رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده یک قالب را خریداری کردم و بر روی هاستی که از شرکت میهن هاستینگ تهیه کردم میخواستم نصب کنم. قالب بر روی هاست نصب نمیشد. بنده با طراح قالب تماس گرفتم و ایشان نیز گفتند قالب درسته و مشکل از هاسته که با دیتا بیس قالب نمیتونه ارتباط برقرار کنه. بنده به شرکت میهن هاستینگ تماس گرفتم و آنها نیز پس از بررسی گفتند که مشکل از هاست نیست و قالب مشکل داره. خلاصه بنده برای اینکه بدونم قضیه چیه اومدم یک هاست دگ از یک شرکت دگه تهیه کردم و قالب به راحتی و در عرض 1 دقیقه بدون هیچ مشکلی نصب شد. حالا من به شرکت هاست میهن هاستینگ این موضوع رو میگم و باز اصرار دارند که مشکل از هاستشون نیست. حالا من میخوام بدونم که دوستان نظر بدن که مشکل از کجاست؟ ایا از قالبه که چرا تو هاست دگه نصب شد ؟؟ اگه مشکل از هاسته که چرا این شرکت زیر بار نمیره. بنده فایل مربوط به ارور لاگ روهم ضمیمه کرده ام. همچنین بنده تو خود سایت وردپرس نیز سرچ کردم و مشکل رو در هاستینگ اعلام کرد. ممنون میشم دوستان نظراتشونو درباره این مشکل من اعلام کنند.

سپاس

installer-log.txt

ویرایش شده توسط hamedsharif
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...