1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان .

من یک سایت وردپرسی زدم که از افزونه wpml استفاده کرده ام و سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی هست ولی زمانی که سایت را رو هاست آوردم اول  سایت را به زبان دوم انگلیسی باز میکند و زمانی که F5 را میزنم دوباره درست میشود! لطفا راهنمایی کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mohammad123
      سلام دوستان .
      من یک سایت وردپرسی زدم که از افزونه wpml استفاده کرده ام و سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی هست ولی زمانی که سایت را رو هاست آوردم اول  سایت را به زبان دوم انگلیسی باز میکند و زمانی که F5 را میزنم دوباره درست میشود! لطفا راهنمایی کنید .
    • توسط مهدی جوادی
      در نظر دارم برای راه اندازی سایت چند زبانه فارسی، عربی و انگلیسی از قالب betheme استفاده کنم

تا حدودی به وردپرس آشنایی دارم
      و در مورد چند زبانه کردن هم از طریق جستجو تونستم "وردپرس شبکه" را روی لوکال هاست راه بندازم

سوال1)  چطور میتونم پرچم این زبانها را روی سایت خودم داشته باشم که کاربر بتونه بین اونها سوییچ کنه؟

برای ایجاد سایت چند زبانه، اگر راه حل موفقی رو انجام داده اید، راهنمایی فرمایید

مثلا اگه کاربر در حالت فارسی هست بیتونه بین عربی یا انگلیسی سوییچ کنه و همینطور برای بقیه حالات

اگه نیاز به کد نویسی داره در صورت امکان راهنمایی کنید یا رفرنس بهم بدین :-)

سوال2)  روی این سایت میخام یه بخش داشته باشم با عنوان اخبار که لیستی از آیتمهای خبری رو برام ردیف کنه و در صفحه جدیدی به عنوان خبر اون بخش نمایش بده
      چیزی که در نظر دارم اینه که این اخبار دارای تاریخ مصرف باشند و بعد از مدت زمانی که برای خبر مشخص میکنم از لیست پاک بشن

برای این قضیه چه پیشنهادی دارید؟

با تشکر
    • توسط saman-last
      سلام اساتید گرامی.
      بنده فقط میخوام دوستان،نحوه ی عملکرد افزونه wpml رو توضیخ بدن.
      ایا این افزونه متن های سایت رو ترجمه میکنه?
      و یا اینکه جور دیگه ای عمل میکنه
    • توسط Hamsaryabi
      باسلام، بنده افزونه 2.9.1 wpml را روی سایت وردپرسی www.Temporary-marriage.com نصب کردم، تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی پیوندهای یکتا (لینک نوشته ها) کلیک می کنیم وارد صفحه 404 میشه و پست نمیاد.
      دقت کردم اگه پست فارسی باشه و fa رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و پست میاد اگرم مطلب انگلیسی باشه و en رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و مطلب میاد.
      می خوام بدونم برای اینکه اتوماتیک fa و en و ar به پیوندهای یکتا اضافه شود باید چیکار کنم؟ روی سایر لینکها مثل برچسبها، کاتگوری، نمونه کارها و منوها این کار اتوماتیک اتفاق افتاده اما برای پیونهای یکتا خیر.
      آقا مرتضی چند جا تو وب دیدم که شما به wpml اشراف دارید برای همین مزاحم شما شدم.
      ممنون می شم کمکم کنید مشکلم حل بشه.
      سال خوبی هم براتون آرزو می کنم.