رفتن به مطلب

ارور عجیب در سایت !

پست های پیشنهاد شده

بچه ها من یه کدی تو همین انجمن بود برا حذف ارور 404 وقتی گذاشتم سیو کردم همش این ارور رو میده

Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/zabbinir/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/functions.php on line 657

کمک !!

لینک به ارسال

با اون کارایی که شما کردید زیادم عجیب نیست

حالا زیاد نگران نباش - نسخه ی اصلی فایل فانکشن رو کپی کن تو فولدر قالبت

لینک به ارسال

با اون کارایی که شما کردید زیادم عجیب نیست

حالا زیاد نگران نباش - نسخه ی اصلی فایل فانکشن رو کپی کن تو فولدر قالبت

:D

ای خدا !! بابا من تازه واردم داش !! هیچی بلد نیستم !!! بعد میحام یه چندتا تغیر تو سایت بدم و خلاص !! الانم که همه چی رو ریختم بهم !!

الان منظورت اینه که فایل فانکیش رو دوباره تو هاست آپلود کنم و جایگزین قبلی کنم ؟

لینک به ارسال

بچه ها من یه کدی تو همین انجمن بود برا حذف ارور 404 وقتی گذاشتم سیو کردم همش این ارور رو میده

Parse error: syntax error, unexpected '*' in /home/zabbinir/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/functions.php on line 657

کمک !!

دوست عزیز یک نصیحت کوچولو زودتر این ارور رو برطرف کنید و هیچ وقت ابتدای ارور رو هیچ جایی در وب نگذارید چونکه اینجوری به راهتی سایت شما رو می تونند هک کنند.

لینک به ارسال

الان منظورت اینه که فایل فانکیش رو دوباره تو هاست آپلود کنم و جایگزین قبلی کنم ؟

بله - احتمال خیلی زیاد درست میشه

لینک به ارسال

بله - احتمال خیلی زیاد درست میشه

چشم حتما !! اقا درس شد دمت گرم !!! بریم سراغ اون تغیر بکگراند !! :دی :D

لینک به ارسال

دوست عزیز یک نصیحت کوچولو زودتر این ارور رو برطرف کنید و هیچ وقت ابتدای ارور رو هیچ جایی در وب نگذارید چونکه اینجوری به راهتی سایت شما رو می تونند هک کنند.

سعيد جان مسير هاست و دايركتوري‌هاي هر سايت رو با استفاده از نرم‌افزار‌هاي اسكنر به سادگي ميشه به دست آورد پس اين موضوع انقدر هم كه گفتيد مهم نيست ..

ما هم اينجا هستيم كه به هم كمك كنيم نه تخريب و هكر هم اگه هكر باشه در چنين جاهايي دنبال باگ نميگرده ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

سعيد جان مسير هاست و دايركتوري‌هاي هر سايت رو با استفاده از نرم‌افزار‌هاي اسكنر به سادگي ميشه به دست آورد پس اين موضوع انقدر هم كه گفتيد مهم نيست ..

ما هم اينجا هستيم كه به هم كمك كنيم نه تخريب و هكر هم اگه هكر باشه در چنين جاهايي دنبال باگ نميگرده ..

موفق باشيد ../.

منظور بدی نداشتم فقط می خواستم یک راهنمایی کرده باشم و هرگز قصد بی احترامی به دوستان انجمن رو نداشتم

لینک به ارسال

دمتون گرم درست شد جایی هم چیزی دیدید بگید بجه ها خدایی تازه واردم هیچی بلد نیستم !! فقط یه چیزی این ارور برا چی بوده ؟!

لینک به ارسال

چه كدي رو قرار داده بوديد ؟ يا مشكل از كد بوده يا مشكل در محل قرار گيريش ..

لینک به ارسال

چه كدي رو قرار داده بوديد ؟ يا مشكل از كد بوده يا مشكل در محل قرار گيريش ..

کدش که تو قسمت آموزش ها بود برا حذف ارور 404 !!! گفتم بزارم ببینم چی میشه ... نوشته بود کد رو تو قسمت فایکنش قرار بده ... منم رفتم کد رو به اخر همین فاینکیش اضافه کردم ! بعد که سیو کردم این ارور هارو داد !!

لینک به ارسال

براي اون كار راه بهترش اين هست كه اين كد رو به فايل 404.php كه در قالبتون هست اضافه كنيد :

<?php
header('Location: <?php bloginfo('siteurl');?>'); ?>

دقيقا همون‌كار انجام ميشه و صفحات 404 به صفحه‌ي اصلي دايركت ميشن ..

در مورد تاثيرش هم قبلا زياد بحث شده درانجمن جستجو كنيد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...