1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان .

من یک سایت وردپرسی زدم که از افزونه wpml استفاده کرده ام و سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی هست ولی زمانی که سایت را رو هاست آوردم اول  سایت را به زبان دوم انگلیسی باز میکند و زمانی که F5 را میزنم دوباره درست میشود! لطفا راهنمایی کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sndroid
      سلام
      من یه سایت دو زبانه فارسی و انگلیسی دارم که میخوام برای هر زبان یک فونت خاص داشته باشم برای همین اومدم برای فونت فارسی در پوشه فونت؛ فونت وزیر را اضافه کردم و کدهای مربوط به فونت را در فایل style.css ریختم که کدش رو در زیر گذاشتم و برای تغییر فونت در هر زبان هم کد زیر رو به additional css قالبم اضافه کردم.
      اما مشکل اینجاست فونت فارسی در فایرفکس و اینترنت اکسپلور عوض میشه ولی داخل کروم عوض نمیشه؟ لطفاً راهنمایی کنید که مشکلم از کجاست. لطفاً کامل توضیح بدید چون من تازه کارم و خیلی وارد نیستم با تشکر.
      این کد رو آخر فایل htaccess گذاشتم
      # BEGIN REQUIRED FOR WEBFONTS AddType font/ttf .ttf AddType font/eot .eot AddType font/otf .otf AddType font/woff .woff <FilesMatch "\.(ttf|otf|eot|woff)$"> <IfModule mod_headers.c> Header set Access-Control-Allow-Origin "*" </IfModule> </FilesMatch> # END REQUIRED FOR WEBFONTS این کد رو در style گذاشتم:
      @font-face { font-family: 'Vazir'; src: url('fonts/Vazir.eot'); src: url('fonts/Vazir.eot?#iefix') format('embedded-opentype'), url('fonts/Vazir.woff2') format('woff2'), url('fonts/Vazir.woff') format('woff'), url('fonts/Vazir.ttf') format('truetype'); font-weight: normal; } این کد رو هم به قسمت به add css قالب
      .module.right:lang(en), .module-group.right:lang(en) { float:right; font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } .module.right:lang(fa), .module-group.right:lang(fa) { float:right; font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } div:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } div:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; font-weight:lighter ; line-height:25px; margin-bottom:10px; } input:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; direction:ltr; } input:lang(fa-IR) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; direction:rtl; } .nav-container:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } .nav-container:lang(fa-IR) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } p:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } p:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; font-weight:lighter ; line-height:40px; margin-bottom:20px; } .grve-testimonial-content:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } .grve-testimonial-content:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } a:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } a:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } h3:lang(en),h2:lang(en),h1:lang(en),h4:lang(en),h5:lang(en),h6:lang(en),h7:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } h3:lang(fa), h2:lang(fa),h1:lang(fa), h4:lang(fa),h5:lang(fa), h6:lang(fa),h7:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } h1:lang(en), .grve-h1:lang(en), #grve-theme-wrapper:lang(en) .grve-modal:lang(en) .grve-search:lang(en) input[type='text']:lang(en), .grve-dropcap:lang(en) span:lang(en), p.grve-dropcap:lang(en):first-letter { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } h1:lang(fa), .grve-h1:lang(fa), #grve-theme-wrapper:lang(fa) .grve-modal:lang(fa) .grve-search:lang(fa) input[type='text']:lang(fa), .grve-dropcap:lang(fa) span:lang(fa), p.grve-dropcap:lang(fa):first-letter { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } .showcase-single :lang(en) .zoom-line:lang(en) .zoom-line-caption-inner:lang(en) .zoom-line-title-inner:lang(en) { letter-spacing: 0px !important; } .showcase-single :lang(fa) .zoom-line:lang(fa) .zoom-line-caption-inner:lang(fa) .zoom-line-title-inner:lang(fa) { letter-spacing: 0px !important; } body:lang(en) { letter-spacing: 0px !important; } body:lang(fa) { letter-spacing: 0px !important; } span:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } span:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; font-weight: bold ; }  
    • توسط f.shaki
      سلام. وقت بخیر.
      من واسه دو زبانه کردن سایتم از polyLang استفاده کردم.
      واسه پست ها مشکلی نیس و واسه هر دو زبان همه چیز درست نشون داده میشه.
      ولی واسه برگه ها یه مشکلی هست.
      مثلا من برای برگه گالری، فایل page-galery.php رو دارم... توی حالت انگلیسی از همین فایل استفاده میکنه برای نمایش برگه. ولی برای فارسی از فایل page.php استفاده میکنه.
      من میخوام فارسی هم توی همون فایل نشون داده بشه.

ممنونم از دوستانی که لطف میکنن و راهنمایی میکنن.
    • توسط AHPD
      با سلام
      دوستان من میخوام یه سایت 5 زبانه با وردپرس بسازم. متاسفانه قالبی که برای سایت فارسی استفاده شده امکان استفاده از افزونه چند زبانه رو نداره.
      هم قالب راست چین رو دارم هم چپ چین. با این شرایط چطور میتونم سایت 5 زبانه رو راهندازی کنم؟
    • توسط Siaavash
      بهترین روش برای راه اندازی یک سایت دو زبانه چیه؟

• توسط mohammad123
      سلام دوستان .
      من یک سایت وردپرسی زدم که از افزونه wpml استفاده کرده ام و سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی هست ولی زمانی که سایت را رو هاست آوردم اول  سایت را به زبان دوم انگلیسی باز میکند و زمانی که F5 را میزنم دوباره درست میشود! لطفا راهنمایی کنید .