9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید بنده یک فایل xml دارم حالا می خواهم این فایل xml رو در وردپرس بریزم از چه افزونه ای استفاده کنم ازایمپورتر خود وردپرس استفاده کردم ارور می دهد در ضمن فایل xml رو با وردپرس درست نکردم ماله سرویس دیگری هست و من چی کار کنم که بشه وارد وردپرس بشه ؟
افزونه هست و یا نرم افزار و یا کد خاصی و یا چیزی نیست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم از انجمنتون قبلا دوستان بیشتر کمک میکردند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام دوست عزیز لطفا یک مقدار بیشتر توضیح بدید فایل xml بزارید ما ببینیم بدون هیچ چیز نمیتونیم کمکی بکنیم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۶/۴/۱۴ ه‍.ش. at 18:03، محمد حمزه گفته است :

سلام خسته نباشید بنده یک فایل xml دارم حالا می خواهم این فایل xml رو در وردپرس بریزم از چه افزونه ای استفاده کنم ازایمپورتر خود وردپرس استفاده کردم ارور می دهد در ضمن فایل xml رو با وردپرس درست نکردم ماله سرویس دیگری هست و من چی کار کنم که بشه وارد وردپرس بشه ؟
افزونه هست و یا نرم افزار و یا کد خاصی و یا چیزی نیست ؟

گفتم دیگه مشخص نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب دوست عزیز نمیشه که فایل یک سرویس دیگه رو توی وردپرس ایمپورت کنید

بعضی سرویس ها ولی میان ی افزونه هایی قرار میدن برای اینکار (این رو قبلا ی جا خونده بودم ولی مطمئن نیستم درست باشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، Fast-Learn گفته است :

خب دوست عزیز نمیشه که فایل یک سرویس دیگه رو توی وردپرس ایمپورت کنید

بعضی سرویس ها ولی میان ی افزونه هایی قرار میدن برای اینکار (این رو قبلا ی جا خونده بودم ولی مطمئن نیستم درست باشه)

دوست عزیز این فایل csv کل محصولات فورکیا هستش

می خوام ایپورتش کنم ولی ارر میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اگه سرچ کنید

Plugin for import csv wordpress

دو سه تا پلاگین خوب هست.  می تونید دانلود بقیه رو امتحان کنید، ببینید آیا بقیه هم ارور میده. در ضمن رو سرور اینکار بکنید رو لوکال نه.

درضمن هر ساختاری رو نمیشه درون ریزی کرد.

ویرایش شده در توسط Mirrajabi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

خب اگه سرچ کنید

Plugin for import csv wordpress

دو سه تا پلاگین خوب هست.  می تونید دانلود بقیه رو امتحان کنید، ببینید آیا بقیه هم ارور میده. در ضمن رو سرور اینکار بکنید رو لوکال نه.

درضمن هر ساختاری رو نمیشه درون ریزی کرد.

ممنونم دوست عزیز در آخر مجبور شدم دونه دونه بزنم و بعدش توی سایت ایپورت کنم الانم توی قسمت ایمپورت فایل وردپرسی به وردپرس مشکل دارم نمیتونم مثلا 1000 تا مطلب رو یکجا بفرستم وردپرس هی باید فایل رو از اول ایپورت کنم تا بقیه اش بره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

https://www.sitepoint.com/programmatically-creating-wordpress-posts-from-csv-data/

من چون به این مشکل بر نخوردم باهاش کار نکردم ولی سایت بالا که معرفی کردم به نظرم به درد شما میخوره 

البته این سایت هم کمک می کنه که چطور از پلاگین wp all import       استفاده  می کنید داپلیکیت چک کنه. 

https://stackoverflow.com/questions/29327224/disable-duplicate-post-check-in-wp-all-import-wordpress-plugin

ویرایش شده در توسط Mirrajabi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط محمد حمزه
      سلام
      سوال : ببخشید من یه فایلی دارم که به فرمت html هستش میخواستم بدونم چطوری میتونم اونو به مطلب وردپرس تبدیل کنم (تبدیل به xml جهت درون ریزی) چون تعداد مطالب درون اینها زیاده به خاطر همونم نمیتونم اینا رو به صورت تکی بریزم به وردپرس
      یا مثلا یه چیزی نیست که بشه یه لینک رو داد تا اون بهمون اون لینک رو برامون به صورت یه فایل جهت درون ریزی به وردپرس بده
      اگه من صفحاتم رو به صورت html به سایت اضافه کنم آیا گوگل اون صفحات رو پیدا میکنه ؟ مثلا من یه کتاب به صورت html دارم و میخوام اونا رو درون سایتم منتشر کنم و میام اون پوشه که کتاب درونش هست رو به سایتم اظفافه میکنم و هر کسی خواست میره و اونجا اون مطلب رو میخونه .
      در کل : یه راهی که بشه یه لینک و یه فایل رو تبدیل به یه فایل درون ریز برای مطالب وردپرس کنه
    • توسط pishro196
      با سلام
      بنده یک قالب نال برای ووکامرس دانلود و نصب کردم که فایل نمونه همراهش نیست بلکه نمونه رو آنلاین دریافت و نصب می کنه
      مشکل این هست که بعد از ایمپورت از هر چیزی دو تا ایمپورت میکنه!!!
      منو های بالا (فهرست)، ابزارک های موجود در موقعیت ها و ...
      نکته این هست که برگه ها و محصولات پیش فرض ووکامرس رو اینطوری ایمپورت نمیکنه و یه دونه ازش ایپورت میشه
      الان سوال من این هستش که
      آیا کسی از دوستان تجربه چنین موردی رو داره و کلا از چی میتونه باشه؟ (با توجه به اینکه من روی چند تا دامنه با ورژن های مختلف وردپرس امتحان کردم و بازم همینطوری بود!)
      این اتفاق میتونه برای سایت ضرر داشته باشه یا صرف اینکه حذفشون کنم اضافی هارو دیگه مشکلی نیست؟
      با سپاس فراوان
    • توسط Poorya.sh
      سلام میخواستم اگر امکانش هست دوستان کمک کنند که بتونم به نحوی یک فرم جستجو بسازم که بشه آخر این لینک رو عوض کرد
      http://thegamesdb.net/api/GetGamesList.php?name=x-men'>http://thegamesdb.net/api/GetGamesList.php?name=x-men یعنی قسمتی که نوشته X-men باید عوض بشه وقتی که عوض بشه خودش یک لیست XML رو به نمایش در میاره حالا اگه کمک کنید که فرم جستجو بتونم واسه این بسازم خیلی خوب میشه بعدش یک مدل جستجو هست فکر کنم اسمش live search باید باشه که یک کلمه رو مینویسی خودش مثلا کامل یا مشابه های اون اسم رو نمایش میده اگه بشه یک همچین کاری کرد که دیگه عالی میشه فرم جستجوی که مد نظر دارم دقیقا مشابه این سایت هستش http://thegamesdb.net اگه کمک کنید ممنون میشم
    • توسط علی زینلی
      با سلام و عرض خسته نباشید.
      دوستان کسی هست که زبان وردپرس رو برای notepad++ داشته باشه؟
      من یه نمونه پیدا کردم ولی کار نمیکرد
      ممنون میشم اگه بهم نشون بدین
    • توسط ژیهات
      سلام دوستان
      چطوری میشه یک ابزارک در داشبورد وردپرس اضافه کرد که توی ابزارک محتویات یک فایل xml نشون داده یشه ؟