• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
Ali

مشکل بیش از حد فشار بر cpu

14 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام

این پیام از سوی پشتیبانی هاست به من رسیده

با سلام خدمت شما

احتراما به استحضار می رساند که اکانت شما توسط برنامه زير به شدت باعث مشغول شدن CPU سرور شده است:

domains/p30af.com/public_html/index.php

نمونه لاگ درخواستهای اجرا شده به صورت زیر می‌باشد

CPU% FILENAME 27.16 domains/p30af.com/public_html/index.php 0.03 domains/p30af.com/public_html/wp-cron.php 0 domains/p30af.com/public_html/download/index.php Total CPU Usage : 27.19%

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید هر درخواست بطور متوسط بیش از 30 در صد CPU را درگیر کرده که زمان بسیار زیادی می‌باشد.

با توجه به اور لود شدن سرور توسط اسکریپت

domains/p30af.com/public_html/index.php

بخش فنا ناچار به غیر فعال سازی این اسکریپت گردید.

لطفا توجه داشته باشید که بر اساس قوانين شرکت نت‌افراز اکانت شما مجاز به استفاده و مشغول کردن بيش از 10 درصد CPU سرور برای مدت طولانی نمی باشد زیرا اکانت شما از نوع اشتراکی بوده و اين مساله به شدت بر روی کارایی سایر اکانت‌ها تاثير می گذارد.

لطفا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل برنامه اقدام فرمایید و توجه داشته باشید که در صورتیکه اکانت شما مجددا منجر به درگیر شدن سرور گردد به ناچار مجبوریم تا آنرا را غیرفعال کنیم.

جهت کسب اطلاعات بيشتر می‌توانيد از طريق ارسال تیکت از پنل کاربری يا تلفن با ما تماس بگيريد

مشکل رو چطور حل کنم؟

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

سرور شما برای سایت شما مناسب نیست و رسما کم آورده.

بهتره بدنبال میزبان مناسب تر باشید یا اینکه برید روی یک سرور اختصاصی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ملت فکر می کنند که نت افزار داره مفتی هاست می ده در حالی که چندین صد سایت رو روی یک سرور میزبانی می کنه

اما اگر بودجه مناسبی دارید تقریبا ماهانه 50 -60 تومن بهتره که یه وی پی اس تهیه بفرمایید و تا هم سرعتتون بالا بره هم اینکه دیگه از درگیر شدن با هاستینگتون خلاص بشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نت افزار يكي از بهترين هاستينگ هاي فعليه و با توجه به اينكه سايت ايشون بيشتر از 120000 بازديد روزانه داره باز هم بايد ازشون تشكر كرد كه تا حالا اين پيام رو ندادن چون كه كمتر هاستينگي با قيمت نت افزار تا اين حد منابع در اختيارتون قرار ميده ...

بهترين راه براي شما همون طور كه دوستان گفتند سرور مجازي هست حدود 40 تومن در مياد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با توجه به اينكه سايت ايشون بيشتر از 120000 بازديد روزانه داره

اقا بازدید ایشون نهایت شاید روزی 10 هزار ای پی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

اگر سایت شما بازدید بالایی دارد، انتخاب سرورهای apache برای شما مناسب نیست. بهتر است دنبال وب سرورهای litespeed و یا nginx باشید.

با نت افزار صحبت نماییم شاید سرور دیگری داشته باشند با وب سرور nginx

موفق و پیروز باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا بازدید ایشون نهایت شاید روزی 10 هزار ای پی باشه

گفتم 120000 بازديد نه بازديدكننده (ip ) !

سايتشون 18000 بازديد كننده روزانه داره

پ.ن: آمار من مو لا درزش نميره :دي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

اگر سایت شما بازدید بالایی دارد، انتخاب سرورهای apache برای شما مناسب نیست. بهتر است دنبال وب سرورهای litespeed و یا nginx باشید.

با نت افزار صحبت نماییم شاید سرور دیگری داشته باشند با وب سرور nginx

موفق و پیروز باشید

میشه دلیلشو بفرمایید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نظریات شما ممنون.

فعلا باید با همین نت افزار بسوزمو بسازم...

میگن که اچ تی اکسیس درست تنظیم نشده و سی پی یو اور لود میشه و چیکاره و فلانه...

اچ تی اکسیس من:

## EXPIRES CACHING ##
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteRule ^forum/ - [L]
</IfModule>
ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg "access plus 1 year"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 1 year"
ExpiresByType image/gif "access plus 1 year"
ExpiresByType image/png "access plus 1 year"
ExpiresByType text/css "access plus 1 month"
ExpiresByType application/pdf "access plus 1 month"
ExpiresByType text/x-javascript "access plus 1 month"
ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access plus 1 month"
ExpiresByType image/x-icon "access plus 1 year"
ExpiresDefault "access plus 2 days"
## EXPIRES CACHING ##
# BEGIN WPSuperCache
# END WPSuperCache
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

اینو که میزارم اینقدر 301 میشه که آخر هیچی باز نمیشه!

خالی که میزارم پستها 404 میده!

ساده هم که میزارم یعنی

# BEGIN WordPress

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^index\.php$ - [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

RewriteRule . /index.php [L]

</IfModule>

# END WordPress

بازم نمیدونم اینقدر ریدارکت از این بر به اون بر میشه آخر ایرور میده مرورگر که نمیتونه بخاطر ریدارکت زیاد باز کنه

پشتیبانی هم میگه مشکل از وردپرسه!!

من نمیدونم دقیقا مشکل چیه

ممنونم میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما پیوند یکتا رو روی پیش فرض بزارید و برای مدتی تست کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه دلیلشو بفرمایید ؟

http://wiki.dreamhost.com/Web_Server_Performance_Comparison

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم مشکلات زیادی داشتم . خیلی سر مصرف بالای منابع اذیت شدم . مشکل دقیقاً از سرور و تنظیماتش هست . کمتر پیش میاد وردپرس مشکل ساز باشه .

حتی من w3 total cache رو هم نصب میکردم فایده نداشت . چند تا سرور عوض کردم . رو سرور اختصاصی هم 16 گیگ رم پر میکردم و مرتب از دیتاسنتر اخطار میومد لود سایت رفته بالا .

توی همین فروم یکی از دوستان پیشنهاد کرد php رو با cgi نصب کنم . چند تا دستور هم بهم داد که از ssh چطوری نصبش کنم. به مدیر سرور (شرکتی که واسم سرور رو گرفته بو و کانفیگ کرده بود) گفتم گفت مشکلی رو حل نمیکنه و امنیت میاد پایین و . . . خلاصه در نهایت کلافش کردم :P گفت سرور خودته هرکار دلت میخواد بکن .

من با ترس و لرز کد ها رو دادم . یادمه یک ربع هم طول کشید تا نصب شد . (بماند که حسابی ترسیده بودم نکنه خرابش کرده باشم ) اما در نهایت دیدم cpu اومده روی 0.07 (همین الانشم در حدود 0.01 تا 0.5 میچرخه) و رم هم با 90 آنلاین روی 2 بود . واقعاً پیشنهاد اون دوستمون عالی بود . همیشه دعاش میکنم .

پیشنهاد میکنم این تاپیک رو بخونید . . .

وردپرس + سرور اختصاصی = بازم لود رفت بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شهاب جان هزینه ماهیانه سرورت چقدره با 16 گیگ رم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شهاب جان هزینه ماهیانه سرورت چقدره با 16 گیگ رم ؟

به یورو ماهی 49 تا واسه سرور .

6 یورو هم فکر کنم دایرکت ادمین

یورو هم 4200 دادم . الان ندارم قیمت رو .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری