رفتن به مطلب

راهنمایی در اندازه فونت مناسب قسمت های مختلف قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان قالبی از تم فارست خریدم میخواستم فونت ایران سنس رو روش ست کنم فونت رو که لود میکنم اندازه فونت ها درست نیست یا خیلی بزرگ میشن یا خیلی کوچیک ممنون میشم راهنماییم کنید اندازه فونت مناسب قسمت های مختلف رو بهم بگید ست کنم

یه سوال دیگه هم داشتم یه قالب تو این مارکت های فارسی دیدم که فونت رو از پنل لود کرده بود نه از css ایا ممکنه بدون این کارو واسه قالب اورجینال کرد

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، hamidna گفته است :

سلام دوستان قالبی از تم فارست خریدم میخواستم فونت ایران سنس رو روش ست کنم فونت رو که لود میکنم اندازه فونت ها درست نیست یا خیلی بزرگ میشن یا خیلی کوچیک ممنون میشم راهنماییم کنید اندازه فونت مناسب قسمت های مختلف رو بهم بگید ست کنم

یه سوال دیگه هم داشتم یه قالب تو این مارکت های فارسی دیدم که فونت رو از پنل لود کرده بود نه از css ایا ممکنه بدون این کارو واسه قالب اورجینال کرد

اگه منظورتون از پنل ، تنظیمات خود قالب هست ، که اونم css هستش (بله برای قالب های اورجینال هم میشه ، اون قالبی هم که از مارکت نام بردید هم ممکنه اوجینال بوده باشه (1در میلیون) . اما اگه فونت رو از آدرس دیگه ای فراخوانی کرده ، نیازی به css برای فراخوانی نیست.

فونت بدنه رو 14 و عناوین رو 18 یا 16 تنظیم کنید خوبه

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

اگه منظورتون از پنل ، تنظیمات خود قالب هست ، که اونم css هستش (بله برای قالب های اورجینال هم میشه ، اون قالبی هم که از مارکت نام بردید هم ممکنه اوجینال بوده باشه (1در میلیون) . اما اگه فونت رو از آدرس دیگه ای فراخوانی کرده ، نیازی به css برای فراخوانی نیست.

فونت بدنه رو 14 و عناوین رو 18 یا 16 تنظیم کنید خوبه

ممنون از جوابتون بغیر از اندازه فونت بدنه و عناوین اندازه h ها قسمت های مختلف هدر فوتر ابزارک خود متن نوشته هم داره همشون بهم ریختن چون از خود قالب لود نشدن  .

بله پنل خود قالب منظورم بود اون قالبی که تو مارکت های فارسی هست دقیقا مال اون شرکتی هست که من خریدم ولی یه نوع دیگه شه همه قسمت ها شبیه به هم هستن تو سورس قالب فارسی شده گشتم قسمت های که دست زده بود پیدا کردم ولی هر کاری کردم واسه من جواب نداد با xml فونت و css  رو تو پنل لود کرده بود

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hamidna گفته است :

ممنون از جوابتون بغیر از اندازه فونت بدنه و عناوین اندازه h ها قسمت های مختلف هدر فوتر ابزارک خود متن نوشته هم داره همشون بهم ریختن چون از خود قالب لود نشدن  .

بله پنل خود قالب منظورم بود اون قالبی که تو مارکت های فارسی هست دقیقا مال اون شرکتی هست که من خریدم ولی یه نوع دیگه شه همه قسمت ها شبیه به هم هستن تو سورس قالب فارسی شده گشتم قسمت های که دست زده بود پیدا کردم ولی هر کاری کردم واسه من جواب نداد با xml فونت و css  رو تو پنل لود کرده بود

فونت ها از پنل قابل دسترسی هستن و کاملا شبیه فراخوانی با css عمل میکنن با این تفاوت که میتونید از تنظیمات فونت دلخواه رو فراخوانی کنید اما در واقع ، فونت ها از همون پوشه fonts و کد @font-face در استایل اجرا میشن.

برای عناوین ابزارک ها ، میتونید از اندازه ی 15 استفاده کنید و یا ازهمون 14 به صورت bold

برای h ها هم ، 

h6 » 13

h5 » 14

h4 » 16

h3 » 18

h2 » 20

h1 » 22

غیر از این برای فونت ایران سنس ظاهر مناسبی نداره بنظر من

اگه از اندازه ی بیشتر از 22 استفاده کردید ؛ یکم فاصله ی بین حروف رو با letter-spacing کم کنید بهتر میشه

لینک به ارسال

تم فارست فارسی، قالب هاشو از سایت های نال شده برمیداره و اورجینال نیست.

از عقیده شخصی بنده مستقیم از css فونت ها رو فراخوانی کنید بهتر جواب میگیرید.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، aligoli گفته است :

تم فارست فارسی، قالب هاشو از سایت های نال شده برمیداره و اورجینال نیست.

از عقیده شخصی بنده مستقیم از css فونت ها رو فراخوانی کنید بهتر جواب میگیرید.

سلام من کلا به سایت های ایرانی اعتماد ندارم چون کلا نال میدن ارزش ریسک نداره از سایت https://themeforest.net 

خریدم نسخه اصلی و اورجینال رو 61 دلار محض احتیاط و اینکه لازم نباشه این سایت های سودجو رو واسه اپدیت هی نگاه کنم از css الان لود کردم چون پیش فرض از پنل فونت لود میکنه واسه همین درست لود نمیکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...