رفتن به مطلب

افزودن سایدبار در صفحه نمایش دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام، آگه می خواید همه ی صفحات دسته سایدبار داشته باید در category.php ساید بار ایجاد کنید ولی آگه فقط یک صفحه خاص می خواید سایدبار ایجاد بشه  باید شرط  بزارید مثلا از if is page ()  و یا if I'd category ()استفاده کنید. 

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام، آگه می خواید همه ی صفحات دسته سایدبار داشته باید در category.php ساید بار ایجاد کنید ولی آگه فقط یک صفحه خاص می خواید سایدبار ایجاد بشه  باید شرط  بزارید مثلا از if is page ()  و یا if I'd category ()استفاده کنید. 

ممنون از پاسختون
ولی راهی جز کدنویسی نداره؟

توی جوملا به هر نوشته ای میشه یه سایدبار اختصاصی نسبت داد فقط با چند کلیک آیا در وردپرس این کار فقط با کدنویسی ممکن است

لینک به ارسال

سلام . تو وردپرس چنین امکانی وجود ندارد که برای هر پست سایدبار اختصاصی داشته باشیم.

ولی با کدنویسی میشه.

لینک به ارسال

سلام.

همونطور که دوست عزیزمون Mirrajabi گفتند اگه میخواید برای همه اعمال شه توی فایل Category.php و اگه میخواید برای یک دسته فقط اعمال شه، میتونید با if انجام بدید. و مثلا اگه میخواید قالبی جداگانه برای دسته ای که آی دی اون برابر با 7 است داشته باشید، اون قالب رو با نام category-7.php سیو کنید.

لینک به ارسال

سلام

ممنونم از راهنمایی هاتون

لطفا این صفحه را ببینید:

http://art2iran.com/category/news-article

قسمت سایدبار خالی است چه کدی را در کجا بنویسم که بتونم سایدبار مورد نظرم را به اینجا اختصاص بدم

قالب آوادا است که از صفحه ساز هوشمند Fusion Builder استفاده می کنه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ART2IRAN گفته است :

با تنظیمات قالب درستش کردم

نمیدونم چرا 80px بین ستون سمت راست با ستون اصلی سایت فاصله افتاده هر چی توی تنظیمات هم نگاه کردم چیزی نبود

کسی می تونه کمک کنه

ممنون

به خاطر padding یا margin یکی از دو ستونه.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

به خاطر padding یا margin یکی از دو ستونه.

در 14 ساعت قبل، ART2IRAN گفته است :

با تنظیمات قالب درستش کردم

نمیدونم چرا 80px بین ستون سمت راست با ستون اصلی سایت فاصله افتاده هر چی توی تنظیمات هم نگاه کردم چیزی نبود

کسی می تونه کمک کنه

ممنون

فاصله به خاطر این خط استایل :

body.has-sidebar #content {
    width: calc(100% - 23% - 80px);
}

اگه نمی خواید فاصله باشه باید این خط استایل بردارید.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۴/۱۸ ه‍.ش. at 09:28، Mirrajabi گفته است :

فاصله به خاطر این خط استایل :

body.has-sidebar #content {
    width: calc(100% - 23% - 80px);
}

اگه نمی خواید فاصله باشه باید این خط استایل بردارید.

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
درست میگین در کد گفته شده 80پیکسل از عرض ستون داره کم میشه ولی من هرچی تنظیمات قالب را گشتم اصلا نفهمیدم این عدد 80 چرا و از کجا اومده و نمی دونم چطور این 80را حذف کنم.

قالب من آوادا است دوستانی که با این قالب کار کردن شاید بتونن کمک کنند

ممنونم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ART2IRAN گفته است :

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
درست میگین در کد گفته شده 80پیکسل از عرض ستون داره کم میشه ولی من هرچی تنظیمات قالب را گشتم اصلا نفهمیدم این عدد 80 چرا و از کجا اومده و نمی دونم چطور این 80را حذف کنم.

قالب من آوادا است دوستانی که با این قالب کار کردن شاید بتونن کمک کنند

ممنونم

خب کاری نداره، استایل همون خط تغییر بدید. در ضمن همه قسمت ها تنظیماتی نیست. و اگر قرار دلخواه خودتون باشه باید ی قسمت های استایلشو تغییر بدید.

ویرایش شده توسط Mirrajabi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...