رفتن به مطلب

راهنمایی حل مشکل نمایش تصاویر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

شرمنده از زمانی که وردپرس رو به نسخه 4.8 آپدیت کردم مشکلاتی پیش اومده یکی از مهم ترین مشکلات اینه که وقتی رو محصول کلیک میکنم و وارد صفحه محصول میشم برای نمایش تصاویر دیگه روی تصاویر کلیک میکنم این تصویر در صفحه جدید باز میشه در حالی که قبلا تصویر بزرگ میشد و میشد یکی یکی تصاویر رو پشت سر هم دید لینک یک محصول رو میزارم شاید بهتر متوجه بشید.

ممنون میشم راهنمایی فرمائید چجوری باید مشکل رو حل کنم.

http://babycen.com/product/fisher-price-newborn-to-toddler-rocker-lion

با تشکر

ویرایش شده توسط reza68
لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، reza68 گفته است :

با سلام

شرمنده از زمانی که وردپرس رو به نسخه 4.8 آپدیت کردم مشکلاتی پیش اومده یکی از مهم ترین مشکلات اینه که وقتی رو محصول کلیک میکنم و وارد صفحه محصول میشم برای نمایش تصاویر دیگه روی تصاویر کلیک میکنم این تصویر در صفحه جدید باز میشه در حالی که قبلا تصویر بزرگ میشد و میشد یکی یکی تصاویر رو پشت سر هم دید لینک یک محصول رو میزارم شاید بهتر متوجه بشید.

ممنون میشم راهنمایی فرمائید چجوری باید مشکل رو حل کنم.

http://babycen.com/product/fisher-price-newborn-to-toddler-rocker-lion

با تشکر

سلام

این نمیتونه ارتباطی به وردپرس داشته باشه فکر کنم

احتمالا تنظیمات کلی محصولاتتون از تنظیمات قالبتون تغییر کرده. اونجا رو چک کنید و ببینید که نمایش تصاویر محصولات به صورت لایت باکس نباشه

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، reza68 گفته است :

میشه لطفا بیشتر راهنمایی فرمائید.

احتمالا در تنظیمات قالبتون ، بخشی برای محصولات ووکامرس هست ، اونجا رو چک کنید ببینید گزینه ای برای نمایش محصولات داره یا خیر. این به احتمال زیاد مربوط به تنظیمات قالب شماست ، باید بررسی کنید همه ی قسمت های مربوط به نمایش و محصولات رو.

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

با سلام

ممنون بابت راهنمایی شما . دوست عزیز تمام قسمت ها رو چک کردم گزینه ای مربوط به موضوع نبود.

فکر کنم مشکل از جا دیگه هست راه دیگه ای نیست

ویرایش شده توسط reza68
لینک به ارسال

سلام

منم وقتی سایتم رو به وردپرس 4.8 آپدیت کردم کلی مشکل برای قالبم پیش اومد، منم اعصابم خورد شد حالا خودم نشستم دارم از اول یه قالب برا سایتم مینویسم:mellow:

ویرایش شده توسط Fast-Learn
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...