• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
TheOnlyMen

تغییر title ابزارک ها

11 پست در این موضوع قرار دارد

درود خدمت دوستان گرامی
خواستم بدانم که چطور می شود که در قسمت title یک ابزارک در وردپرس تغییر ایجاد کرد برای هر ابزارک به طور اختصاصی (بتوان یک کلاس را کنار title قرار داد)
مثل تصویر زیر:

65.PNG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  register_sidebar(array(
        'id' => 'sidebar1',
        'name' => 'Sidebar (Main)',
        'description' => 'Primary sidebar',
        'before_widget' => '<div id="%1$s" class="widget %2$s">',
        'after_widget' => '</div>',
        'before_title' => '<h3 class="widgettitle">',
        'after_title' => '</h3>',
        'class' => 'clearfix'
    ));

اسم ویجت و اسم کلاس مورد نظر برای تایتل را قرار دهید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بابت اینکه به سوال ما جواب دادید سپاس گزارم

اما روش شما تغییرات را بر تمامی ویجت ها اجرا می کند

من می خواهم که title هر ابزارک رو به طور اختصاصی تغییر دهم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نباید برای همه اجرا بشه  فقط برای ویجتی که نامش بالا قید میشه اجرا میشه،  یک راه دیگه هم داره  می تونید تایتل ویجت رو حذف کنید. و خودتون html و استایل اختصاصی برای تایتل  بزنید. البته راه های دیگه هم وجود داره  ولی من در حال حاضر به سیستم دسترسی ندارم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قربون دهنت داش

اصلا فکرم به اینجا نرسید که title رو به صورت html بنویسم

سپاس گزارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

فقط ی چیزی ، تاتیل ها رو display none نکنید برای اینکه نمایش نده،  کلا حذفش کنید، یه کد هست میزارید تو فانکشن، کل تاتیل های ویجت حذف میشن.

ویرایش شده در توسط Mirrajabi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کاری با دیگر ابزارک ها ندارم اونا به صورت معمولی فراخوانی میشن.

من فقط ابزارک های اختصاصی قالب رو ویرایش کردم.

سپاس گزارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد ابزارک اختصاصی برای محبوب ترین مطالب

// POPULAR POST WIDGET
class show_popular extends WP_Widget {
function show_popular() {
 $widget_ops = array('classname' => 'show_popular', 'description' => __('Show your popular posts.'));
 $this->WP_Widget('show_popular', __('Wpgreen - Popular Posts'), $widget_ops, $control_ops);
 }
function widget($args, $instance){
 extract($args);
//$options = get_option('custom_recent');
 $title = $instance['title'];
 $postscount = $instance['posts'];
 echo $before_widget . $before_title . $title . $after_title;
//GET the posts
 global $post;
//$myposts = get_posts(array('orderby' => 'comment_count','numberposts' =>$postscount,'order' => 'DESC'));
 query_posts(array(

'showposts' => $postscount,
                            'orderby'   => 'comment_count',
                            'order'     => 'DESC',

)
                       );
echo '<ul>';
 if(have_posts()):while(have_posts()):the_post();
            if ($post->comment_count > 0){ ?>	
                <li><a href="<?php the_permalink(); ?>" class='' title="<?php comments_number( 'بدون دیدگاه', 'یک دیدگاه', '% دیدگاه' );  ?>"><?php echo mb_substr(the_title($before = '', $after = '', FALSE) , 0 ,40);  if(mb_strlen(the_title($before = '', $after = '', FALSE))>40){echo '...';} ?></a></li>
            <?php } endwhile;endif;wp_reset_query(); 
  echo '</ul>';
echo $after_widget;
}
function update($newInstance, $oldInstance){
 $instance = $oldInstance;
 $instance['title'] = strip_tags($newInstance['title']);
 $instance['posts'] = $newInstance['posts'];
return $instance;
 }

function form($instance){
 echo '<p style="text-align:right;"><label  for="'.$this->get_field_id('title').'">' . __('Title:') . '  <input style="width: 200px;" id="'.$this->get_field_id('title').'"  name="'.$this->get_field_name('title').'" type="text"  value="'.$instance['title'].'" /></label></p>';

echo '<p style="text-align:right;"><label  for="'.$this->get_field_id('posts').'">' . __('Number of Posts:',  'widgets') . ' <input style="width: 50px;"  id="'.$this->get_field_id('posts').'"  name="'.$this->get_field_name('posts').'" type="text"  value="'.$instance['posts'].'" /></label></p>';

echo '<input type="hidden" id="custom_recent" name="custom_recent" value="1" />';
 }
 }

add_action('widgets_init', create_function('', 'return register_widget("show_popular");'));

