رفتن به مطلب

ارسال ایمیل ناخواسته از هاست

f.m

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان 

من یک سایت وردپرس با قالب زریف لایف دارم که چند روز پیش متوجه شدم که لود نمیشه و معلق شده 

از پشتیبانی که پرسیدم گفتند :

سایت شما به دلیل ارسال ایمیل انبوه از هاست مسدود شده است. اگر سایت شما این حجم از ایمیل را ارسال نمی کند و از دلیل ارسال این حجم از ایمیل اطلاع ندارید احتمالا سایت شما دچار مشکل است.

و در آخر هم گفتند سرویس موقتا فعال گردید اگر مشکل برطرف نشه کلا مسدود میشه.

یه سری راهنمایی های از سایت ها پیدا کردم، داخل گفت و گوها تنظیماتی رو انجام دادم، چندتا افزونه نصب کردم .

اول اینکه دلیل ارسال ایمیل ها رو نمی دونم چون من هیچ ایمیلی نفرستادم و اینکه باید چیکار کنم تا دیگه ایمیلی ارسال نشه و ایمیلایی که ارسال شده رو از کجا باید پیدا کنم و پاک کنم؟ 

به سی پنل هم دسترسی دارم.

لطفا راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

سلام

شاید سایت شما هک شده باشد...

در قدم اول از ایمن بودن سایت خود مطمن شوید

اگر شما نفرستید یکی با استفاده از هاست شما داره ایمیل ارسال میکنه

یاعلی.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

معمولا این کار رباط های مخرب هست چک کنید در قسمت کاربران ببینید کاربری بدون ایمیل یا با اسم های عجیب قریب ثبت نام کرده یا نه که اگه کرده باشند حتما دسترسی ادمین سایت هم دارن پس هر کاری از دستشون بر میاد

شما این کاربران ناشناس و تمام مطالب و کامنت هاشون که معمولا انگلیسی هستند رو از سایت پاک کنید و بعد افزونه all in one security  رو از مخزن وردپرس دریافت و نصب کنید بعد از کانفیگ این افزونه مشکلتون حل میشه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...