رفتن به مطلب

بهترین افزونه نقشه سایت؟

HAMRAH

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

در انجمن جستجو کردم در مورد اینکه کدوم افزونه بهتر نقشه سایت ارائه میده؟ yoast یا google-xml-sitemap

توضیحاتی داده شده بود اما جامع نیست ، من قبلا سایت داشتم با افزونه yost ساخته بودم ، اما در وب مستر یه روز ایندکس تصاویر بالا بود ، یه روز خیلی افت میکرد ، البته اسم تصاویر به لاتین بود

در مقابل سایتی داریم که شرکتی هست و زیاد فعالیت نداره از افزونه google-xml-sitemap برای نقشه سایت استفاده کردیم، اسم تصاویر هم فارسی هست، ولی خیلی منظم ایندکس کرده بدون کم و کاستی

یه بحث دیگه هم در مورد افزونه yoas هست که تا حالا نتونستم پیدا کنم که چجوری نقشه سایت ایجاد شده توسط yoast رو حذف کنم؟

به نظرتون کدوم بهتره و امکانات خوبی میده؟

با سپاس

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب

بنظر بنده و باتوجه به تجربه ای که دارم از همون افزونه google-xml-sitemap استفاده کنید و درضمن نیاز به حذف نقشه yoast نیست فقط در تنظیمات افزونه قسمت نقشه رو روی no یا خاموش بذارید

ولی بیشتر دوستان بر این باورند که وقتی که خود yoast نقشه داره از افزونه دیگه ای استفاده نشه ولی نظر شخصی بنده استفاده از نقشه ساز google-xml-sitemap هست

شما نیاز به امکانات خاصی هم ندارید و افزونه google-xml-sitemap بخوبی تمام نیاز های یک سایت رو برآورده میکنه  فقط حواستون باشه که در قسمت وبمسترتولز گوگل آدرس نقشه سایت درست ثبت کرده باشید

موفق باشید

لینک به ارسال

درود

ممنون دوست عزیز

اینکه میگم حذف نقشه سایت yoast فقط به این خاطر هست که شاید روزی به نقشه به مشکل بخوره و بخام یه نقشه جدید بسازم، اینجا نیاز هست که نقشه حذف بشه و جدیدش جایگزین بشه، با خاموش کردن که نقشه از بین نمیره؟ راه حل چیه؟

لینک به ارسال

در 3 ساعت قبل، HONARDAD گفته است :

درود

ممنون دوست عزیز

اینکه میگم حذف نقشه سایت yoast فقط به این خاطر هست که شاید روزی به نقشه به مشکل بخوره و بخام یه نقشه جدید بسازم، اینجا نیاز هست که نقشه حذف بشه و جدیدش جایگزین بشه، با خاموش کردن که نقشه از بین نمیره؟ راه حل چیه؟

سلام

به نظر من خیلی فرقی نداره چرا که خروجی این دو افزونه ها یکی هستند و تاثیری در نتایج نخواهد داشت، اگر تصور می‌کنید تاثیری داشته، شک نکنید عوامل دیگه دخیل بوده نه این موضوع

ولی با این حال منم افزونه google xml sitemap رو پیشنهاد میدم، اگر نقشه یواست رو غیرفعال کردید کافیه آدرس اون نقشه رو به نقشه جدید ریدایرکت کنید و در سرچ کنسول آدرس جدید رو submit کنید. و این تغییرات مشکلی رو ایجاد نمیکنه چرا که خودم بارها انجام دادم و همون‌طور که گفتم خروجی این دو افزونه در نهایت یک چیز رو نشون میده

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
در 3 ساعت قبل، ahadto گفته است :

حالا آخرش چکار کنیم؟ از همونyoast استفاده کنیم یا گوگل سایت مپ رو اضافه کنیم؟؟

سلام و درود

به صلاح نیست دو افزونه Yoast و Google XML Sitemaps با هم نصب باشه.

از همون نقشه افزونه Yoast استفاده کنید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با اینکه google XML Sitemap  امکانات و آپشن های بیشتری میده و کامل تر و تخصصی تر هست ولی منم مثل دوستمون آقا مهران معتقدم بهتره از یک افزونه استفاده کنید . yoast افزونه معتبری هست و میشه به نقشه سایتش هم مثل سایر بخش هاش اعتماد کرد.

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

من هم موافقم که تنها از افزونه yoast استفاده کنید برای سایت مپ. اولا که داشتن افزونه های زیاد روی وردپرس سرعت سایتتون رو پایین میاره و دوما اینکه yoast نقشه کاملی رو بهتون ارائه میده و بعید می دونم به افزونه دیگری نیاز داشته باشید. من نقشه دوتا سایت رو با yoast ساختم که در سرچ گوگل جایگاه مناسبی دارند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...