نمایش کسی که امتیاز داده است

1. Fast-Learn

Fast-Learn

• مطالب مشابه

• توسط Fast-Learn
      سلام.
      من نسخه رایگان افزونه commentator رو از یه سایت دانلود کردم، وقتی که فعالش میکنم، یدونه از اسکریپتایی که نوشتم (شایدم بیشتر) از کار میفته.
      چکار کنم؟
      اسکریپتی هم که از کار میفته اینه:
      $(function () { function bottom_page(element) { var pix = $('body').css('height').replace('px','') - $(element).offset().top - $(element).height(); return pix; } var $sidebar = $("#related-sidebar"), $window = $(window), offset = $sidebar.offset(), $post = $('article#main'), topPadding = 35; var s = $window.scrollTop(); $window.scroll(function() { if(bottom_page('#sidebar') <= bottom_page('#post-content') && s <= $window.scrollTop()){ } else if ($window.scrollTop() > offset.top && $('body').css('width').replace('px','') >= 992 ) { $sidebar.stop().animate({ marginTop: $window.scrollTop() - offset.top + topPadding, }); } else { $sidebar.stop().animate({ marginTop: 0 }); } s = $window.scrollTop(); }); });  
    • توسط SURENA
      سلام روزتون بخیر
      قالب سایت من عکس ها رو در صفحه اصلی نمایش نمیده!! اما در ادامه مطلب نشون میده 
      تو صفحه اصلی فقط تصویر شاخص مطالب رو نمایش میده ...
      چطور میشه این مشکل رو حل کرد دوستان؟!!
    • توسط farshidaslani
      سلام و وقت بخیر 
      من نسخه انگلیسی قالب bigshop رو دارم استفاده می کنم و تمامی قسمت ها راست چین شدن ولی منوی اصلی و منوی دسته بندی به هیچ وجه راست چین نمیشه 
      لطفا راهنمایی کنید ممنون 
      www.ebadishop.com/www
    • توسط mahdi021
      سلام
      خسته نباشید
      من یوزر و پسورد رو میزنم ولی وقتی میزنم لوگین صفحه رفرش میشه باز همین صفحه میاد بدون هیچ اخطاری
      البته من دیروز ی افزونه امنیتی نصب کردم و ادرس صفحه لوگین رو هم عوض کردم
      ولی دیروز مشکلی نداشت از امروز اینجوری شده
      لطفا کمکم کنید