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 6 دقیقه قبل، TheOnlyMen گفته است :

سپاس گزارم

به جای سپاسگذارم ، لطف کنید ، لایک کنید

ویرایش شده در توسط logomaster
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، TheOnlyMen گفته است :

سپاس گزارم

خواهش می کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      تا قبل ار نصب SSL روی سایت وردپرسی، ابزارک سایت جار که کارش ورق زدن روزنامه های صبح کشور هست به خوبی کار می کرد اما از هنگام نصب SSL و پروتکل HTTPS دیگه نمایش داده نمی شه و به جاش این پیام میاد:
      www.jaaar.com unexpectedly closed the connection.
      لطفا راهنمایی کنید که چطور باید برطرفش کرد.
      ممنونم
    • توسط Pluto65
      سلام
      وردپرس 4.8.1 دارم و افزونه پارسی دیت را نصب کرده ام.این افزونه، ابزارکی به نام "بایگانی تاریخ خورشیدی" دارد که تاریخ را به شمسی تبدیل می کند اما فونت نمایش اعداد در آن با فونت اصلی سایت منطبق و هماهنگ نیست.
      برای سایت از فونت "یکان" استفاده کرده ام و در تمام سایت این فونت اعمال شده اما در این ابزارک اعمال نمی شود.
      لازم به ذکر است با افزونه جلالی هم تست کردم و همین مشکل در آن جا هم وجود داشت.

برای حل مشکل، راهنمایی بفرمایید .

• توسط Rustin
      سلام دوستان
      این کد مربوط به سایدبار سایت من هست، که از فایل style.php ورداشتم.
      ============================================================================================================================== /* Sidebar | Width Sidebar | Width /* ============================================================================================================================ */ <?php $sidebarW = mfn_opts_get( 'sidebar-width', '23' ); $contentW = 100 - $sidebarW; $sidebar2W = $sidebarW - 5; $content2W = 100 - ( $sidebar2W * 2 ); $sidebar2M = $content2W + $sidebar2W; $content2M = $sidebar2W; ?> .with_aside .sidebar.columns { width: <?php echo $sidebarW; ?>%; } .with_aside .sections_group { width: <?php echo $contentW; ?>%; } .aside_both .sidebar.columns { width: <?php echo $sidebar2W; ?>%; } .aside_both .sidebar.sidebar-1{ margin-left: -<?php echo $sidebar2M; ?>%; } .aside_both .sections_group { width: <?php echo $content2W; ?>%; margin-left: <?php echo $content2M; ?>%; } /* من این کد رو به طور کامل نمیتونم بفهمم، تنها چیزی که میتونم توش عوض کنم عرض سایدبار هست (همون عدد 23). مشکل من اینه که من نمیخام برای اینکه ابزارک هام بدرستی نمایش داده بشن مجبور بشم اینقدر سایدبارم رو عریض کنم. اگر به سایت مراجعه کنید میبینید که سایدبار خیلی عریض هست و این صرفا به این دلیله که میخاستم ابزارک ها بدرستی نمایش داده بشن... ولی ابزارک ها تمام فضای سایدبار رو نگرفتن بلکه قسمت چپ سایدبار کامل خالیه...
      چطور میتونم بدون تغییر دادن عرض خود سایدبار، کاری کنم که فقط عرض ابزارک های تو سایدبار افزایش پیدا کنه و بدرستی نمایش داده بشن؟ توی کد بالا که همچنین چیزی رو نمیتونم ببینم. (اگر دوستان کسی میتونه کد بالا رو برام توضیح بده تشکر میکنم.)
      پیشاپیش از پاسخگوییتون تشکر میکنم.
      اینم آدرس سایتم: http://www.ouroboros.ir
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد

• توسط nima-shr
      سلام دوستان خسته نباشید. بنده یه مشکلی توی قرار دادن ابزارک ها دارم اونم اینه که ابزارک ها به صورت سطری و عمودی کنار هم قرار میگیرند و این باعث میشه اولا زشت بنظر برسه ثانیا کلی فضای پرت و بدرد نخور ایجاد میشه که چارچوب قالب رو خراب میکنه. چطور میتونم ابزارکها رو بطور افقی و بدون فضاهای زاید کنار هم قرار بدم؟ ممنون