• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
!Mojtaba

ارور عجیب در سایت !

12 پست در این موضوع قرار دارد

بچه ها من یه کدی تو همین انجمن بود برا حذف ارور 404 وقتی گذاشتم سیو کردم همش این ارور رو میده

Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/zabbinir/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/functions.php on line 657

کمک !!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اون کارایی که شما کردید زیادم عجیب نیست

حالا زیاد نگران نباش - نسخه ی اصلی فایل فانکشن رو کپی کن تو فولدر قالبت

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اون کارایی که شما کردید زیادم عجیب نیست

حالا زیاد نگران نباش - نسخه ی اصلی فایل فانکشن رو کپی کن تو فولدر قالبت

:D

ای خدا !! بابا من تازه واردم داش !! هیچی بلد نیستم !!! بعد میحام یه چندتا تغیر تو سایت بدم و خلاص !! الانم که همه چی رو ریختم بهم !!

الان منظورت اینه که فایل فانکیش رو دوباره تو هاست آپلود کنم و جایگزین قبلی کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها من یه کدی تو همین انجمن بود برا حذف ارور 404 وقتی گذاشتم سیو کردم همش این ارور رو میده

Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/zabbinir/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/functions.php on line 657

کمک !!

دوست عزیز یک نصیحت کوچولو زودتر این ارور رو برطرف کنید و هیچ وقت ابتدای ارور رو هیچ جایی در وب نگذارید چونکه اینجوری به راهتی سایت شما رو می تونند هک کنند.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان منظورت اینه که فایل فانکیش رو دوباره تو هاست آپلود کنم و جایگزین قبلی کنم ؟

بله - احتمال خیلی زیاد درست میشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله - احتمال خیلی زیاد درست میشه

چشم حتما !! اقا درس شد دمت گرم !!! بریم سراغ اون تغیر بکگراند !! :دی :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز یک نصیحت کوچولو زودتر این ارور رو برطرف کنید و هیچ وقت ابتدای ارور رو هیچ جایی در وب نگذارید چونکه اینجوری به راهتی سایت شما رو می تونند هک کنند.

سعيد جان مسير هاست و دايركتوري‌هاي هر سايت رو با استفاده از نرم‌افزار‌هاي اسكنر به سادگي ميشه به دست آورد پس اين موضوع انقدر هم كه گفتيد مهم نيست ..

ما هم اينجا هستيم كه به هم كمك كنيم نه تخريب و هكر هم اگه هكر باشه در چنين جاهايي دنبال باگ نميگرده ..

موفق باشيد ../.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سعيد جان مسير هاست و دايركتوري‌هاي هر سايت رو با استفاده از نرم‌افزار‌هاي اسكنر به سادگي ميشه به دست آورد پس اين موضوع انقدر هم كه گفتيد مهم نيست ..

ما هم اينجا هستيم كه به هم كمك كنيم نه تخريب و هكر هم اگه هكر باشه در چنين جاهايي دنبال باگ نميگرده ..

موفق باشيد ../.

منظور بدی نداشتم فقط می خواستم یک راهنمایی کرده باشم و هرگز قصد بی احترامی به دوستان انجمن رو نداشتم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دمتون گرم درست شد جایی هم چیزی دیدید بگید بجه ها خدایی تازه واردم هیچی بلد نیستم !! فقط یه چیزی این ارور برا چی بوده ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه كدي رو قرار داده بوديد ؟ يا مشكل از كد بوده يا مشكل در محل قرار گيريش ..

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه كدي رو قرار داده بوديد ؟ يا مشكل از كد بوده يا مشكل در محل قرار گيريش ..

کدش که تو قسمت آموزش ها بود برا حذف ارور 404 !!! گفتم بزارم ببینم چی میشه ... نوشته بود کد رو تو قسمت فایکنش قرار بده ... منم رفتم کد رو به اخر همین فاینکیش اضافه کردم ! بعد که سیو کردم این ارور هارو داد !!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

براي اون كار راه بهترش اين هست كه اين كد رو به فايل 404.php كه در قالبتون هست اضافه كنيد :

<?php
header('Location: <?php bloginfo('siteurl');?>'); ?>

دقيقا همون‌كار انجام ميشه و صفحات 404 به صفحه‌ي اصلي دايركت ميشن ..

در مورد تاثيرش هم قبلا زياد بحث شده درانجمن جستجو كنيد ..

موفق باشيد ../.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری