این کد و اینکار چقدره؟ آیا کاملا امنه و امکان دور زدنش وجود نداره؟

لینک به ارسال

درود مجدد

در 4 ساعت قبل، logomaster گفته است :

سلام مجدد

جناب @naghmesara یه سوال در این مورد داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.

امنیت این کد و اینکار چقدره؟ آیا کاملا امنه و امکان دور زدنش وجود نداره؟

راستش چون از رفرر استفاده میکنه امکان دور زدنش هست. ولی روش دیگه ای به ذهنم نرسید.

اگر خودتون راه دیگه ای به ذهنتون میرسه به صورت تشریحی مطرح کنید روی نحوه کدنویسیش فکر میکنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...